LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Emerytura pracownicza – konsultacje ustawy o PPE

2018/02/28

Komitet na temat nowych pracowniczych planów kapitałowych dla pracodawców jako obowiązkowej formy emerytury pracowniczej - najświeższe informacje, rozwiązania prawne oraz wypracowanie stanowiska CCIFP w tej sprawie


Współpraca z Influencerami

2018/03/01 Kluby wymiany doświadczeń 

Klub Marketingu & PR na temat współpracy z Influencerami.


Francuski w księgowości i finansach (cz.1)

2018/03/02 Kursy językowe 

Intensywne, dwudniowe szkolenie z francuskiego języka specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe w księgowości i finansach wg standardów polskich oraz francuskich.


Rendez-vous Biznesu w siedzibie Orange Polska

2018/03/06 Spotkania biznesowe 

Tym razem zapraszamy Państwa do siedziby Orange na spotkanie z cyklu Rendez-vous biznesu, na którym poruszymy temat "Wdrażanie innowacji poprzez współpracę ze start-upami".


Komitet Nieruchomości przegląd aktów prawnych

2018/03/06 Spotkania biznesowe 

Serdecznie zapraszam na spotkanie Komitetu Nieruchomości, w języku francuskim,  poświęcone najnowszym zmianom w polskim ustawodawstwie oraz projektom takich zmian mających wpływ na rynek nieruchomości w Polsce.


Komitet Elektromobilności

2018/03/07

Serdecznie zapraszam na spotkanie Komitetu Elektromobilności. Celem spotkania będzie zapoznanie się z nową ustawą o elektromobilności oraz podyskutować nad zagadnieniami i rozwiązaniami, które zdaniem członków Komitetu Elektromobilności wymagają zmiany w celu opracowania propozycji nowelizacji ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych. Agenda spotkania: Prezentacja...Francuski w księgowości i finansach (cz.2)

2018/03/09 Kursy językowe 

Intensywne, dwudniowe szkolenie z francuskiego języka specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe w księgowości i finansach wg standardów polskich oraz francuskich.


Budowanie wartości firmy poprzez wizerunek Prezesa

2018/03/13 Kluby wymiany doświadczeń 

W czasach zmierzchu koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem opartej na VBM (value based management) środek ciężkości interesów firmy z właścicieli kapitału zostaje przeniesiony na wszystkich interesariuszy, a zrównoważony rozwój na stałe wpisany w jej priorytety.•    Jaką rolę w nowym kontekście społecznie odpowiedzialnego biznesu odgrywa Prezes?•    W jaki sposób ma...