WYDARZENIA


Gala CCIFP 2018

2018/02/09

Kiedy 2018/02/09 - 2018/02/09 19:30
Gdzie Sofitel Warsaw Victoria, ul. Królewska 11, 00-065 Warszawa
Cena OSTATNIE DOSTĘPNE MIEJSCA 700 PLN + VAT / os. dla firm stowarzyszonych ; 1000 PLN + VAT / os. dla firm niestowarzyszonych
Liczba miejsc 450 Język prowadzenia polski / francuski

Doroczna Gala CCIFP stała się już tradycją. W ciągu ostatnich kilku lat nabrała szczególnej wagi dla firm stowarzyszonych w CCIFP i stała się ważnym punktem w kalendarzu polsko-francuskiego środowiska. Co roku jest pretekstem do spotkania w prestiżowym miejscu jakim jest hotel Sofitel Warsaw Victoria ludzi biznesu, przedstawicieli instytucji i świata polityki, mediów oraz Przyjaciół Francuskiej Izby. Gala to niezwykły wieczór i rozrywka na najwyższym poziomie.

Podczas najbliższej “Gali Champagne” przeniesiemy się do magicznej krainy Szampana. Wykwintne bąbelki będą towarzyszyć nam podczas całego wieczoru: renomowane winnice odkorkują swoje najlepsze roczniki, szefowie kuchni zgotują nam prawdziwą eksplozję smaków, artyści zaprezentują iście wystrzałowy program a karnawałowe rytmy z pewnością uderzą do głowy niczym kieliszek najlepszego Mumm czy Dom Perigon! Nie może Państwa zabraknąć na Gali pełnej niespodzianek i wyrafinowanych bąbelków!

By zaspokoić Państwa gusta utalentowani Szefowie kuchni: Philippe Mille, Restauracja Le Parc w Zamku Les Crayères w Szampanii (2* Michelin), Wojciech Modest Amaro, Restauracja Atelier Amaro (1* Michelin) oraz Szef kuchni hotelu Sofitel w Warszawie, Maciej Majewski, zaproponują kolację na najwyższym poziomie kulinarnej sztuki. Pełne finezji dania stworzone na bazie najszlachetniejszych produktów, zroszone kroplą Szampana i przyrządzone z największą troską o wyszukany smak dopełnią wyśmienite i oryginalne francuskie wina, starannie wyselekcjonowane przez uznanego sommeliera.

Ponieważ Gala CCIFP to nie tylko synonim kulinarnej ale i artystycznej doskonałości, wyśmienitej kolacji będzie towarzyszyć zaskakujący program artystyczny, po którym zaproponujemy niezapomniane francuskie hity i zaprosimy Państwa do tańca

Wstępny program:

19.30: Przybycie Gości, Aperitif,

20.00: Powitanie Gości przez Prezesa CCIFP,

20.05: Przemówienie Partnera Diamentowego,

20.10: Wyśmienita kolacja zaproponowana przez Szefów Kuchni, występy artystyczne,

23.00: Początek zabawy tanecznej,

02.00: Koniec wieczoru.

 

Gorąco zachęcamy do udziału oraz pozostania Partnerem tego prestiżowego wydarzenia. Kontakt: ccifp@ccifp.pl

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Gali „Les Grands Chefs – Mistrzowie Kuchni” 2017.

 

Zobacz relacje filmowe z poprzednich edycji Gali CCIFP :

Gala CCIFP 2016 >>>>

Gala CCIFP 2015 >>>>

Zobacz podsumowanie Gali 2017 >>>>

 

Partnerzy:

 

 

Partnerzy medialni:

 

Partnerzy wspierający: