Archiwum wydarzeń


Bal Francuski 2017

2017/07/14

W piątek 14-go lipca 2017 r. atmosfera francuskiego święta zawita do Warszawy. Wszyscy sympatycy dobrego wina, francuskiej kuchni i muzyki będą mogli wziąć udział w Balu francuskim z okazji święta „14 lipca”, organizowanego już po raz dwunasty przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą. Bal odbędzie się w ogrodach restauracji Endorfina, ul. Foksal 2. Zaczynamy o 19:00.


Święto Francji 2017 w Parku Skaryszewskim

2017/07/09

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do obchodów narodowego święta Francji 9 lipca 2017 roku w Parku Skaryszewskim. Po raz kolejny zbudujemy francuskie miasteczko ze stoiskami francuskich firm i organizacji obecnych w Polsce.


Komitet CSR – programy wsparcia dla osób wchodzących na rynek pracy

2017/07/07 Kluby wymiany doświadczeń 

Młodzi ludzie, wchodzący na rynek pracy, mają często kłopoty z odpowiednim wyborem ścieżki zawodowej, wyszukaniem odpowiedniego stażu i pierwszego zatrudnienia. Rolą firm powinno być zatem wspieranie ich w podejmowaniu odpowiedzialnych wyborów, dopasowanych do ich kwalifikacji. Takie działania nie tylko wspierają młodych ludzi u progu kariery, ale również mogą przynieść wiele korzyści dla firm.


Poznajmy się! Spotkanie dla nowych firm stowarzyszonych w CCIFP

2017/07/06 Spotkania biznesowe 

Jakie wydarzenia organizuje CCIFP? Jak najlepiej wykorzystać swoją obecność w Izbie? Na których spotkaniach można poznać prezesów pozostałych firm, na których zdobyć nowe kompetencje, wyszkolić siebie lub współpracowników? Kto w Izbie odpowiada za eventy, komunikację, sprawy członkowskie? Na te i wiele innych pytań odpowiemy nowym firmom stowarzyszonym podczas specjalnego spotkania z udziałem członków Rady CCIFP.        


Wakacyjne rendez-vous Biznesu

2017/07/04 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 4 lipca w PROM-ie Kultury Saska Kępa.


Komitet PPP – nowelizacja ustawy PPP

2017/07/04 Kluby wymiany doświadczeń 

W związku z prowadzonymi pracami związanymi z nowelizacją ustawy PPP, serdecznie zapraszam na spotkanie Komitetu PPP, podczas którego zarysujemy planowane przez Ministerstwo Rozwoju zmiany ustawy.


Intensywny tygodniowy kurs tłumaczeniowy

2017/07/03 Kursy językowe 

Intensywny tygodniowy kurs tłumaczeniowy (30 godzin) Tłumaczenie reprezentatywnych i starannie wyselekcjonowanych dokumentów z różnych dziedzin prawa i ekonomii z języka polskiego na francuski i odwrotnie Kurs skierowany jest do: Tłumaczy przysięgłych języka francuskiego, Tłumaczy specjalistycznych, Kandydatów na tłumaczy przysięgłych, Wszystkich osób zajmujących się...


Intensywny tygodniowy kurs języka francuskiego biznesowego

2017/06/19 Kursy językowe 

Intensywny, 5-dniowy kurs przygotowany pod kątem osób, które nie mają możliwości uczestniczyć w kursie rocznym.


Komitet Nieruchomości_Plany rozwoju m. st. Warszawa

2017/06/19 Kluby wymiany doświadczeń 

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie Komitetu Nieruchomości, którego specjalnymi gośćmi będą eksperci z Urzędu Miasta Warszawy: Katarzyna Włodek-Makos, Dyrektor Biura Rozwoju Gospodarczego oraz Piotr Rodkiewicz, Dyrektor Biura Spraw Dekretowych. Podczas spotkania poruszymy tematy: przedstawienie planowanych inwestycji w Warszawie reprywatyzacja w Warszawie – jakie rekomendacje...