AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Dzień Otwarty w International School of Warsaw

2018/05/21 CCIFP poleca 

Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 maja od 9:00 do 12:00na naszym kampusie w Bobrowcu pod Warszawą.

Będzie to okazja, aby zapoznać się z międzynarodowym programem naszej szkoły, zwiedzić kampus szkolny oraz spotkać się z dyrektorem szkoły i personelem. W tym czasie dzieci będą brać udział w zajęciach plastycznych przygotowując prezenty z okazji Dnia Matki lub mogą bawić się na świeżym powietrzu.

Aby wziąć udział, prosimy o rejestrację poprzez formularz: https://isw.edu.pl/open-days/

Każdy uczestnik Dnia Otwartego otrzyma 25% zniżki na nasz letni obóz językowy. Zajęcia prowadzone przez naszych anglojęzycznych nauczycieli pozwolą dzieciom poprawić swoje umiejętności językowe, jednocześnie dostarczając mnóstwo dobrej zabawy na naszym nowym kampusie! Każdy tydzień będzie poświęcony innemu tematowi, a uczniowie będą odrywać daną tematykę poprzez lekcje języka, zajęcia interaktywne, projekty artystyczne,  gry zespołowe i wycieczki poza kampus! (np. tydzień zwierząt i wizyta na farmie, tydzień sztuki i zwiedzanie Opery, tydzień Igrzysk Olimpijskich i wizyta na Stadionie Narodowym). 

International School of Warsaw oferuje edukację dla dzieci w wieku od 3 do 18 lat. Celem szkoły jest zapewnienie uczniom indywidualnego trybu nauczania, międzynarodowego, inspirującego środowiska i wyposażenie ich w narzędzia, które pomogą im stać się liderem jutra. ISW zapewnia kompleksową edukację, która łączy prestiżowy program nauczania oparty na programie przygotowującym do Matury Międzynarodowej z wieloma programami dodatkowymi takimi jak program zajęć na świeżym powietrzu, robotyka lub STEaM. Językami wykładowymi są język angielski lub francuski. ISW jest jedyną szkołą w Polsce akredytowaną przez Unię Europejską. www.isw.edu.pl.

INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW