AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Konkurs Grand Prix CCIFP 2012

2012/05/12 Aktualności CCIFP 

Rusza nowa edycja konkursu Grand Prix CCIFP 2012. Wybieramy najlepszego francuskiego inwestora! Zapraszamy do udziału!

18,7 mld euro – tyle wynosi skumulowana wartość inwestycji francuskich w Polsce. Stawia to Francję na trzecim miejscu wśród największych inwestorów zagranicznych. W latach 1999-2010 liczba francuskich inwestycji w Polsce zwiększyła się ponad pięciokrotnie. Obecnie zarejestrowanych jest blisko 800 firm polskich z francuskim kapitałem. Łącznie zapewniają 200 tys. bezpośrednich miejsc pracy, pośrednio, w wyniku swoich działań, dodatkowe 550 tys.

Dla podkreślenia znaczenia francuskich firm w Polsce Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce (CCIFP) już po raz piąty organizuje konkurs GRAND PRIX CCIFP. Tegoroczne wydanie konkursu wyróżni inwestycje firm poczynione w ciągu ostatnich trzech lat, również na rzecz pracowników oraz nowych technologii i/lub innowacyjnych rozwiązań. W 2012 zależy nam na pokazaniu szerokiego wachlarza francuskich inwestycji i dobrych praktyk.

Celem konkursu Grand Prix CCIFP 2012 jest wyłonienie spośród MśP i dużych przedsiębiorstw najlepszych inwestorów z ostatnich trzech lat oraz wynagrodzenie ich. W tym roku Jury wyróżni firmy w jednej kategorii: „najlepszy inwestor” w dwóch podkategoriach: duża firma i MśP.

Nowość 2012: poza firmami stowarzyszonymi w CCIFP do udziału w konkursie Grand Prix zapraszamy firmy niestowarzyszone, które pragną komunikować o swojej działalności w Polsce. W celu promowania inwestycji francuskich firm w Polsce, które oficjalnie zakwalifikowały się do konkursu, CCIFP wyda „Przewodnik dobrych praktyk”, który będzie prezentowany podczas wydarzeń organizowanych przez CCIFP w 2012 roku, również mediom.

Kolejna nowość tego roku: wyniki konkursu będą ogłoszone podczas « Forum MśP – Duże firmy », które odbędzie się 20 czerwca 2012. Jury wynagrodzi dwóch laureatów Grand Prix, ewentualnie trzecią firmę w kategorii „Nagroda specjalna jury“ .

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń i dokumentów: 1 czerwca 2012.

Regulamin konkursu >>>

Formularz zgłoszeniowy >>>

LAUREACI POPRZEDNICH EDYCJI GRAND PRIX CCIFP

grandPrix2012