WYDARZENIA


KLUB KOBIECEGO BIZNESU – WARTOŚCI W BIZNESIE

2017/09/14

Czy budowanie lepszego świata może być inspiracją dla biznesu? Co łączy kosmetyki naturalne i Haiti? Dlaczego warto opierać sukces firmy na wartościach, w które wierzymy? Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć podczas wrześniowego Klubu Kobiecego Biznesu.

Kiedy 2017/09/14 - 2017/09/14 12h00
Gdzie Atelier Creamy przy ul. Chmielnej 6
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych
Liczba miejsc 25 Język prowadzenia polski

Gościem CCIFP i Haliny Piaseckiej będzie Zofia Pinchinat-Witucka, która od siedmiu lat prowadzi Fundację Polska-Haiti, założonej w 2010 roku - kilka dni po tragicznym trzęsieniu ziemi na wyspie. Podjęła to trudne wyzwanie, aby pomimo upływu czasu, przypominać o potrzebach Haiti, ale też, wbrew powszechnym trendom, pokazywać jej ukryte bogactwa. Od początku prowadzi także projekt budowy nowoczesnej szkoły podstawowej, realizowany w całości przy pomocy polskich wolontariuszy. Ten projekt od 7 lat wymaga niezwykłej pokory, ale też przedsiębiorczości i wytrwałości.
Dwa lata temu Pani Zofia założyła firmę Creamy Creative Cosmetics.

Po rozmowie zapraszamy na networking w nieformalnej atmosferze.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie do dnia 11.09.2017.

Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc uprzejmie prosimy o zgłaszanie maksymalnie jednej osoby z firmy. Od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie odwołają go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do 12.09.2017 włącznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 150 PLN + VAT.

Partnerzy wydarzenia: