WYDARZENIA


Rendez-vous Biznesu: Jak zmieni się Francja po wyborach prezydenckich? – analiza i możliwe scenariusze

2017/05/09

Zapraszamy na majowe Rendez-Vous Biznesu, tuż po drugiej turze wyborów prezydenckich we Francji, do hotelu Golden Tulip, przy ulicy Towarowej 2 w Warszawie. Na spotkaniu odbędzie się debata powyborcza z udziałem ekspertów.

Kiedy 2017/05/09 - 2017/05/09 18:00
Gdzie Golden Tulip Warsaw Centre - ul. Towarowa 2, Warszawa
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP
Liczba miejsc 120 Język prowadzenia polski / francuski

Podczas debaty poruszone zostaną liczne kwestie dotyczące wyboru nowego Prezydenta. Zastanowimy się jak zmieni się Francja po wyborach prezydenckich, jak również przeanalizujemy możliwe scenariusze nowej polityki Francji zarówno w wymiarze europejskim jak i relacji z Polską.

 

Naszymi gośćmi będą:

Eryk Mistewicz,  Prezes Instytutu Nowych Mediów

Michel Viatteau, Dyrektor Biura AFP w Warszawie

Georges Mink, College of Europe, Natolin Campus

 

Koktajlowe spotkanie przy lampce wina będzie również doskonałą okazją do nawiązania relacji z uczestnikami wydarzeniaa, a także kuluarowych dyskusji z ekspertami uczestniczącymi w debacie.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

*

Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.