AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Bal Francuski uświetnił obchody 14 lipca w Warszawie

2018/07/16 Aktualności CCIFP 

W piątek 13 lipca, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, już po raz trzynasty zorganizowała tradycyjny Bal Francuski. Około 1500 osób miało okazję spędzić prawdziwie francuski wieczór w ogrodach restauracji Endorfina w Warszawie. Bal Francuski oficjalnie otworzyli Prezes CCIFP, Jean-François Fallacher, Ambasador Francji w Polsce, Pierre Lévy i Pascale Filliat, dyrektor ds. Zasobów Ludzkich Auchan Retail Polska.  

Przez cały wieczór restauracja Endorfina i jej ogrody mieniły się barwami Francji. Goście mogli spróbować prawdziwie francuskich dań, skosztować wybornego wina i orzeźwiających drinków, a przy tym zatańczyć w rytm piosenek znanych z bistro i modnych klubów Paryża. Na gości czekało mnóstwo atrakcji a wśród nich koncert finalistek konkursu piosenki francuskiej, pokaz barmański, spektakl taneczny, gra w bule.

Ten wieczór na stałe wpisał się w kalendarz letnich imprez w Warszawie i cieszy się niesłabnącą popularnością, nie tylko wśród Francuzów mieszkających w naszym kraju, ale również wśród Polaków – sympatyków Francji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólna zabawę, a partnerom i sponsorom Balu za ich nieocenione wsparcie. Dzięki Wam wszystkim Bal Francuski stał się najbardziej wyczekiwanym letnim wydarzeniem!

0131-Bal-Francuski