Archiwum wydarzeń


Świąteczne Rendez – vous Biznesu w Krakowie

2017/12/13 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz ze swoim Przedstawicielem Regionalnym Julienem Hallier (Destination Poland) mają przyjemność zaprosić Państwa na ostatnie w tym roku w Krakowie spotkanie « Rendez-Vous Biznesu », w świątecznej atmosferze i w wyjątkowym miejscu – Centrum Szkła i Ceramiki (Lipowa 3) w Krakowie.Elektromobilność czyli Rewolucja w Transporcie. Szanse i Wyzwania!

2017/12/12 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza oraz DLA Piper Wiater sp. k. zapraszają na spotkanie poświęcone elektromobilności, pod hasłem "Elektromobilność czyli Rewolucja w Transporcie!", które odbędzie się we wtorek 12-go grudnia 2017 r. w siedzibie kancelarii DLA Piper Wiater przy ul. I.L. Pereca 1 w Warszawie, o godzinie 10:00.


Negocjacje w biznesie w języku francuskim

2017/12/08 Kursy językowe 

Intensywne, jednodniowe szkolenie z francuskiego specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe w zakresie prowadzenia biznesowych spotkań negocjacyjnych w języku francuskim.


Inwestycje i innowacje w Polsce: rozwój ekonomiczny, wsparcie dla firm i współpraca ze start-upami

2017/12/07

Ambasada RP w Paryżu wraz z CCIFP, firmą Pramex oraz kancelarią adwokacją Destrier zapraszają na konferencję poświęconą możliwościom inwestycyjnym na polskim rynku i współpracy z innowacyjnymi start-upami. Zaprezentowane będą również możliwości wsparcia dla firm ze środków publicznych. Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia w Ambasadzie RP w Paryżu.


Komitet CSR – ZERO WASTE

2017/12/07 Kluby wymiany doświadczeń 

Polityka ZERO WASTE to nie tylko mniejsze zużycie surowców, lepsze wykorzystanie zasobów, czy pro-ekologiczne rozwiązania na rzecz naszej planety. Są to również spore oszczędności finansowe dla firmy, która zdecyduje się na prowadzenie konsekwentnych działań w tym obszarze.


Klub Dyrektorów 2

2017/12/06 Kluby wymiany doświadczeń 

Spotkanie przeznaczone dla Dyrektorów różnych działów, prowadzone metoda Master Mind.


Świąteczne Rendez-vous Biznesu w hotelu Mercure

2017/12/05 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe świąteczne spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 5-ego grudnia w sali konferencyjnej hotelu Mercure przy ulicy Kruczej 28 w Warszawie. Aby podkreślić atmosferę nadchodzących Świąt, przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji.


Egzaminy DFP – sesja grudniowa

2017/12/04 Kursy językowe 

Sesje egzaminacyjne z francuskiego języka specjalistycznego (DFP – Diplômes de Français Professionnel) odbywają się w siedzibie Izby 2 razy w roku (w czerwcu i w grudniu). Dyplomy DFP poświadczają znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie w następujących specjalizacjach: biznes, prawo, hotelarstwo i turystyka, sekretariat, nauka i technika, dyplomacja i relacje...