WYDARZENIA


Speed Business Meeting w Warszawie

2017/02/07

Kiedy 2017/02/07 - 2017/02/07 18:00
Gdzie Hotel Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48/54, 00-120 Warszawa
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP
Liczba miejsc 120 Język prowadzenia polski / francuski

 

 

 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza we współpracy z Polsko-Hiszpańską Izbą Gospodarczą oraz Polsko-Ukraińską Izbą Gospodarczą serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniu z cyklu Speed Business Meeting, które odbędzie się 7 lutego w Hotelu Mercure Warszawa Centrum o godzinie 18:00.

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielem wybranej branży.

Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoby z firmy), jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych.

Formularz zapisu >>>

Regulamin spotkania >>>

Prosimy o kontakt, w celu uzyskania szczegółowych informacji o spotkaniu: monika.sniecinska@ccifp.pl / tel. (+48 22) 690 68 98

Speed Business Meeting, Krakow, fot. Jacek Taran