AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Kancelaria prawnicza Kochański Zięba i Partnerzy zaprasza na spotkanie Farmacja: W PRAWO MARKETINGIEM, W MARKETING PRAWEM

2017/04/20 Aktualności z firm stowarzyszonych  CCIFP poleca 

BMS Polska organizuje 21-22.06.2017. w Hotelu Bristol w Warszawie spotkanie biznesowe dla branży farmaceutycznej, dla prawników i marketingowców. Promowanie leków wymaga stałej współpracy obu tych działów, stąd pomysł mityngu. Jest to pierwsze spotkanie tego typu w branży.

Spotkanie BMS-u będzie miało charakter kameralny – 20-40 pracowników firm farmaceutycznych z działów prawnych i marketingowych zasiądzie przy stole w mniej formalnej atmosferze, żeby porozmawiać na temat konkretnych przykładów z jakimi mieli do czynienia w swojej codziennej pracy. 

Pojedyncza prelekcja będzie trwała około 60 minut, z czego połowa będzie przeznaczona na dyskusję, wymianę poglądów, doświadczeń. Konferencja ma charakter panelowy i kończy się kolacją integracyjną w jednej z warszawskich restauracji. Celem organizatorów jest poszerzenie spektrum wiadomości uczestników oraz zainicjowanie dialogu między konkurencyjnymi firmami. 

Prelekcje wygłoszą czołowi managerowie wyższego szczebla z firm, które są uznanymi markami w świecie farmacji: Apotex, Unia Zakłady Farmaceutyczne, Polpharma, Pfizer, Sanofi-Aventis, Novartis, Adamed, a także fachowcy w dziedzinie prawa farmaceutycznego z warszawskiej kancelarii prawniczej Kochański Zięba i Partnerzy. 

W PRAWO MARKETINGIEM, W MARKETING PRAWEM >>>

Bliższych informacji udziela: 

Jarosław Senator
Project Manager
662-044-962

Kochański Zięba & Partners Spółka komandytowa