WYDARZENIA


Krakowskie Rendez-Vous Biznesu i zwiedzanie Krakowskiego Parku Technologicznego

2017/05/25

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz ze swoim Przedstawicielem Regionalnym Julienem Hallier (Destination Poland) oraz Krakowski Park Technologiczny mają przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie « Rendez-Vous Biznesu » w Krakowie, które odbędzie się tym razem w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego, zlokalizowanej na terenie krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej. Temat spotkania: "Małopolska - tu technologia staje się biznesem!"

Kiedy 2017/05/25 - 2017/05/25 18:00-21:45
Gdzie Krakowski Park Technologiczny ul. Podole 60, 30-394 Kraków
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP (maks. 2 osoby z firmy)
Liczba miejsc 100 Język prowadzenia polski / francuski

Krakowski Park Technologiczny (KPT) jest instytucją otoczenia biznesu, która od lat skutecznie wspiera rozwój gospodarczy Małopolski, stara się w sposób zintegrowany i kompleksowy oddziaływać na regionalną gospodarkę. Rozwój technologiczny województwa, rozwój przedsiębiorczości, promocja innowacyjności i nowych technologii, wreszcie tworzenie pozytywnego klimatu wokół biznesu – to tylko niektóre z głównych działań Krakowskiego Parku Technologicznego, których realizacja możliwa jest dzięki uczestnictwu w wielu specjalistycznych projektach.

Przebieg spotkania:

18:00 Rejestracja
18:30 Oficjalne rozpoczęcie spotkania (Wojciech Przybylski, Prezes Zarządu KPT)
18:35 Prezentacja aktualności CCIFP w Polsce i w regionie Kraków – Katowice
18:45 Prezentacja usług kilku firm startupowych działających w strukturach KPT i współpracujących z francuskimi firmami (Autenti + Berrylife)
19:45 Zwiedzanie KPT
20:15 Networking przy lampce wina
21:45 Zakończenie spotkania

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

Partnerzy wydarzenia:

 

 

Kontakt :

Julien Hallier, Członek Rady i Przedstawiciel Regionalny (Kraków / Katowice), +48 504 967 661, julien.hallier@ccifp.pl

Monika Śniecińska, monika.sniecinska@ccifp.pl

*

Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie odwołają go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do 23.05.2017 włącznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 150 PLN + VAT.

 

KPT