LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Seminaria, szkolenia i konferencje > Wszystkie wpisy

  Jak poprawić rentowność firmy? Doskonałość w polityce cenowej i sprzedaży

  2017/09/14 Seminaria, szkolenia i konferencje 

  Zmiany w obrębie zarządzania cenami i sprzedaży mają z reguły bardzo znaczący wpływ na marżę przedsiębiorstwa. Dla przykładu, aby podnieść masę marży o 40%, wystarczy zwiększyć ceny o 10% (przy założeniu początkowej marży procentowej na poziomie ok. 25%). Co więcej, optymalizacja cen nie wymaga z reguły znaczących wydatków kapitałowych i jest łatwiejsza...  Nowe zasady rozliczania nadwyżki VAT

  2017/09/27 Seminaria, szkolenia i konferencje 

  Na początku 2017 roku wprowadzono bardzo istotne zmiany w zakresie dokonywania rozliczenia podatku VAT. Charakter znowelizowanych przepisów jasno wskazuje na dążenie organów skarbowych do prowadzenia wzmożonej i szczegółowej kontroli, zmierzających do przeciwdziałania wyłudzeniom zwrotu VAT. Celem seminarium jest przybliżenie nowych zasad rozliczania nadwyżki podatku VAT oraz...  Francusko-Polskie różnice kulturowe w biznesie (część II – wersja francuska)

  2017/10/06 Seminaria, szkolenia i konferencje 

  Spotkanie dla Francuzów, w języku francuskim : Jak wypracować skuteczny model współpracy z polskimi interlokutorami przezwyciężając francusko-polskie różnice kulturowe.