AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Femme Sensuelle

2018/07/02 CCIFP poleca 

Femme Sensuelle to wydarzenie, które pobudzi zmysły wszystkich odwiedzających Alicja Stanska Art Gallery w dniach 06-20 lipca. 4 kobiety, 4 zmysły i 4 nietuzinkowe spotkania.

Wydarzenie otworzy wystawa Anny Halarewicz, malarki i ilustratorki mody. Anna zaprezentuje swoje najnowsze akwarele i wielkoformatowe płótna. Dwa tak różne światy, formy, połączy postać kobiety – z paletą jej zmysłów i emocji. Charakterystycznie, intrygująco, z pazurem.

Alicja Stańska artystka i aktywistka walcząca o prawa ludzi,zaprezentuje techniki haftu luneville. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby porozmawiać z artystką o hafcie wykorzystywanym w świecie haute couture, którego tajniki odkryła w Paryżu w Ecole Lesage obecnie należącej do domu mody Chanel.

Znany już nie tylko kobietom Sen Nocy Letniej, warszawski concept store, który w swoich performatywnych projektach eksploruje sztukę oddziaływania na zmysły, wraz z francuską marką perfum Histoires de Parfume odsłoni przed uczestnikami warsztatów fragment zmysłowego świata niszowych zapachów.

Całe wydarzenie uświetni FRENCH CONCERT. Artystka GOSKA BANKA – kompozytorka , wokalistka , pianistka – związana z Paryżem od lat , wykona francuskie piosenki czyli chansons françaises , które poprowadzą nas , niemalże za rękę , przez dzielnice Paryża i opowiedzą historie , które wydarzyły się naprawdę tam pod francuskim niebem …

_________________________________________________________

PROGRAM WYDARZENIA:

Wystawa “Femme Sensuelle” Anny Halarewicz – 06 – 20 lipca 2018 – wstęp wolny

Wystawa “Thread of Luneville” Alicji Stańskiej – 07 – 20 lipca 2018 – wstęp wolny 

Koncert “French Concert” Goska Banka – 12 lipca 2018 – wydarzenie biletowane 

Warsztaty zapachowe “Atrybuty Femme Sensuell” Sen Nocy Letniej – 17 lipca 2018 godz: 18:00 – wydarzenie biletowane 

Zapraszamy wszystkich do Alicja Stanska Art Gallery przy Alejach Jerozolimskich 47.
Bilety na wydarzenia do nabycia w galerii.
Kontakt i rezerwacja a.stanska@stanska.eu