WYDARZENIA


Świąteczne Rendez-vous Biznesu

2018/12/04

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe świąteczne spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 4-ego grudnia. Aby podkreślić atmosferę nadchodzących Świąt, przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji.

Kiedy 2018/12/04 - 2018/12/04 18.00-21.00
Gdzie Marzyciele i Rzemieślnicy, Bracka 25, III piętro Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, Warszawa
Cena bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP
Liczba miejsc 120 Język prowadzenia polski / francuski

Uprzejmie informujemy, że rejestracja na wydarzenie została zakończona.

Zgodnie z tradycją zapraszamy serdecznie na grudniowe spotkanie, podczas którego będą Państwo mogli spędzić miłe chwile przy dźwięku kolęd oraz przy świątecznym bufecie i lampce wina a także złożyć najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Państwa Partnerom, Klientom oraz Znajomym.

 

Świąteczne przygotowania ruszają już we wrześniu! Rozpędzają się w listopadzie, a w ostatnich tygodniach grudnia zamieniają się w istne szaleństwo zakupów! 

Czy, aby na pewno wiesz jak Polacy celebrują święta? Czy na polskim stole nadal gości tylko karp, śledź i barszcz z uszkami? Joanna Rogalska (Client Director) z Nielsena wygłosi prezentację dotyczącą tego w jaki sposób Polacy obchodzą święta. Podczas prezentacji obalone zostaną niektóre świąteczne stereotypy związane z Polską i przedstawione zostaną nowe zwyczaje konsumenckie i zakupowe Polaków. Polska Gwiazdka to już nie tylko karp w galarecie, ale również wina i whisky. Ciasta niekoniecznie wypiekamy sami, a jako prezenty nadal lubi dawać…tego i wielu innych rzeczy dowiesz się z prezentacji Nielsena.

 

Podczas wieczoru odbędzie się również konkurs z nagrodami jako przedsmak świątecznych prezentów.

*

Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju. 

Koktajlowe spotkanie przy lampce wina jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że rejestracja na wydarzenie została zakończona.

 *

Serdecznie zapraszamy!

 

Partner wydarzenia

 

Partnerzy konkursu

 

 

 

 

new-years-eve-1911635_1920