WYDARZENIA


Francuski pawilon na 7. Targach CSR

2018/04/12

12 kwietnia, na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędą się 7. Targi CSR organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Już po raz trzeci na targach wspólne stoisko utworzą firmy stowarzyszone we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej.

Kiedy 2018/04/12 - 2018/04/12
Gdzie PGE Narodowy, aleja Poniatowskiego 1, Warszawa
Cena WSTĘP WOLNY
Liczba miejsc Język prowadzenia polski

Uczestnicy targów oprócz odwiedzenia wystawców będą mieli również możliwość udziału w licznych panelach dyskusyjnych.

W Pawilonie Francuskim goście będą mogli dowiedzieć się o licznych programach rozwijanych przez francuskie firmy w zakresie CSR, wziąć udział w konkursach z wiedzy o społecznej odpowiedzialności biznesu, jak również nawiązać cenne kontakty z wystawcami.

Wystawcy Francuskiego Pawilonu 2018:

Część wystawiennicza będzie okazją do omówienia społecznego zaangażowania firm, miejscem do prezentacji dobrych praktyk, spotkania z interesariuszami: klientami, partnerami biznesowymi czy pracownikami firm. Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu firmy zyskują możliwość wymiany doświadczeń biznesowych, networkingu, komunikacji.

Z kolei część merytoryczna 7. edycji wydarzenia będzie dotyczyć szeroko pojętej współpracy biznesu i jego otoczenia. To właśnie temu zagadnieniu zostaną poświęcone kluczowe wystąpienia, prelekcje i warsztaty.

 Partnerzy medialni Francuskiego Pawilonu:

Targi2018_banner