AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Jak pomysł na innowacyjną zabawkę przerodził się w sukces – o Whisbear na ostatnim Klubie Kobiecego Biznesu

2017/05/18 Aktualności CCIFP 

18 maja odbyło się kolejne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu. Gościem CCIFP i Haliny Piaseckiej była Zuzanna Sielicka-Kalczyńska, założycielka firmy Whisbear, Businesswoman Roku 2016, która wspólnie z siostrą w ciągu dwóch lat, zbudowała od podstaw jedną z najważniejszych polskich marek w branży dziecięcej.

Pani Zuzanna opowiedziała uczestniczkom spotkania o tym jak swój pomysł na innowacyjną zabawkę, czyli szumiącego misia – Whisbear – przełożyła na sukces własnej firmy. Opowiadała o początkach własnego biznesu a także o pomyśle przesłania szumiącej zabawki księżniczce Charlotte do Wielkiej Brytanii, czym zapoczątkowała ekspansję zagranicznych rynków. Obecnie Whisbear zdobywa nagrody i pozytywne opinie rodziców i specjalistów z całego świata.

Po rozmowie z gościem specjalnym uczestniczki miały okazję porozmawiać o zabiegach oferowanych przez Macadamia City SPA, które w tym dniu ugościło Klub Kobiecego Biznesu przy poczęstunku zaproponowanym przez firmę cateringową “Przełom w odżywaniu”.

DSC06501