AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

International Automotive Business Meeting in Poland – Sosnowiec 27-28.11

Druga edycja IABM2018 to międzynarodowe wydarzenie poświęcone branży motoryzacyjnej, organizowane przez Międzynarodowe Izby Gospodarcze w Polsce (włoską, niemiecką, francuską, brytyjską, holenderską), Japońską Organizację Handlu Zagranicznego Jetro oraz największe instytucje motoryzacyjne w Polsce.

Weekend Francuski w Hali Gwardii 13-15.07.2018

2018/07/09 CCIFP poleca 
Z okazji 14 lipca, dnia wyzwolenia Bastylii zapraszamy na Weekend Francuski w Hali Gwardii. Tym razem oferujemy Wam prawdziwie rewolucyjną ucztę zmysłów. Przygotowaliśmy dla Was francuski targ (marché) bogaty w zapachy, barwy i smaki, które gwarantują kulinarne szaleństwo i niezapomniane doznania.

Femme Sensuelle

2018/07/02 CCIFP poleca 
Femme Sensuelle to wydarzenie, które pobudzi zmysły wszystkich odwiedzających Alicja Stanska Art Gallery w dniach 06-20 lipca. 4 kobiety, 4 zmysły i 4 nietuzinkowe spotkania.

Obchody stulecia odzyskania Niepodległości Polski w Aulnay-sous-bois

2018/06/18 CCIFP poleca 
11 listopada 2018r. przypadnie setna rocznica odzyskania Niepodległości Polski. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja do wspólnego przeżywania i okazywania radości z życia w niepodległym państwie. W całej Polsce realizowane są projekty historyczne, kulturalne, artystyczne, edukacyjne czy wydawnicze, poświęcone jubileuszowi odzyskania Niepodległości.

VI edycja Polish Food Eksport Forum

2018/06/13 CCIFP poleca 
  Firmy, które chcą dalej się rozwijać zainteresowane są inwestycjami eksportowymi. Poszukują nowych możliwości i nowych rynków zbytu. Które rynki zagraniczne mają największą perspektywę dla eksportu produktów rolno-spożywczych? Jak zmieniają się preferencje konsumpcji żywności w Europie i na świecie? Jak skutecznie budować polską markę żywności na świecie? Już 20 czerwca podczas VI edycji POLISH FOOD EXPORT FORUM, eksporterzy uzyskają odpowiedzi na te pytania.  

Przywództwo w czasie transformacji

Arthur Hunt Consulting i Brytyjsko- Polska Izba Handlowa Mają przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie biznesowe: “Przywództwo w czasie transformacji – wyzwania i skuteczne postawy”.

VAT — jak zarządzić wyzwaniami

2018/06/06 CCIFP poleca 
Deloitte, Advantage Austria, Belgijska Izba Gospodarcza, Brytyjsko – Polska Izba Handlowa, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza, Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza oraz Polsko-Rumuńska Bilateralna Izba Handlowo-Przemysłowa zapraszają na śniadanie robocze: VAT — jak zarządzić wyzwaniami

„Współpraca międzynarodowa” – CCIFP patronuje

2018/06/04 CCIFP poleca 
Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z wydawnictwem Mediaplanet realizuje prasowo-internetową kampanię zatytułowaną „Współpraca międzynarodowa”, która ukaże się 29 czerwca w dzienniku „Rzeczpospolita” oraz na portalu www.handelmiedzynarodowy.info. Kampania cross-mediowa będzie miała charakter informacyjno-edukacyjny. Będzie to swoisty poradnik, wsparty wiedzą ekspertów, który z zasięgiem prasy dziennej oraz wielu dodatkowych wydarzeń zostanie dystrybuowany w swojej grupie docelowej.

Zaproszenie do udziału w debacie z okazji Światowego Dnia Środowiska

2018/05/28 CCIFP poleca 
Zapraszamy do udziału w planowanej na 5 czerwca debacie, poświęconej powiązaniom między rozwojem gospodarczym a wyzwaniami środowiskowymi, związanymi z tworzywami sztucznymi. Wydarzenie to będzie elementem europejskich obchodów Światowego Dnia Środowiska, realizowanych w ramach kampanii „Zielona wstążka #DlaPlanety”. Szczegóły dyskusji – w tym adres możliwej do zgłoszenia jeszcze dziś rejestracji – znajdą Państwo w załączonym materiale.

Polsko-Francuskie Forum Nauki i Innowacji

2018/05/28 CCIFP poleca 
Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego mają przyjemność zaprosić do udziału w czwartym Polsko-Francuskim Forum Nauki i Innowacji, które odbędzie się 12 czerwca 2018 r. w Warszawie.