LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Internetowy niezbędnik marketera, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie (edycja sierpniowa)

2017/08/29 Kluby wymiany doświadczeń 

Google we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców oraz z CCIFP zaprasza na bezpłatne spotkania 29 sierpnia i 6 września.


Rewolucja w CIT od 2018 r.

2017/08/31 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Podczas spotkania chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na najważniejsze zmiany w PDOP zapowiadane na rok 2018. Program seminarium: rozdzielenie dochodów kapitałowych od dochodów operacyjnych ograniczenia w odliczalności podatkowej kosztów finansowania usługi niematerialne i WNiP – limity w zaliczaniu do kosztów podatkowych podatek minimalny od nieruchomości...


Internetowy niezbędnik marketera, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie (edycja wrześniowa)

2017/09/06 Kluby wymiany doświadczeń 

Google we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców oraz z CCIFP zaprasza


Komitet Nieruchomości – polityka mieszkaniowa dla Warszawy

2017/09/07 Kluby wymiany doświadczeń 

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Komitetu Nieruchomości, podczas którego będziemy gościć p. Grzegorza Okońskiego, dyrektora Biura Polityki Lokalowej m. st. Warszawa.


Powakacyjne Rendez-vous Biznesu

2017/09/12 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 12 września w Małej Warszawie. 


INSIGHTS inaczej, czyli Jak zwiększyć skuteczność współpracowników, zespołów oraz handlowców dzięki zastosowaniu metody Insights Discovery?

2017/09/12 Kluby wymiany doświadczeń 

Zapraszamy na klub HR, aby odkryć jakim nowym doświadczeniem może być Insights Discovery dla Waszych współpracowników, zespołów i całych organizacji.


Jak poprawić rentowność firmy? Doskonałość w polityce cenowej i sprzedaży

2017/09/14 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Zmiany w obrębie zarządzania cenami i sprzedaży mają z reguły bardzo znaczący wpływ na marżę przedsiębiorstwa. Dla przykładu, aby podnieść masę marży o 40%, wystarczy zwiększyć ceny o 10% (przy założeniu początkowej marży procentowej na poziomie ok. 25%). Co więcej, optymalizacja cen nie wymaga z reguły znaczących wydatków kapitałowych i jest łatwiejsza...


Jak handlować i rozwiązywać problemy prawne w Unii Europejskiej? – śniadanie biznesowe w Gdańsku

2017/09/14 Spotkania biznesowe 

Szkolenie z zakresu regulacji Unii Europejskiej dotyczących prawa właściwego dla zobowiązań umownych i zobowiązań pozaumownych oraz sądu właściwego i egzekucji wyroków w sprawach cywilnych i handlowych.


Komitet PPP – nowelizacja ustawy PPP

2017/09/14 Kluby wymiany doświadczeń 

Zapraszam na kolejne spotkanie Komitetu PPP. Naszym gościem specjalnym będzie Paweł Szaciłło, Dyrektor Departamentu PPP w Ministerstwie Rozwoju.