WYDARZENIA


Powakacyjne Rendez-vous Biznesu

2017/09/12

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 12 września w Małej Warszawie. 

Kiedy 2017/09/12 - 2017/09/12 18:00 - 21.30
Gdzie Mała Warszawa, ul. Otwocka 14, 03-759 Warszawa (dawna Fabryka Trzciny)
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP
Liczba miejsc 120 Język prowadzenia polski / francuski

Na powakacyjne Rendez-vous biznesu serdecznie zapraszamy do Małej Warszawy, oryginalnego lokalu na warszawskiej Pradze, które mieści się w dawnym fabrycznym budynku o wyjątkowym klimacie.

W czasie spotkania przedstawimy plany CCIFP na najbliższe półrocze oraz opowiemy o najbliższych wydarzeniach i szkoleniach. Spotkanie będzie również okazją do powakacyjnego networkingu przy lampce wina, pod gołym niebem lub w zabytkowych wnętrzach lokalu, w zależności od pogody.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

 

Serdecznie zapraszamy !

*    *    *

 

Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

 

mała warszawa