AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

H&M w Ferio Konin na dłużej

2018/07/04 Aktualności z firm stowarzyszonych 

Szwedzka sieć odzieżowa H&M zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu ponad 1400 mkw. powierzchni w centrum handlowym Ferio Konin. Podczas transakcji właściciela obiektu – Union Investment, reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

– H&M jest rozpoznawalną na całym świecie marką odzieżową, która oferuje modę i jakość w najlepszej cenie zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, dlatego przedłużenie umowy najmu ucieszy na pewno wszystkich klientów centrum handlowego Ferio Konin. Obecność takich marek, jak H&M dowodzi, że Ferio Konin jest najbardziej atrakcyjną lokalizacją dla znaczących marek w Polsce, które chcą zaistnieć w tym regionie – mówi Edyta Paszkowska, Associate w Dziale Powierzchni Handlowych, Cushman & Wakefield.

Ferio Konin to otwarte w 2008 r. i rozbudowane w latach 2013-2014 centrum handlowe zlokalizowane na Starym Mieście w Koninie. Obiekt oferuje łącznie 33 tys. mkw. powierzchni usługowo-handlowej. Oprócz H&M wśród najemców są m.in. firmy z branży kosmetycznej, odzieżowej czy sportowo-rekreacyjnej, a także supermarket i operatorzy gastronomiczni. W skład obiektu wchodzi galeria z lokalami handlowymi i usługowymi, park handlowy gdzie m.in. mieszczą się Media Markt, Calypso Fitness, Jysk, Sports Direct, czy Castorama, a także restauracja McDonald’s i stacja benzynowa. Ferio Konin to najważniejsze centrum handlowe w regionie, a od maja 2016 roku jego zarządcą jest firma doradcza Cushman & Wakefield.

***

O Cushman & Wakefield 

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera najemców i właścicieli nieruchomości w realizacji ich planów biznesowych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości oraz zatrudnia 48 tysięcy pracowników w ok. 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2017 roku jej przychody wyniosły 6,9 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, doradztwo i inne. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.pl oraz na Twitterze: @CushWakeCE

Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.