AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Koncert “Tribute to Paris” w Małej Warszawie

2017/08/17 CCIFP poleca 

Szanowni Państwo! Jest mi niezmiernie miło, że 12 września będziemy gościć Państwa w Małej Warszawie. Mam nadzieję, że spotkanie przedstawicieli członków Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej będzie czasem owocnych dyskusji biznesowych i jednocześnie okazją, by poznać zespół Małej Warszawy. 

Mała Warszawa to jedno z najmłodszych, wyjątkowych miejsc stolicy, którego ideą jest budowa pomostu pomiędzy sztuką a biznesem, kulturą popularną i alternatywną, twórcami i odbiorcami. Jednak najważniejsza jest dla nas muzyka, która towarzyszy nam w chwilach radosnych, takich jak wrześniowe spotkanie CCIFP, a także dodaje otuchy w chwilach, które chcielibyśmy, by się nigdy nie wydarzyły. 

Już wkrótce wrócą do nas wspomnienia tragicznych wydarzeń z Paryża z listopada 2015 roku, gdy w najbardziej krwawych zamachach terrorystycznych w historii Francji zginęło 130 osób. Chcemy oddać hołd ofiarom i ich rodzinom i przez muzykę pokazać, że pamiętamy. Dlatego 29 listopada 2017 r. chcemy zorganizować w Małej Warszawie koncert „Tribute to Paris”. Do udziału w tym wydarzeniu planujemy zaprosić francuskich artystów: zespół Dub Incorporation, który wystąpi jako gwiazda wieczoru oraz Camille Bertault, jako support. 

Organizacja koncertu „Tribute to Paris” wymaga wiele zaangażowania i środków finansowych. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe wydarzenia. Dzięki niemu będziemy mogli je zrealizować i wspólnie upamiętnić ofiary zamachów terrorystycznych w Paryżu. 

W ramach współpracy możemy Państwu zapewnić różnorodne pakiety sponsorskie. Zapraszam do rozmów na ten temat, podczas których odpowiem na wszelkie pytania. 

Z poważaniem

Dariusz Pekałowski

Mała Warszawa

General Manager

+48 504 201 071
dariusz.pekalowski@malawarszawa.pl

MAŁA WARSZAWA Sp. z o. o.
ul. Otwocka 14
02-954 Warszawa
NIP: 1132931842
http://malawarszawa.pl