AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Już ponad połowa firm odnosi korzyści z prowadzonych działań CSR – kluczowe wnioski z II edycji badania CSR w praktyce – barometr Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej

2017/06/07 Aktualności CCIFP 

Na wtorkowym RDV biznesu, które odbyło się w Domu Innowacji Społecznych - Marzyciele i Rzemieślnicy, zaprezentowany został raport z drugiej edycji badania CSR w praktyce – barometr Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. W spotkaniu uczestniczyło blisko 100 reprezentantów firm stowarzyszonych w CCIFP.

Kluczowe wnioski zaprezentowali Mariusz Kielich z Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej oraz Anna Ostrowska z Havas Media Group.

 

 

 

 

 

DO POBRANIA:

PEŁNA WERSJA RAPORTU >>>

NAJWAŻNIEJSZE WNIOSKI – INFOGRAFIKA >>>

Po prezentacji wyników barometru odbyła się debata poświęcona tematowi etyki w biznesie, w której udział wzięli: Liliana Anam Menedżer Zarządzający CSRinfo, Bożena Łapiak-Chwiłkowska, Dyrektor Departamentu Compliance,  Credit Agricole, Andrzej Szumowski, Wiceprezes Wyborowa Pernod-Ricard oraz Olga Siedlanowska-Chałuda, Dyrektor Działu Etyki i Przeciwdziałania Korupcji, Global Compact Network Poland. Moderatorem był Paweł Oksanowicz, dziennikarz prowadzący audycję BIZON – Biznes odpowiedzialny i nowoczesny w radiu MUZO.FM.

 

 

 

Partnerami merytorycznymi tegorocznej edycji badania zostali: CSR Info, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, UN Global Compact Network Poland, Havas Media Group i Havas PR Warsaw.

Dziękujemy firmie Orange i PwC za konsultacje merytoryczne.

logo