Zyskaj wiele możliwości


Platforma zakupowa SYNERGIA


 

CZYM JEST PLATFORMA SYNERGIA CCIFP?

Platforma „SYNERGIA CCIFP” to projekt sprzedażowo-zakupowy realizowany z inicjatywy Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP) i dedykowany pracownikom firm członkowskich. CCIFP zrzesza blisko 450 przedsiębiorstw, które zatrudniają w sumie ponad 150 000 osób. Przynależąc do tej aktywnej wspólnoty biznesowej, możesz korzystać z unikalnych produktów po preferencyjnych cenach oferowanych wzajemnie przez firmy.

JAK TO DZIAŁA?

Dostęp do platformy „SYNERGIA CCIFP” możliwy jest dla pracowników firm stowarzyszonych w Izbie, które przystąpiły do programu. Wystarczy się zalogować z użyciem adresu firmowego, by otrzymać dostęp do wyjątkowych ofert. Produkty i usługi znajdujące się na platformie są udostępnione przez partnerów programu do limitowanej sprzedaży przez firmy należące do Izby. Prosty w obsłudze i intuicyjny interfejs platformy pozwala na szybkie wyszukiwanie po kategoriach produktów, czy producencie, a w pełni zabezpieczony system płatności, pozwoli na bezpieczne szybkie sfinalizowanie transakcji. Zamówione produkty dostarczy pod wskazany adres firma XBS Logistics – partner projektu „SYNERGIA CCIFP”.

KORZYŚCI DLA FIRMY

Twoja firma również może dołączyć do projektu i zacząć oferować swoje produkty po preferencyjnych cenach. Jest to nie tylko dodatkowy kanał dystrybucji umożliwiający wyprzedaż zapasów i nadwyżek produktowych, zwiększający sprzedaż, ale również narzędzie do budowania relacji personalno-biznesowych pomiędzy firmami należącymi do CCIFP i ich pracownikami.

WEJDŹ, ZALOGUJ SIĘ I KORZYSTAJ Z UNIKALNYCH PROMOCJI!

WWW.SYNERGIACCIFP.PL

WYBRANE OFERTY:

Telewizja satelitarna NCPLUS

Abonament do 4 miesięcy za 0 zł

nc+ to platforma cyfrowa, której pełna oferta kierowana jest do najbardziej wymagających widzów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie premiery najgłośniejszych hitów kinowych, wszystkie najnowsze seriale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe, ponieważ tylko nc+ zapewnia dostęp do wszystkich kanałów Premium.

ZOBACZ OFERTĘ >>>

EUROPCAR

Zniżka 15% na wynajem samochodu

Planujesz podróż służbową lub urlop, wybierasz się na weekend za miasto, a może na kilka dni potrzebujesz auta zastępczego? W Europcar wiemy, że wszystko może się zdarzyć. Oferujemy Ci wypożyczenie samochodu ze zniżka 15% na wynajem auta, we wszystkich dostępnych lokalizacjach Europcar na świecie.

ZOBACZ OFERTĘ >>>

KOSMETYKI

Pierre Fabre

Ponad 50 produktów w wyjątkowych cenach. Zniżki nawet do 20%. Na platformie znajdują się produkty takich marek jak: EAU THERMALE AVENE, GALENIC, RENE FURTERER, ELANCYL, KLORANE. 

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ >>>

USŁUGI PRALNICZE

5′a’SEC

15% rabatu na usługi pralnicze

5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią profesjonalnych pralni. Wyróżnia nas najwyższa jakość obsługi klienta, najnowsze technologie, profesjonalizm wykonywanych usług, krótki termin realizacji.

ZOBACZ OFERTĘ >>>


Data opublikowania: 2013-03-22 15:40:19