WYDARZENIA


Poznajmy się! Spotkanie dla nowych firm stowarzyszonych w CCIFP

2017/07/06

Jakie wydarzenia organizuje CCIFP? Jak najlepiej wykorzystać swoją obecność w Izbie? Na których spotkaniach można poznać prezesów pozostałych firm, na których zdobyć nowe kompetencje, wyszkolić siebie lub współpracowników? Kto w Izbie odpowiada za eventy, komunikację, sprawy członkowskie? Na te i wiele innych pytań odpowiemy nowym firmom stowarzyszonym podczas specjalnego spotkania z udziałem członków Rady CCIFP.        

Kiedy 2017/07/06 - 2017/07/06 19h00
Gdzie Zebra Tower, 12 piętro, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa
Cena bezpłatne dla firm członkowskich
Liczba miejsc ograniczona Język prowadzenia polski/francuski

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie organizowane specjalnie dla nowych firm stowarzyszonych, które dołączyły do CCIFP w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Rendez-Vous odbędzie się 6/07/2017. Szczegóły dotyczące miejsca podamy wkrótce.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) stale się rozwija. W każdym miesiącu przystępują do nas nowe firmy. Chcemy im pomóc w pełni wykorzystać możliwości jakie daje CCIFP do rozwoju ich biznesu. Dlatego też postanowiliśmy organizować dwa razy do roku spotkania dedykowane Prezesom i Dyrektorom Generalnym nowych firm stowarzyszonych, które przystąpiły do Izby od października ubiegłego roku i nie miały jeszcze okazji, by poznać wszystkie usługi oferowane przez CCIFP dla swoich członków.

W trakcie spotkania będziemy chcieli:

  • przedstawić główne obszary działalności CCIFP,
  • zaprezentować kluczowe usługi, z których mogą korzystać firmy,
  • opowiedzieć o nadchodzących wydarzeniach CCIFP,
  • zaprezentować ekipę Izby i zakres obowiązków poszczególnych działów.

W spotkaniu wezmą udział również członkowie Rady CCIFP, którzy decydują o kierunkach rozwoju naszej organizacji. Będzie to zatem doskonała okazja do osobistego poznania prezesów największych firm francuskich w Polsce oraz długoletnich członków CCIFP, którzy będą mogli podzielić się swoim doświadczeniem.

Spotkanie przeznaczone jest dla Prezesów lub Dyrektorów Generalnych firm, które przystąpiły do CCIFP w ciągu ostatnich miesięcy (po 12/10/2016).
Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona.