Archiwum wydarzeń


International Speed Business Meeting w Gdańsku

2018/04/24 Spotkania biznesowe 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Speed Business Meeting, które odbędzie się 24 kwietnia w Alchemii (biurowiec Argon) w Gdańsku. 


Komitet Nieruchomości w języku francuskim.

2018/04/18 Kluby wymiany doświadczeń 

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Komitetu Nieruchomości, podczas którego porozmawiamy o czynnikach wpływających na wzrost kosztów budowy.


WALNE ZGROMADZENIE CCIFP

2018/04/17 Spotkania biznesowe 

Zapraszamy Państwa do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń CCIFP, w którym udział wezmą Prezesi polskich i francuskich firm zrzeszonych w naszej organizacji. W trakcie Walnego Zgromadzenia będą Państwo mogli poznać dokonania Izby w ubiegłym roku, a także zapoznać się z aktualnymi planami i już teraz uzupełnić swój kalendarz o wydarzenia CCIFP.


Wywieranie wpływu – etycznie i skutecznie

2018/04/17 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Każdy człowiek, który zarządza ludźmi musi umieć wywierać wpływ na ludzi i sytuacje zarządcze, by osiągać cele - zarówno swoje czy swojego działu jak i nawet całej firmy. Skuteczny wpływ dotyczy także życia prywatnego - jako rodzice dbamy o dobro dzieci wpływając na ich decyzje i wybory. Lekarze powinni umieć wpływać na pacjentów, a profesorowie na studentów. Czasem wpływ...


Carsharing firmowy, z uwzględnieniem samochodów elektrycznych – Komitet elektromobilności

2018/04/16 Kluby wymiany doświadczeń 

Carsharing firmowy, z uwzględnieniem samochodów elektrycznych, jako narzędzie optymalizujące koszty floty samochodowej.  Kupić, wynająć czy współdzielić?

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie Komitetu Elektromobilności podczas którego porozmawiamy o zmianach w  sposobie zarządzania wewnętrzną / firmową flotą samochodową i integrowaniu do floty samochodów elektrycznych.


Słownictwo z zakresu polityki HR-owej

2018/04/13 Kursy językowe 

Intensywne, jednodniowe szkolenie z francuskiego specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe.


KLUB KOBIECEGO BIZNESU – NEUROFITNESS

2018/04/13 Kluby wymiany doświadczeń 

  • Czy wiemy co to jest gimnastyka umysłu?
  • Jak dłużej zachować młodość?
  • Jakie korzyści dla naszego życia zawodowego może przynieść ćwiczenie umysłu?

Jeśli chciałabyś znaleźć odpowiedź na powyższe pytania, zapraszamy już 13 kwietnia na kolejne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu, którego tematem będzie NEUROFITNESS.


Francuski pawilon na 7. Targach CSR

2018/04/12

12 kwietnia, na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędą się 7. Targi CSR organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Już po raz trzeci na targach wspólne stoisko utworzą firmy stowarzyszone we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej.


Zarządzanie konfliktem w zespole

2018/04/11 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Spotkanie kierowane do managerów różnych działów