Archiwum wydarzeń


Krakowskie Rendez-Vous Biznesu i zwiedzanie Krakowskiego Parku Technologicznego

2017/05/25 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz ze swoim Przedstawicielem Regionalnym Julienem Hallier (Destination Poland) oraz Krakowski Park Technologiczny mają przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie « Rendez-Vous Biznesu » w Krakowie, które odbędzie się tym razem w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego, zlokalizowanej na terenie krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej.

Temat spotkania: "Małopolska - tu technologia staje się biznesem!"


Od burn-out do live in

2017/05/23 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Burn Out nie musi być czymś nieuniknionym! Jak się przed nim zabezpieczyć? Przywrócić pracownika do „normalnego” funkcjonowania zanim będzie za późno i jednocześnie zadbać o odpowiednie środowisko zawodowe ?


Debata BIZ we Wrocławiu

2017/05/18 Spotkania biznesowe 

14 międzynarodowych izb handlowych we współpracy z Polityką Insight przygotowało wspólnie raport o wpływie bezpośrednich inwestycji zagranicznych na polską gospodarkę. Raport zawiera kompleksową analizę wpływu inwestycji zagranicznych na rozwój polskiej gospodarki w różnych aspektach, w tym: wpływu BIZ na zatrudnienie, społeczności lokalne, rolę w transferze technologii,...


Klub Kobiecego Biznesu – Od pomysłu do sukcesu czyli jak stworzyć własną firmę, która odniesie sukces

2017/05/18 Kluby wymiany doświadczeń 

Majowe spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu poświęcone będzie możliwościom jakie daje prowadzenie własnej działalności. Zastanowimy się nad przepisem na sukces firmy.

Tym razem ugości nas Macadamia City SPA na Mokotowie.


Kartel producentów ciężarówek. Jak podmioty poszkodowane mogą dochodzić roszczeń?

2017/05/18 Kluby wymiany doświadczeń 

Komisja Europejska poinformowała 19 lipca 2016 r. o ukaraniu MAN, Volvo/Renault, Daimler, Iveco oraz DAF karami pieniężnymi w łącznej wysokości 2 926 499 000 euro za zawiązanie kartelu. To rekordowa kara nałożona przez Komisję Europejską w sprawie antymonopolowej. Komisja ustaliła, że producenci ciężarówek porozumieli się między sobą co do cen sprzedaży ciężarówek,...


Od feedbacku, przez feedforward po wywiad doceniający

2017/05/17 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Motywujące rozmowy feedbackowe, rozmowy oceniające, rozmowy rozwojowe  - warsztaty dla managerów


Wykorzystanie CRM we wzroście efektywnosci sił sprzedaży

2017/05/16 Kluby wymiany doświadczeń 

Zapraszamy na spotkanie podczas którego podyskutujemy jakie działania planować i jakie narzędzia wybierać, aby mądrze wspierać siły handlowe. Szczególną uwagę zwrócimy na 2 aspekty współczesnej sprzedaży: mobilność i social media i zastanowimy się, czy systemy CRM odpowiadają bieżącym potrzebom handlowców.


Komitet Energetyki i Środowiska nt. pakietu zimowego

2017/05/16 Kluby wymiany doświadczeń 

Zapraszamy na kolejne spotkanie Komitetu Energetyki i Środowiska. Naszym gościem specjalnym będzie Pan Waldemar Łagoda, zastępca dyrektora Departamentu Energetyki w Ministerstwie Energii. Głównym tematem Komitetu będzie stanowisko polskiego rządu w kwestii tzw. „pakietu zimowego”, czyli pakietu propozycji legislacyjnych dotyczących energetyki, który został przedstawiony przez...


Dokumenty spółek po francusku

2017/05/12 Kursy językowe 

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich tych, którzy pragną posługiwać się terminologią prawa spółek w sposób poprawny i świadomy.