WYDARZENIA


Rendez-vous Biznesu z Prezesem Saint-Gobain

2017/03/07

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 7 marca w hotelu Golden Tulip z udziałem naszego specjalnego gościa, Prezesa firmy Saint-Gobain, Pana François-Xavier Moser.

Kiedy 2017/03/07 - 2017/03/07 18:00
Gdzie Golden Tulip Warsaw Centre - ul. Towarowa 2, Warszawa
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP
Liczba miejsc 120 Język prowadzenia polski / francuski

François-Xavier Moser, Prezes Saint-Gobain w Polsce, Rumunii, Bułgarii i Turcji przedstawi rozwój Grupy w Polsce w różnych sektorach jej działalności. Poznamy także trudności, z jakimi się zmierzyła i sukcesy, jakie osiągnęła Grupa na przestrzeni 20 lat swojej obecności w Polsce. Będziemy mieli również okazję dowiedzieć się, jakie wyzwania czekają Saint-Gobain w Polsce w przyszłości.

 

Inżynier  z wykształcenia, François-Xavier Moser, pracował na stanowiskach zarządzających wielu francuskich spółek (VEOLIA, BOUYGUES) zanim dołączył w 1996 roku do Saint-Gobain, gdzie między innymi był dyrektorem sektora przetwórstwa szkła. Do Warszawy przyjechał w roku 2012, aby objąć stanowisko Prezesa Grupy w Polsce, Rumunii, Bułgarii i Turcji.


 

Partner: 

 *

Comiesięczne spotkania z cyklu "Rendez-vous biznesu" odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

Koktajlowe spotkanie przy lampce wina jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

logo saint-gobain