AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Well-being w biznesie – konferencja 3 października 2017

2017/08/18 CCIFP poleca 
Well-being to temat, który dotyczy każdego z nas Każdy człowiek niezależnie od miejsca w organizacji jest najbardziej efektywny kiedy jest zdrowy, ma jasny umysł, wysoki poziom energii oraz zdolność radzenia sobie z trudem emocjonalnym związanym ze stresem i pracą pod presją. Dotyczy...

Koncert “Tribute to Paris” w Małej Warszawie

2017/08/17 CCIFP poleca 
Szanowni Państwo! Jest mi niezmiernie miło, że 12 września będziemy gościć Państwa w Małej Warszawie. Mam nadzieję, że spotkanie przedstawicieli członków Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej będzie czasem owocnych dyskusji biznesowych i jednocześnie okazją, by poznać zespół Małej Warszawy. 

Weź udział w badaniu na temat Przestępczości Gospodarczej 2018

Szanowni Państwo, w imieniu firmy PwC serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Badania Przestępczości Gospodarczej 2018 (Global Economic Crime and Fraud Survey 2018). Celem naszego badania jest ocena skali nadużyć dotykających polskie firmy w obecnej sytuacji gospodarczej.

THE GAME OF BUSINESS EVOLUTION – Warsztaty liderów cyfrowej transformacji – bezpłatne wejściówki dla firm stowarzyszonych

Już 9. sierpnia zapraszamy do udziału w warsztatowym spotkaniu liderów, odpowiedzialnych za zarządzanie ludźmi, strategię i rozwój biznesu. Dla pierwszych sześciu osób z firm CCIFP mamy bezpłatne wejściówki, dla pozostałych zniżka 50%.

Private Marketing nakręca Święto Francji i Bal Francuski w mediach społecznościowych.

Agencja Private Marketing prowadzi dla Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej kompleksową obsługę marketingową profilu Dzień francuski na Facebooku. Przygotowuje i publikuje posty, zdjęcia, animuje konkursy. Użytkownicy są angażowani w tworzenie pozytywnego klimatu wokół francuskiej kultury, francuskich produktów i wydarzeń CCIFP.

Polsko-Francuskie Studia Zarządzania typu MBA

2017/07/12 CCIFP poleca 
Studia prowadzone są na Uniwersytecie Łódzkim, we współpracy z Instytutem Zarządzania Przedsiębiorstwem Uniwersytetu Lyon 3 we Francji. Działamy już od 25 lat. Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych programów tego typu w Polsce. Przeszkoliliśmy blisko 600 polskich i francuskich menedżerów oraz przedsiębiorców.

Akcja społeczno–edukacyjna „Żonkile”, kampanie „Niewidzialni” oraz „#Łapjaja” wśród zwycięzców IX edycji Konkursu Kampania Społeczna Roku

2017/07/04 CCIFP poleca 
3 lipca w Teatrze Kamienica na uroczystej Gali wręczono nagrody i wyróżnienia 19 kampaniom z 70 zgłoszonych do konkursu. Jurorzy oceniali nie tylko kreację i estetykę, ale całokształt działań komunikacyjnych, w tym również dobór odpowiednich narzędzi i efektywność. Wieczór uświetniły występy Marty Kossakowskiej „Mariki” i Włodka Paprodziada Dembowskiego. 

Staż językowy dla tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych języka francuskiego i angielskiego z zakresu prawa Francja, Lyon, 03-10.09.2017 r.

2017/07/04 CCIFP poleca 
PROGRAM STAŻU JĘZYKOWEGO DLA TŁUMACZY : LYON, 3-10 WRZEŚNIA 2017 r. CELE PROGRAMOWE: Program będzie zawierał szereg ćwiczeń aktywizujących i utrwalających poszczególne pojęcia prawne celem podniesienia sprawności posługiwania się językiem specjalistycznym w odniesieniu do...

Francusko-Polska Izba Gospodarcza współpracuje z Instytutem Badań Edukacyjnych

2017/06/25 CCIFP poleca 
Francusko-Polska Izba Gospodarcza współpracuje z Instytutem Badań Edukacyjnych przy realizacji projektu „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji” realizowanego przez Instytut w ramach PO WER, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszystkie twarze dobra

2017/06/19 CCIFP poleca 
Zapraszamy na debatę "Wszystkie twarze dobra" organizowaną przez portal kampaniespoleczne.pl oraz Orange. Spotkanie odbędzie się 20 czerwca 2017 r., godz. 10:00-12:00.