AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

International Speed Business Meeting w Krakowie – zdjęcia

2017/10/11 Aktualności CCIFP 

W czwartek 28 września, w krakowskim Browarze Lubicz, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu International Speed Business Meeting współorganizowane przez 6 izb bilateralnych w Polsce – belgijską, francuską, hiszpańską, holenderską, portugalską i skandynawską.

W krakowskim Speed Business Meetingu wzięło udział około 60 osób. Rozmówcy podzieleni zostali na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzymał indywidualny harmonogram rozmów. Speed Business Meeting składał się z 3 sesji rozmów po około 20 minut każda. W sesjach mogła wziąć udział tylko jedna osoba z firmy. Pozostali przedstawiciele przedsiębiorstw mieli okazje uczestniczyć w części Business Mixer utrzymanej w nieformalnej atmosferze.

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców, członków różnych izb bilateralnych. Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielem wybranej branży.

Dziękujemy Partnerom spotkania:

DSC_7005