WYDARZENIA


Potencjał inwestycyjny Śląska – możliwości dla inwestorów

2017/10/18

Co przyniosły inwestycje zagraniczne? Wpływ na gospodarkę Ślaska w ostatnim ćwierćwieczu oraz potencjał tego regionu. Prezentacja Raportu BIZ w ramach VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Kiedy 2017/10/18 - 2017/10/18 14:00 - 16:30
Gdzie Międzynarodowe Centrum Kongresowe (pokój 22-23), Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych CCIFP
Liczba miejsc 100 Język prowadzenia polski

 

 

14 międzynarodowych izb handlowych we współpracy z Polityką Insight przygotowało wspólnie raport o wpływie bezpośrednich inwestycji zagranicznych na polską gospodarkę.

Raport zawiera kompleksową analizę wpływu inwestycji zagranicznych na rozwój polskiej gospodarki w różnych aspektach, w tym: wpływu BIZ na zatrudnienie, społeczności lokalne, rolę w transferze technologii, czy w kształtowaniu modelu kształcenia kadr w Polsce. 

Chcemy przybliżyć Państwu treść raportu o BIZ przedstawiając go podczas spotkania w Katowicach. Po prezentacji raportu zostanie poprowadzona debata reprezentantów lokalnego biznesu oraz przedstawicieli władz na temat wpływu przedsiębiorstw działających lokalnie na gospodarkę w regionie.

 

AGENDA SPOTKANIA:

14.00 – 14.30 Powitalna kawa;

14.30 – 14.40 Oficjalne otwarcie spotkania przez Pana Kazimierza Karolczaka, przewodniczącego zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii;

14.40 – 15.00 Prezentacja raportu przez Pana Adama Czerniaka z Polityka Insight;

15.00 – 16.30 Panel dyskusyjny “Wpływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych na gospodarkę w regionie śląskim”. W Panelu dyskusyjnym wezmą udział: Piotr Dytkowski, Prezes Zarządu Fabryki Automatyki FACH S.A., Jacek Drabik, Prezes Zarządu Motorola Solutions Poland, Zbigniew Podraza, Prezydent Dąbrowy Górniczej, Silvio Brignone, Prezes Zarządu w firmie BITRON, Michał Górski, Prokurent w firmie Soflab Technology.

 

 

Z uwagi, że Debata BIZ odbędzie się w ramach VII Europejskiego Kongresu MŚP, oprócz rejestracji na naszej stronie,

KONIECZNA jest DODATKOWA REJESTRACJA na oficjalnej stronie Kongresu: https://rejestracja.ekmsp.eu/system/login

 

Kontakt: 

Magdalena Haber (magdalena.haber@ccifp.pl, tel.: +48 500 146 374)

 

Partner merytoryczny:

 

Partnerzy Wydarzenia: