WYDARZENIA


Wakacyjne rendez-vous Biznesu

2017/07/04

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 4 lipca w PROM-ie Kultury Saska Kępa.

Kiedy 2017/07/04 - 2017/07/04 18:00
Gdzie PROM Kultury Saska Kępa, Brukselska 23, 00-001 Warszawa
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP
Liczba miejsc 120 Język prowadzenia polski / francuski

Przepiękny taras PROMU Kultury, z widokiem na Saską Kępę, to doskonałe miejsce, aby spokojnie porozmawiać przy lampce wina, opowiedzieć  o wakacyjnych planach oraz oczywiście nawiązać nowe relacje biznesowe, czy przedstawić swoje nowe projekty.

Serdecznie zapraszamy na to ostatnie spotkanie przed wakacjami, podczas którego przestawimy Państwu również szczegóły naszych najbliższych wydarzeń: Święta Francji i Balu Francuskiego.

*

Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

 

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia.