LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Intensywny tygodniowy kurs tłumaczeniowy

2017/07/03 Kursy językowe 

Intensywny tygodniowy kurs tłumaczeniowy (30 godzin) Tłumaczenie reprezentatywnych i starannie wyselekcjonowanych dokumentów z różnych dziedzin prawa i ekonomii z języka polskiego na francuski i odwrotnie Kurs skierowany jest do: Tłumaczy przysięgłych języka francuskiego, Tłumaczy specjalistycznych, Kandydatów na tłumaczy przysięgłych, Wszystkich osób zajmujących się...


Wakacyjne rendez-vous Biznesu

2017/07/04 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 4 lipca w PROM-ie Kultury Saska Kępa.


Komitet PPP – nowelizacja ustawy PPP

2017/07/04 Kluby wymiany doświadczeń 

W związku z prowadzonymi pracami związanymi z nowelizacją ustawy PPP, serdecznie zapraszam na spotkanie Komitetu PPP, podczas którego zarysujemy planowane przez Ministerstwo Rozwoju zmiany ustawy.


Poznajmy się! Spotkanie dla nowych firm stowarzyszonych w CCIFP

2017/07/06 Spotkania biznesowe 

Jakie wydarzenia organizuje CCIFP? Jak najlepiej wykorzystać swoją obecność w Izbie? Na których spotkaniach można poznać prezesów pozostałych firm, na których zdobyć nowe kompetencje, wyszkolić siebie lub współpracowników? Kto w Izbie odpowiada za eventy, komunikację, sprawy członkowskie? Na te i wiele innych pytań odpowiemy nowym firmom stowarzyszonym podczas specjalnego spotkania z udziałem członków Rady CCIFP.        


Komitet CSR – programy wsparcia dla osób wchodzących na rynek pracy

2017/07/07 Kluby wymiany doświadczeń 

Młodzi ludzie, wchodzący na rynek pracy, mają często kłopoty z odpowiednim wyborem ścieżki zawodowej, wyszukaniem odpowiedniego stażu i pierwszego zatrudnienia. Rolą firm powinno być zatem wspieranie ich w podejmowaniu odpowiedzialnych wyborów, dopasowanych do ich kwalifikacji. Takie działania nie tylko wspierają młodych ludzi u progu kariery, ale również mogą przynieść wiele korzyści dla firm.


Święto Francji 2017

2017/07/09

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do obchodów narodowego święta Francji 9 lipca 2017 roku. Po raz kolejny zbudujemy francuskie miasteczko ze stoiskami francuskich firm i organizacji obecnych w Polsce.


Francuski w księgowości i finansach (3 dni)

2017/07/11 Kursy językowe 

Intensywne, trzydniowe szkolenie z francuskiego języka specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe w księgowości i finansach wg standardów polskich oraz francuskich.


Bal Francuski 2017

2017/07/14

W piątek 14-go lipca 2017 r. atmosfera francuskiego święta zawita do Warszawy. Wszyscy sympatycy dobrego wina, francuskiej kuchni i muzyki będą mogli wziąć udział w Balu francuskim z okazji święta „14 lipca”, organizowanego już po raz dwunasty przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą.


Rendez-vous Biznesu

2017/09/12 Spotkania biznesowe 

Comiesięczne spotkania z cyklu "Rendez-vous biznesu" odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju. Koktajlowe spotkanie przy lampce wina...