WYDARZENIA


Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Ambasadzie Francji

2018/01/09

Serdecznie zapraszamy firmy stowarzyszone do udziału w Noworocznym Rendez-vous biznesu, które odbędzie się 9 stycznia 2018 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Ambasady Francji w Polsce, przy ulicy Pięknej 1 w Warszawie. UWAGA zapisy zamknięte, brak wolnych miejsc.

Kiedy 2018/01/09 - 2018/01/09 18:00
Gdzie Ambasada Francji w Polsce, ul. Piękna 1, Warszawa
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP
Liczba miejsc BRAK WOLNYCH MIEJSC Język prowadzenia polski / francuski

Jak co roku zapraszamy Państwa na noworoczne spotkanie w Ambasadzie Francji. Pan Ambasador Francji w Polsce, Pan Pierre Lévy podsumuje rok 2017, złoży życzenia noworoczne i zaprosi na koktajl, podczas którego będą Państwo mieli okazję do rozmów w niecodziennej atmosferze.

Noworoczne Rendez-vous Biznesu rozpocznie się o godzinie 18.00.  Ze względu na miejsce naszego spotkania, prosimy o wcześniejsze przybycie i uwzględnienie czasu potrzebnego na przejście przez bramki bezpieczeństwa umieszczone przy wejściu do Ambasady. W celu uniknięcia wszelkich komplikacji przy wejściu, prosimy również o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Osoby nie posiadające ważnego dokumentu oraz których zapis na wydarzenie nie został potwierdzony, nie zostaną wpuszczone na teren Ambasady.

*    *    *

Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

Koktajlowe spotkanie przy lampce wina jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

 

Partner Wydarzenia:

2018 sombre