AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Firma LEVERAGE Partners rozpoczyna cykl spotkań „Wieczór z Mistrzem”

2016/04/04 Aktualności z firm stowarzyszonych 

Przy znakomitej kolacji i niezwykłym występie artystycznym zespołu chcemy przedstawiać Państwu niezwykłych ludzi. Ludzi, których doświadczenia i dokonania inspirują. Zmieniają sposób widzenia świata i rozszerzają świadomość biznesową. Inauguracja cyklu „Wieczór z Mistrzem” będzie miała charakter wyjątkowy. 

Zapraszamy mistrza pokonywania trudności i osiągania pozornie nieosiągalnych celów, towarzyszyć nam będzie mistrzowska  muzyka w wykonaniu światowej sławy  zespołu, który odkrył w Polsce Steven Spielberg a raczyć posiłkiem będzie nas mistrz kuchni restauracji Focaccia. 

Nasz mistrz motywacji: Piotr Pogon, znakomity polski fundraiser, który swoje życie zawodowe poświęcił pomaganiu innym. Mówi o sobie, że jest zwykłym facetem z niezwykłym życiorysem, któremu było dane czterokrotnie  się urodzić. Nie żyje dla siebie, jego praca polega na swoistym pośrednictwie Dobra.  Po resekcji płuca wprowadził niewidomego się na  szczyt , charytatywnie przebiegł setki kilometrów w maratonach, zdobył medal triathlonowego Ironmana, przykładem dając nadzieję i rozbudzając wiarę we własne możliwości. Spotkanie z nim pozwoli przedefiniować pojęcie motywacji wewnętrznej. Spojrzeć z innej perspektywy na to, co wydaje się trudne czy niemożliwe do osiągnięcia. 

Nasz mistrz muzyki: Kroke, poza niezwykłą historią powstania tworzą muzykę, która na zawsze zostaje w pamięci.   

Kroke na żywo są mrożąco krew w żyłach genialni. To niezapomniane przeżycie. 
Jon Lusk,
 

To, co tak skutecznie pociąga mnie w muzyce Kroke, to ich duchowa rzeczywistość, to znaczy szczerość i autentyczność w tej muzyce. 
Nigel Kennedy 

Czasem brzmią jazzowo, czasem współcześnie, a innym razem klasycznie. Ich muzyka jest pełna pasji, a równocześnie porywa do tańca. 
Dominic Raui 

Wydarzenie będzie miało miejsce 14 kwietnia o godz. 18.30, w dawnym Pałacu Prymasowskim. 

Zapraszamy na ciekawy wieczór, piękną muzykę, dobre jedzenie i spotkanie z ciekawym człowiekiem. 

Chętnych zapraszamy do kontaktu 

http://leveragepartners.pl/blog/wieczor-z-mistrzem.html