LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Klub Kobiecego Biznesu – non violent communication

2018/12/19

Zapraszamy na przedświąteczne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu, podczas którego przyjrzymy się temu czym jest  non-violent communication w odniesieniu do efektywności pracy zespołów a także całych organizacji.


COP24 – i co dalej?

2018/12/19

Tuż po zakończeniu szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach, podejmiemy pierwszą próbę podsumowania oraz odniesienia się do jego przebiegu i przyjętych konkluzji. Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z Ambasadą Francji oraz siecią France Alumni Pologne zaprasza na debatę w Ambasadzie Francji w Polsce, w dniu 19 grudnia 2018 r. o godz. 17:30.  W debacie udział wezmą :  Adam...


Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Ambasadzie Francji

2019/01/08 Spotkania biznesowe 

Serdecznie zapraszamy firmy stowarzyszone do udziału w Noworocznym Rendez-vous biznesu, które odbędzie się 8 stycznia 2019 roku w siedzibie Ambasady Francji w Polsce, przy ulicy Pięknej 1 w Warszawie.


Komitet PPP – Polski Fundusz Rozwojowy

2019/01/08

Joanna Budzińska-Lobnig, Dyrektor Departamentu Inwestycji Samorządowych w Polskim Funduszu Rozwojowym będzie gościem specjalnym kolejnego spotkania Komitetu PPP.


Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Krakowie

2019/01/10 Spotkania biznesowe 

Pierwsze Noworoczne Rendez-vous Biznesu  w Krakowie współorganizowane przez CCIFP, Konsulat Generalny Francji w Krakowie i Instytut Francuski. Przy tej okazji życzenia i plany na rozpoczynający się rok przedstawią Dyrektor CCIFP Monika Constant, Konsul Generalny Francji w Krakowie Frédéric de Touchet  i Przedstawiciel regionalny CCIFP na Kraków i Katowice Julien Hallier. Wejście...


Skuteczne zarządzanie konfliktem w przedsiębiorstwie. Perspektywa prawnika i menedżera.

2019/01/11

Prowadzenie sporu sądowego to wyzwanie intelektualne dla prawnika ale i niejednokrotnie ogromna batalia emocjonalno-biznesowa dla klienta. Jak w każdej bitwie, są wygrani i przegrani, przy czym niejednokrotnie głównie „rozgrywającymi” są prawnicy. Z ekonomicznego punktu widzenia prawnik zawsze „wygrywa”, ale czy sukces prawnika na sali sądowej jest jednocześnie sukcesem jego klienta? Jaką rolę pełnić powinien pełnomocnik w kreowaniu biznesu swojego mocodawcy w sytuacji sporu?


Pakiet mobilności dla transportu

2019/01/16 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Pakiet Mobilności - wyzwanie dla transportu międzynarodowego oraz gospodarki europejskiej. Omówienie tzw. podejścia ogólnego Rady Unii Europejskiej z 3 grudnia 2018 roku, czyli o modelu i kosztach pracy w transporcie. 


Learning Agility w praktyce HR

2019/01/17 Kluby wymiany doświadczeń 

Szczegóły wydarzenia będą dostępne wkrótce.   Partner merytoryczny :    


Korespondencja biznesowa w języku francuskim

2019/01/18 Kursy językowe 

Intensywne, jednodniowe szkolenie z francuskiego specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe.