WYDARZENIA


Potencjał inwestycyjny Trójmiasta – spotkanie z wiceprezydentami Gdańska i Gdyni

2017/10/19

Kiedy 2017/10/19 - 2017/10/19 15:00 - 18:00
Gdzie Muzeum Marynarki Wojennej, ul. Zawiszy Czarnego 1B, Gdynia
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych CCIFP
Liczba miejsc 100 Język prowadzenia polski

14 międzynarodowych izb handlowych we współpracy z Polityką Insight przygotowało wspólnie raport o wpływie bezpośrednich inwestycji zagranicznych na polską gospodarkę.

Raport zawiera kompleksową analizę wpływu inwestycji zagranicznych na rozwój polskiej gospodarki w różnych aspektach, w tym: wpływu BIZ na zatrudnienie, społeczności lokalne, rolę w transferze technologii, czy w kształtowaniu modelu kształcenia kadr w Polsce. 

Chcemy przybliżyć Państwu treść raportu o BIZ przedstawiając go podczas spotkania w Gdyni. Po prezentacji raportu zostanie poprowadzona debata reprezentantów lokalnego biznesu oraz przedstawicieli władz na temat wpływu przedsiębiorstw działających lokalnie na gospodarkę w regionie.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu kluczowe czynniki wzrostu gospodarczego w regionie pomorskim- jak inwestować z powodzeniem, które sektory cieszą się największym zainteresowaniem, jaki jest potencjał oraz jak władze lokalne i przedsiębiorstwa mogą wspólnie wspierać rozwój tego regionu.

Spotkanie zostanie zwieńczone dobrze znaną już formuła networkingu, pozwalającą na pozyskanie kolejnych klientów i partnerów w interesach.

 

AGENDA SPOTKANIA:

14.45 – 15.10 Rejestracja uczestników

15.15 – 16.00 Zwiedzanie Muzeum Marynarki Wojennej

16.00 – 16.10 Oficjalne otwarcie przez Katarzynę Gruszecką Spychałę Wiceprezydent Gdyni

16.10 – 16.25 Prezentacja raportu przez Pana Adama Czerniaka z Polityka Insight

16.25 – 17.20 Panel dyskusyjny “Trójmiasto- najlepsze miejsce do rozwoju”, debata moderowana przez Pana Adama Czerniaka, wśród panelistów pojawią się: Katarzyna Gruszecka Spychała, Wiceprezydent Gdyni, Aleksandra Dulkiewicz, Wiceprezydent Gdańska, Alan Aleksandrowicz, Prezes Zarządu InvestGDA, Marcin Grzegory, Zastępca Dyrektora w Invest in Pomerania, Magdalena Mitas, Partner w Kancelarii Magnusson, Marcin Dul, Senior Project Manager w BPI Polska Development, Grzegorz Grabowski, Operations Director w Dovista Polska.

17.20 – 18.00 Networking

 

 

 Zapraszamy również do udziału w spotkaniu w roli panelisty debaty.

 

Kontakt: 

Magdalena Haber (magdalena.haber@ccifp.pl, tel.: +48 500 146 374)

 

Partner Merytoryczny:

Partnerzy:

 

 

zdjecie