AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Kampania internetowo-prasowa Współpraca Międzynarodowa – zaproszenie do udziału

2017/09/07 Aktualności CCIFP  CCIFP poleca 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z grupą mediową Mediaplanet realizuje internetowo-prasową kampanię zatytułowaną "Współpraca międzynarodowa", która ukaże się 25 września Rzeczpospolitej oraz na portalu www.handelmiędzynarodowy.info. Kampania cross-mediowa będzie miała charakter informacyjno-edukacyjny. Będzie to swoisty poradnik, wsparty wiedzą ekspertów, który z zasięgiem prasy dziennej, Internetu oraz wydarzeń partnerskich zostanie dystrybuowany w swojej grupie docelowej

Eksperci Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej będą jednymi z wielu specjalistów wypowiadających się merytorycznie na łamach kampanii w prasie oraz w Internecie. Obok nich na łamach kampanii będziemy gościć ekspertów z Polskiej Izby Spedycji i Logistyki, Polskiego Związku Faktorów, Izby Gospodarki Elektronicznej oraz Krajowej Izby Turystyki.

Zachęcamy zatem Państwa do równoczesnego zaprezentowania się w kampanii, bezpośrednio w kontekście świadczonych przez Państwa usług! Udział jest możliwy w trzech formach: 

 1. Wypowiedzi eksperckiej Państwa przedstawiciela lub wywiadu z Państwa przedstawicielem merytorycznym obejmującego 3500 lub 2600 znaków. W ramach współpracy redakcja zapewnia przygotowanie graficzne treści, skład materiału, zamieszczenie zdjęcia eksperta + pomoc dziennikarki.
 2.  Advertorialu na temat Państwa usług
 3.  Kreacji graficznej/ reklamowej

Mediaplanet jest międzynarodowym domem wydawniczym zajmującym się tworzeniem cross-mediowych kampanii tematycznych, publikowanych z najbardziej opiniotwórczymi dziennikami w Polsce: Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, Gazeta Wyborcza. Działając na zasadzie content marketingu do kampanii zapraszane są najważniejsze osobistości ze świata polityki, biznesu, finansów czy kultury. 

Udział Państwa firmy w publikacji ma szansę wpłynąć pozytywnie na wizerunek firmy i podkreśli ekspercki wymiar w danym temacie, a usługi czy towary oferowane przez Państwa ukażą się jako odpowiedź na poruszone zagadnienia.

Mediaplanet przygotowało dla członków Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej specjalną ofertę – wystarczy wysłać zapytanie do 8 września br.

Poprzednie wydania kampanii Handel Międzynarodowy:

Handel międzynarodowy >>>

Handel międzynarodowy 2 >>>


W przypadku zainteresowania udziałem w kampanii, prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną:

Izabella Korgol
Junior Project Manager

Mobile: +48 537 647 500
Email: izabella.korgol@mediaplanet.com

MEDIAPLANET PUBLISHING HOUSE SP Z O.O.
Ul. Przyokopowa 31
01-208 Warszawa

logo rzeczpospolita