WYDARZENIA


Rendez-vous Biznesu – Cyber Bezpieczeństwo

2017/10/03

Kolejne Rendez-Vous Biznesu, odbędzie się 3 października o godz. 18.00 w siedzibie brokera ubezpieczeniowego Willis Towers Watson (wcześniej Gras Savoye), Partnera tego spotkania.

Kiedy 2017/10/03 - 2017/10/03 18:00
Gdzie Siedziba Willis Tower Watson, ul. Domaniewska 34a, 02-672 Warszawa
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP
Liczba miejsc 90 Język prowadzenia polski / francuski

Podczas spotkania odbędzie się debata dotycząca "cyber bezpieczeństwa". Porozmawiamy o tym, jakie zagrożenie dla przedsiębiorców stanowi cyber przestępczość, z jakimi przypadkami cyber ataków mamy do czynienia w Polsce, jaka jest świadomość przedsiębiorców na temat tego zagrożenia i wreszcie jak się przed nim bronić. W debacie udział wezmą specjaliści w tej dziedzinie; m.in.:

Sylwia Kozłowska – dyrektor ubezpieczeń OC w Willis Towers Watson, moderator debaty;

 

Bartłomiej Lewandowski – Cyber Practice Leader z towarzystwa ubezpieczeniowego Colonnade, uczestnik debaty.

 

Przed spotkaniem zachęcamy do zapoznania się z tekstem: Ataki cybernetyczne globalnym zagrożeniem

Tradycyjnie, po debacie zapraszamy Państwa na spotkanie koktajlowe przy lampce wina, które jest doskonałą okazją do networkingu i nawiązania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy !

 

Partner wydarzenia:

 

 

*    *    *

Comiesięczne spotkania z cyklu "Rendez-vous biznesu" odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.