LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Cash Flow

2018/06/28 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Jedną z najbardziej znaczących wartości firmy jest jej rentowność. Właściciele przedstawiając definicję rentowności często skupiają się na samych zyskach. Przedsiębiorstwa rzadko jasno identyfikują rentowność zarówno jako zysk, jak i przepływ środków pieniężnych. W zależności od typu działalności firmy, sytuacja dotycząca przepływów środków pieniężnych, może...


Intensywny tygodniowy kurs tłumaczeniowy

2018/07/02 Kursy językowe 

Intensywny tygodniowy kurs tłumaczeniowy (30 godzin) Tłumaczenie reprezentatywnych i starannie wyselekcjonowanych dokumentów z różnych dziedzin prawa i ekonomii z języka polskiego na francuski i odwrotnie Kurs skierowany jest do: Tłumaczy przysięgłych języka francuskiego, Tłumaczy specjalistycznych, Kandydatów na tłumaczy przysięgłych, Wszystkich osób zajmujących się...


Rendez-vous Biznesu – Prezentacja wyników badania ”CSR w praktyce. Barometr CCIFP”

2018/07/03 Spotkania biznesowe 

Już po raz trzeci firmy stowarzyszone w CCIFP uczestniczyły w badaniu na temat prowadzonych przez nich działań w zakresie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Na najbliższym RDV biznesu pokażemy wyniki ankiety, jak również porozmawiamy z ekspertami na temat rozwijającego się trendu ZERO WASTE.


Intensywny tygodniowy kurs języka francuskiego prawniczego

2018/07/09 Kursy językowe 

Intensywny, 5-dniowy kurs przygotowany pod kątem osób, które nie mają możliwości uczestniczyć w kursie rocznym.


Czy i kiedy elektromobilność w Polsce będzie się opłacać? – Komitet elektromobilności

2018/07/12 Kluby wymiany doświadczeń 

Wyzwaniem, przed którym stoimy w procesie rozwoju elektromobilności w Polsce, jest stworzenie warunków do zdynamizowania rynku oraz wykreowanie popytu na samochody elektryczne.


Bal Francuski 2018

2018/07/13

W piątek 13-go lipca 2018 r. atmosfera francuskiego święta zawita do Warszawy. Wszyscy sympatycy dobrego wina, francuskiej kuchni i muzyki będą mogli wziąć udział w Balu francuskim z okazji święta „14 lipca”, organizowanego już po raz trzynasty przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą. Bal odbędzie się w ogrodach restauracji Endorfina, ul. Foksal 2. Zaczynamy o 19:00.


Pierwszy Trójkąt Weimarski kobiet w Gdyni

2018/07/13

Polsko-Francuska Izba Gospodarcza wraz z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową zapraszają Państwa w imieniu Pani Konsul Generalnej Cornelii Pieper na wydarzenie "I Trójkąt Weimarski kobiet", który odbędzie się w Gdyńskim Centrum Filmowym w piątek 13 lipca.


WIECZÓR FRANCUSKI 14 lipca w Krakowie

2018/07/14

Uczcijcie z nami hucznie Święto Narodowe Francji i przyjdźcie 14 lipca 2018 na Wieczór Francuski, który odbędzie się w krakowskiej Willi Decjusza.


Kompetencje miękkie „soft skills” prawnika a procedury ADR. Narzędzia pomocne prawnikowi w skutecznej mediacji (prawnik jako pełnomocnik i mediator).

2018/09/10

Alternatywne metody rozwiązywania sporów wymagają od prawnika nie tyle wysoko specjalistycznej wiedzy prawniczej, co raczej umiejętności biznesowego myślenia kategoriami klienta z pominięciem własnego interesu stricte ekonomicznego. W takim bowiem schemacie myślowym, cel działań prawnika polega na jak najszybszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniu problemu, co wymaga dobrania odpowiednich narzędzi.