WYDARZENIA


Rendez-vous Biznesu – CSR w praktyce i barometr CCIFP

2017/06/06

Zapraszamy na czerwcowe Rendez-Vous Biznesu, które odbędzie się we wtorek 6-go czerwca o godzinie 18:00 w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy. Przedstawimy Państwu wyniki badania na temat Społecznej Odpowiedzialności Biznesu i porozmawiamy z zaproszonymi ekspertami o roli etyki w firmach.

Kiedy 2017/06/06 - 2017/06/06 18:00
Gdzie Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25, Warszawa, III piętro
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP
Liczba miejsc 120 Język prowadzenia polski / francuski

W tym roku już po raz drugi przeprowadziliśmy wśród firm stowarzyszonych w CCIFP badanie « CSR w praktyce – barometr Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej ». W ankiecie udział wzięło 66 firm, które odpowiadały na pytania dotyczące działań skierowanych do klientów, pracowników, społeczności lokalnych oraz dostawców i partnerów biznesowych. W tym roku rozszerzyliśmy badanie o pytania dotyczące etyki w biznesie. Temat ten rozwiniemy w trakcie debaty, która odbędzie się po prezentacji wyników Barometru CSR. Wezmą w niej udział:

  • Kamil Wyszkowski, Dyrektor Generalny Global Compact Poland
  • Liliana Anam, Menedżer Zarządzający CSRinfo
  • Bożena Łapiak-Chwiłkowska, Dyrektor Departamentu Compliance, Bank Credit Agricole
  • Andrzej Szumowski, Wiceprezes, Wyborowa Pernod-Ricard

Moderatorem będzie dziennikarz Paweł Oksanowicz prowadzący swój autorski program poświęcony tematyce społecznej odpowiedzialności biznesu w radiu MUZO FM.

Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

Koktajlowe spotkanie przy lampce wina jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

W celu zapisu na wydarzenie prosimy o przesłanie maila z nazwiskami uczestników na adres: maria.jaroszynska@ccifp.pl

Partner spotkania:

“Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych” znajdujący się na III piętrze Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie, to miejsce, które ma wspierać rozwój miasta, jego mieszkańców, inicjować mądre zmiany i poprawiać jakość życia.

Tworzone jest  z myślą o kreatywnych, nieszablonowych osobach, którym bliskie są zagadnienia jakości życia w mieście, dbania o jego przestrzeń, a także realizacji różnych polityk publicznych. Jest to miejsce, które łączy ludzi zaangażowanych w rozwijanie projektów społecznych, wywodzących się z różnego rodzaju środowisk.  

Marzyciele i Rzemieślnicy to miejsce zarówno codziennej, biurowej pracy dla liderów zmian, jak i ważnych, inspirujących wydarzeń – debat, konferencji, warsztatów.

www.marzycieleirzemielsnicy.pl

http://biurka.marzycieleirzemieslnicy.pl/