Archiwum wydarzeń


Cyfryzacja sklepów i punktów obsługi Klienta

2019/04/17 Seminaria, szkolenia i konferencje 

W poprzednich latach wiele firm rezygnowało z fizycznych punktów sprzedaży na rzecz dystrybucji internetowej. Aktualne trendy i badania preferencji klientów pokazują, że dla coraz bardziej wymagającego konsumenta kluczowe jest połączenie fizycznego doświadczenia zakupowego z możliwością interakcji online. Również firmy zaczynają dostrzegać, że skuteczne tworzenie relacji...


WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW CCIFP

2019/04/16 Spotkania biznesowe 

Zapraszamy Państwa do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń CCIFP, w którym udział wezmą Prezesi polskich i francuskich firm zrzeszonych w naszej organizacji. 
W trakcie Walnego Zgromadzenia będą Państwo mogli poznać dokonania Izby w ubiegłym roku, a także zapoznać się z aktualnymi planami i już teraz uzupełnić swój kalendarz o wydarzenia CCIFP.

 

 

 

 

 Akcjonariat pracowniczy a obowiązki raportowe MDR – Komitet Akcjonariatu Pracowniczego

2019/04/12 Kluby wymiany doświadczeń 

Podczas spotkania porozmawiamy o niejasnościach w zakresie problematyki zgłaszania kolejnych edycji akcjonariatu pracowniczego, jako schematów podatkowych w rozumieniu przepisów Ordynacji podatkowej, które weszły w życie 1 stycznia 2019 r. i potencjalną odpowiedzialność karno-skarbową zarządów spółek uczestniczących w programach akcjonariatu za niedokonanie zgłoszenia schematu podatkowego.


Komitet CSR

2019/04/11 Kluby wymiany doświadczeń 

Pod koniec marca Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprezentuje najnowszą edycję raportu Odpowiedzialny Biznes w Polsce – dobre praktyki 2018. Na naszym najbliższym spotkaniu Komitetu CSR będziemy mogli bliżej przyjrzeć się raportowi i zobaczyć, w których obszarach firmy są najbardziej aktywne. 


Spotkanie z przedstawicielami Urzędu Pracy m.st.Warszawy : staże, refundacje, szkolenia

2019/04/10 Kluby wymiany doświadczeń 

Podczas spotkania przedstawiciele Urzędu Pracy m.st. Warszawy przedstawią instrumenty wspierające proces rekrutacji i zatrudnienia pracowników umożliwiające m.in. tworzenie miejsc pracy przy mniejszych kosztach. Przedsiębiorcy dowiedzą się w jaki sposób można uzyskać: refundację części kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy, zwrot części kosztów...


Komitet Zdrowie – spotkanie z Sejmową Komisją Zdrowia

2019/04/10 Kluby wymiany doświadczeń 

Serdecznie zapraszam na spotkanie Komitetu Zdrowie. Naszymi gośćmi będzie posłanka Beata Małecka-Libera, wiceprzewodnicząca Sejmowej Komisji Zdrowia oraz poseł Tomasz Latos, wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia.


Krakowskie Rendez-vous Biznesu z Pawłem Radwańskim, Ekspertem Ekonomistą Banku BNP Paribas

2019/04/10 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Krakowskie Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 10 kwietnia w siedzibie Banku BNP Parisbas.


Francuski w nieruchomościach i budownictwie

2019/04/05 Kursy językowe 

Intensywne jednodniowe szkolenie.