LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


RODO w HR

2019/04/24 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Seminarium na temat rekrutacji i procesów HR w zgodzie z RODO


Zatrudnianie pracowników w systemie self-employment

2019/04/25 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Seminarium ma na celu przedstawienie praktycznych różnic pomiędzy zatrudnieniem w systemie self-employment, a zatrudnieniem na podstawie umowy o pracę, z punktu widzenia pracodawcy. Będziemy omawiać definicje zatrudnienia self-employment (B2B), korzyści i ryzyka związane z takim zatrudnieniem dla obu stron umowy, właściwe sposoby zarządzania osobami zatrudnionymi w takim systemie...


Komitet Nieruchomości_Projekt Prawo Budowlane

2019/04/25 Kluby wymiany doświadczeń 

Pojawił się długo zapowiadany projekt prawa budowlanego: https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12321551 Chciałabym zaprosić Państwa na spotkanie Komitetu Nieruchomości, aby przedyskutować główne zmiany oraz przygotować stanowisko CCIFP w tym zakresie. Spotkanie odbędzie się w dniu 25 kwietnia w godz. 14.00 – 16.00 w siedzibie CCIFP, ul Widok 8, 7 piętro. Zachęcam do...


Komitet Podatki zmiany w prawie e-commerce

2019/05/08 Kluby wymiany doświadczeń 

Zapraszamy na spotkanie Komitetu Podatki, które tym razem jest skierowane głównie dla podmiotów działających w branży e-commerce.

Podczas spotkania skupimy na wprowadzanych i planowanych (na poziomie międzynarodowym i w Polsce) zmianach w podatkach z perspektywy branży e-commerce.


Rendez-vous Biznesu z Bankiem BNP Paribas

2019/05/09 Spotkania biznesowe 

Przemysław Gdański, Prezes Banku BNP Paribas oraz Jean-Francois Fallacher, Prezes CCIFP  mają przyjemność zaprosić Państwa do siedziby Banku na kolejne spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się wyjątkowo 9 maja 2019.
Menadżer I stopnia – dawniej kolega dziś przełożony

2019/05/16 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Awans oznacza ponowne zdefiniowanie relacji z dawnymi kolegami, oparte na budowaniu autorytetu przełożonego. Menedżerowie, którzy wyrośli z zespołu stoją również przed dwoma poważnymi wyzwaniami. Pierwszy to egzekwowanie poleceń a drugi – feedback. Szkolenie, które Państwu proponujemy oparte jest na 3 koncepcjach: przywództwa sytuacyjnego Blancharda, poziomów autorytetu Maxwella...


Śniadanie Biznesowe z Soflab Technology / 16.05.2019 / Wrocław – Cyberbezpieczeństwo – realne zagrożenia, które czyhają wewnątrz organizacji.

2019/05/16 Spotkania biznesowe 

Monika Constant, Dyrektor CCIFP wraz z Zarządem Spółki Soflab Technology serdecznie zapraszają Państwa na śniadanie biznesowe, które odbędzie się w czwartek 16 maja 2019 r. w hotelu Mercure we Wrocławiu. 


Francuski w księgowości i finansach (cz.1)

2019/05/17 Kursy językowe 

Intensywne, dwudniowe szkolenie z francuskiego języka specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe w księgowości i finansach wg standardów polskich oraz francuskich.