AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

CCIFP partnerem Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu

2017/10/11 Aktualności CCIFP 

CCIFP partnerem Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu, cyklu wydarzeń dotyczących tematyki odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju organizowanych w całej Polsce przez CSRinfo. 

IDEA:

 1. Intensywny tydzień wydarzeń i komunikacji wokół tematyki odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju: prezentacje, panel ekspertów, ciekawe case’y, badania, networking.
 2. Poruszanie ważnych dzisiaj tematów dla biznesu: SDGs, raportowanie niefinansowe, CSR w łańcuchu dostaw w konkretny, praktyczny sposób.
 3. Wzmocnienia partnerstwa międzysektorowego na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.
 4. Idea, praktyka, merytoryka.

WYDARZENIA:

 • 5 dni 
 • 5 miast 
 • 5 konferencji

ODBIORCY:

 • Przedstawiciele biznesu: przedsiębiorcy, management, specjaliści 
 • Urzędy miast i Urzędy marszałkowskie 
 • Środowisko akademickie 
 • Organizacje społeczne 
 • Dziennikarze

W 2016 roku odbyła się pierwsza edycja wydarzenia, na którą zarejestrowało się prawie 400 osób!

Startujemy 24.10.2017 r. w Warszawie! Rozpoczynamy całodziennym wydarzeniem w Ministerstwie Rozwoju. Przewidujemy około 200 osób. (W 2016 r. lista uczestników wyczerpała się w trzy dni. Na liście rezerwowej czekało ponad 50 osób.)

A następnie ruszamy w trasę: Poznań (25.10), Wrocław (26.10), Katowice (27.10) i Gdańsk (27.10). W każdym mieście program dopasowany do lokalizacji. Wydarzenia dla około 70 osób, od 9.30 do 12.00.

TOB2017 to najbardziej wyczekiwane wydarzenia dotyczące odpowiedzialnego biznesu tej jesieni. W 2016 roku na nasze wydarzenia zarejestrowało się prawie 400 osób. Głównie były to osoby z firm, przedstawiciele administracji publicznej, organizacji społecznych oraz naukowych.

Inspirujemy naszych uczestników do działania. Wszystkie wydarzenia składały się z inspirujących i krótkich prezentacji konkretnych praktyk, badań i inicjatyw.

Dlaczego warto zostać partnerem TOB-u?

Dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Zaproszenie z logo Partnera otrzyma prawie 3000 przedstawicieli biznesu: właściciele firm, przedstawiciele wyższego kierownictwa, specjaliści ds. komunikacji.

Zaangażowanie w ważny dla społeczeństwa temat. CSR to temat ważny i aktualny – dla przedsiębiorców, pracodawców oraz wszystkich, chcących współtworzyć odpowiedzialny biznes.

Szeroka promocja działań. Materiały promocyjno-informacyjne otrzyma/lub zobaczy (np. roll-up) prawie 400 uczestników wydarzenia. Informacje o współpracy umieścimy na naszej stronie www.csrinfo.org, a także w naszym Newsletterze, który trafia na skrzynkę pocztową 3000 osób.

Multikanałowe dotarcie. Relację zdjęciową ze wszystkich wydarzeń wraz z informacją o partnerach umieścimy na naszej stronie www oraz na portalach społecznościowych (Facebook, Linkedin). Nasz profil na Facebooku śledzi ponad 3500 osób!

Wzmacnianie relacji z otoczeniem. Możliwość wzmacniania relacji z ważnymi dla Partnera interesariuszami dzięki ciekawej, inspirującej formule wydarzeń zachęcającej do wypracowywania wspólnych projektów. 

Wyróżnienie przez organizatorów. Oficjalne podziękowania dla Partnerów zostaną przedstawione ze sceny na początku każdego wydarzenia.

CSRinfo_logojpg