WYDARZENIA


Świąteczne Rendez – vous Biznesu w Klubie Platinium

2016/12/06

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe świąteczne spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 6. grudnia w klubie Platinium przy ulicy Fredry 6 w Warszawie. Aby podkreślić atmosferę nadchodzących Świąt, przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji.

Kiedy 2016/12/06 - 2016/12/06, godz. 18.00
Gdzie Platinium przy ulicy Fredry 6 w Warszawie
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP
Liczba miejsc 120 Język prowadzenia polski / francuski

Zgodnie z tradycją zapraszamy serdecznie na grudniowe spotkanie, podczas którego będą Państwo mogli spędzić miłe chwile przy dźwięku kolęd oraz przy świątecznym bufecie i lampce wina a także złożyć najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Państwa Partnerom, Klientom oraz Znajomym.

Podczas wieczoru odbędzie się także loteria wizytówkowa.

*

Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju. 

Koktajlowe spotkanie przy lampce wina jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

 *

Serdecznie zapraszamy !

 

Dziękujemy Partnerom loterii wizytówkowej : 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jnoel1-150x106