WYDARZENIA


Klub Kobiecego Biznesu – Kobiecość i elegancja w biznesie

2017/03/28

Zapraszamy na wiosenne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu, tym razem pod znakiem mody i wizerunku. Tematem spotkania będzie: kobiecość i elegancja w biznesie. Zapraszamy o 16.00 do restauracji Tęcza od Kuchni, ul. Suzina 8.

Kiedy 2017/03/28 - 2017/03/28 16h00
Gdzie TĘCZA OD KUCHNI, ul. Suzina 8
Cena bezpłatne dla firm członkowskich
Liczba miejsc ograniczona Język prowadzenia polski

Spotkanie ma na celu przybliżenie w teorii oraz praktyce tematów:

- jak odnaleźć swój styl,

- co sprawia, że w ubraniach formalnych można wyglądać lekko, kobieco i wiarygodnie, zarazem 

- jak w stylu formalnym „ubierać” osobowość

- trendy, kluczowych elementów garderoby biznesowej.

Gościem CCIFP i Haliny Piaseckiej będzie Ula Kamińska, która od ponad 14 lat wspiera swoich Klientów tworząc styl, który ich wyróżnia. Podkreślając naturalne atuty, tuszując niedoskonałości, odzwierciedlając w ubiorze osobowość, sprawia, że czują się atrakcyjnie oraz wyglądają elegancko. Zawsze pozostają sobą. Swoich Klientów akceptuje bezwarunkowo.

 

Ula Kamińska doradza zarówno przedsiębiorcom jak również przedsiębiorczym mamom. Prowadziła warsztaty dla kobiet po chorobie nowotworowej oraz dla pracowników międzynarodowych korporacji np. Ernst&Young. Napisała Poradnik Stylu, niezwykły kalendarz z cennymi poradami na temat kreowania stylu w ubiorze.

Po rozmowie zapraszamy na networking w nieformalnej atmosferze. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie do dnia 24.03.2017.

Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc uprzejmie prosimy o zgłaszanie maksymalnie jednej osoby z firmy. Od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie odwołają go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do 17.01.2017 włącznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 150 PLN + VAT.

 

Partnerzy: