AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

ATDI zaprasza na Dzień Otwarty

2018/01/30 Aktualności z firm stowarzyszonych  CCIFP poleca 

Tradycyjnie w Tłusty Czwartek (8 lutego br., w godz. 9.00-17.00) ATDI zaprasza wszystkich pasjonatów telekomunikacji na otwarte spotkanie w warszawskiej siedzibie firmy ATDI, ul. Nowy Świat 54/56 w Warszawie. Wydarzenie zostało objęte patronatem Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Dzień Otwarty to doskonała okazja, by poznać najnowsze osiągnięcia z branży, omówić interesujące zagadnienia i wymienić się doświadczeniami. Rozmowom towarzyszyć będzie słodki poczęstunek, jak przystało na Tłusty Czwartek – pączków wystarczy dla każdego! 

O czym będziemy mówić: 

GSM-R – najgorętszy temat ostatnich miesięcy 

- zaprezentujemy metodę efektywnego i szybkiego obliczania planowania radiowego dla systemu GSM-R na liniach kolejowych PKP PLK. 

 • przedstawimy plany w zakresie realizacji i budowy infrastruktury telekomunikacyjnej w Polsce, w tym budowy infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP PLK. 

Oddziaływanie fal radiowych na człowieka 

 • zapowiemy międzynarodową konferencję UNESCO – ATDI „Oddziaływanie fal radiowych na człowieka a społeczeństwo informacji i komunikacji”, która już w listopadzie br. odbędzie się w siedzibie UNESCO w Paryżu. 

Nowinki ze świata telekomunikacji 

 • najnowsze trendy, interesujące zagadnienia, inspirujące case studies – zapraszamy do otwartej dyskusji z naszymi ekspertami 

Chcesz wiedzieć więcej?

Nic prostszego!Nasi eksperci chętnie zorganizują warsztaty na życzenie, podczas których możemy szczegółowo omówić dla Państwa każde interesujące zagadnienie! 

Zapisz się już dziś! 

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w Dniu Otwartym ATDI do dnia 6.02.2018 r. na adresbiuro@atdi.comlub telefonicznie pod numerem:

+48 22 828 92 08 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy!

ATDI SP. Z O.O.