WYDARZENIA


Klub Kobiecego Biznesu – Dobra inwestycja

2018/06/21

Serdecznie zapraszamy na letnie spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu.  Tym razem rozmawiać będziemy o inwestycjach. Podczas spotkania spróbujemy znaleźć odpowiedzi na pytania: Co dla nas oznacza inwestycja? Jak rozumiemy inwestowanie? Od czego zacząć przygodę z inwestowaniem?

Kiedy 2018/06/21 - 2018/06/21 12h00
Gdzie Galeria Xanadu, ul. Hoża 51, Warszawa
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych
Liczba miejsc ograniczona Język prowadzenia polski

Gościem Haliny Piaseckiej (Piasecka & Żylewicz) i CCIFP będzie Kinga Nowakowska, Członkini Zarządu Capital Park SA, co-founderka i prezeska Black Swan Fund a także mentorka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet w programie Biznes W Kobiecych Rękach. Kinga jest absolwentką paryskiej Sorbony na Wydziale Prawa, ze specjalizacją Prawo Międzynarodowe Biznesu. Od wielu lat inwestuje w nowe koncepty biznesowe w różnych branżach. Do portfolio jej projektów należą m.in.: Call Center Poland i Grupa Communication One, restauracje Bastylia Champagne Bar & Creperie i Naturel, marka żywności ekologicznej MyEcolife oraz BioBazar, czy fintechowy projekt InviPay. Od 2007 r. Kinga Nowakowska jest także związana z Grupą Capital Park, gdzie jest zaangażowana w największe projekty inwestycyjne, m.in.: Eurocentrum, Royal Wilanów oraz Art Norblin.

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to platforma wymiany i nawiązywania kontaktów biznesowych dla kobiet, które prowadzą swoje firmy lub myślą o ich założeniu. To także miejsce spotkania dla kobiet, które są przedsiębiorcze, niezależnie od tego czy pracują na własny rachunek, czy są zatrudnione w korporacji, instytucji lub organizacji. Sieć wspiera dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, organizując spotkania networkingowe, konferencje, szkolenia oraz programy akceleracyjne dla kobiecego biznesu. 

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet stała się naturalnym ekosystemem dla kobiet chcących inwestować. W ten sposób powstał Black Swan Fund, klub inwestorek indywidualnych. Black Swan Fund łączy społeczność inwestorek indywidualnych ze społecznością startuperek. Zrzeszone w Klubie BSF anielice biznesu wspierają kapitałowo oraz merytorycznie innowacyjne projekty biznesowe, w których w zespole założycielskim jest kobieta i pełni ona istotną rolę operacyjną w rozwijaniu biznesu.

Po rozmowie zapraszamy na networking w nieformalnej atmosferze w pięknych przestrzeniach Galerii Xanadu.

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny zajmuje się sprzedażą sztuki współczesnej oraz doradztwem w zakresie inwestowania w sztukę i budowania kolekcji dzieł sztuki. Xanadu regularnie organizuje w swojej siedzibie aukcje dzieł sztuki. Xanadu zajmuje się także wynajmem dzieł sztuki do przestrzeni biznesowych.

Clarins Beauty SPA przygotowało niespodzianki dla uczestniczek!

Prosimy o potwierdzenie udziału w klubie do dnia 19/06

Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc uprzejmie prosimy o zgłaszanie maksymalnie jednej osoby z firmy. Od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie odwołają go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do19/06/2018 włącznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 150 PLN + VAT.

Partnerzy: