AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Jedyne Prawdziwe Wakacje ALL Inclusive w Club Med – oferta specjalna dla członków CCIFP

2017/11/24 Aktualności z firm stowarzyszonych  CCIFP poleca 

Club Mediterranee to miejsce spotkań gości z całego świata, to świat przyjaźni, międzynarodowej atmosfery, zabawy, spontaniczności, kreatywności, ciepła, uprzejmości, szczodrości i wolności wyboru. Club Med przygotował ofertę specjalną dla członków Francusko- Polskiej Izby Gospodarczej w Warszawie. Dzięki preferencyjnym warunkom można wykupić pobyt w klubach na całym świecie ze zniżką  -10%*.

Jedyne Prawdziwe Wakacje ALL Inclusive  w Club Med

Club Mediterranee to miejsce spotkań gości z całego świata, to świat przyjaźni, międzynarodowej atmosfery, zabawy, spontaniczności, kreatywności, ciepła, uprzejmości, szczodrości i wolności wyboru. Robienia tego, na co ma się ochotę – od zupełnego lenistwa po intensywny, aktywny wypoczynek. W świecie Club Med szybko zregenerujecie siły, poczujecie przypływ energii, nawiążecie nowe przyjaźnie, na nowo odkryjecie siebie i Waszych najbliższych, przeżywając coś więcej niż tylko wakacje All Inclusive.

Wbrew swej nazwie, Club Mediterranee rozciąga się dużo dalej niż basen Morza Śródziemnego, na 80 pięknych oazach przyrody, w 36 krajach świata; na sześciu kontynentach. Kluby położone są w najpiękniejszych zakątkach danego regionu.

Oferta specjalna dla członków

Francusko- Polskiej Izby Gospodarczej

Club Med przygotował ofertę specjalną dla członków Francusko- Polskiej Izby Gospodarczej w Warszawie. Dzięki preferencyjnym warunkom można wykupić pobyt w klubach na całym świecie ze zniżką  -10%*.

*zniżki nie łączą się z innymi promocjami

Osoby zainteresowane ofertą specjalną dla członków  Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej prosimy o kontakt z naszym biurem CLUBMED.PL w Warszawie przy ulicy Tamka 16/4:

email: wakacje@clubmed.pl

Telefon: (48) 22 455 38 36

Listę klubów znajdziecie Państwo na stronie www.clubmed.pl

CLUBMED.PL THOMAS BIAŁEK