AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Badanie koniunktury gospodarczej 2018

2018/02/14 Aktualności CCIFP 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza zaprasza swoich członków - firmy z kapitałem zagranicznym, do udziału w badaniu koniunktury gospodarczej w Polsce. Wnioski z badania zostaną ogłoszone na konferencji prasowej na przełomie kwietnia i maja.

Badanie zostało zainicjowane trzynaście lat temu przez Niemiecką Izbę Handlową. Od kilku lat uczestniczą w nim również izby zrzeszone w IGCC, w tym Francusko-Polska Izba Gospodarcza. Prowadzone jest ono równolegle w pozostałych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Jego celem jest poznanie opinii inwestorów zagranicznych na temat prowadzenia biznesu w Polsce, a także perspektyw rozwoju dla samych przedsiębiorstw oraz całej polskiej gospodarki. Wyniki badania będą porównane z poprzednimi latami, jak również z całym regionem Europy Środkowo Wschodniej.

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu ok. 3-4 minut, a jej wyniki zostaną oficjalnie zaprezentowane podczas konferencji prasowej na przełomie kwietnia i maja. Na Państwa odpowiedzi czekamy do końca lutego 2018 roku. Ankieta dostępna jest w 3 wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.

Link do ankiety >>>

Izby biorące udział w badaniu: amerykańska, austriacka, belgijska, brytyjska, francuska, hiszpańska, holenderska, irlandzka, kanadyjska, niemiecka, portugalska, skandynawska, szwajcarska i włoska.

loga_izby