AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

XII Kongres Sieci Miast Kreatywnych UNESCO – Patronat CCIFP

W imieniu Polskiego Komitetu ds. Unesco z dumą przekazuję informacje Krakowa - Miasta Literatury UNESCO i Katowic - Miasta Muzyki UNESCO - gospodarzy XII Kongresu Sieci Miast Kreatywnych UNESCO. Około 450 delegatów z blisko 70 miast rozsianych po całym świecie, obrady, sesje, plany i istotne decyzje – to wszystko czeka Polskę w dniach 12-15 czerwca 2018 roku w #Krakowice!

Dzień Otwarty w International School of Warsaw

2018/05/21 CCIFP poleca 
Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 maja od 9:00 do 12:00na naszym kampusie w Bobrowcu pod Warszawą.

27 czerwca Poznań – pokaz warsztatu integracyjnego z grą Best-seller

27 czerwca zapraszamy na pokaz autorskiego warsztatu z najnowszą grą Pracowni Gier Szkoleniowych – The Best-seller Game. Spotkanie będzie okazją, by poznać, w jaki sposób gry i symulacje można wykorzystać w integracjach szkoleniowych. Opowiemy również o rozwiązaniach dedykowanych różnego rodzaju eventom firmowym – od cyklicznych spotkań działowych, po wydarzenia dla całej organizacji wspierające wdrażanie wartości, budowanie kultury organizacyjnej tudzież przeprowadzanie firmy przez zmiany.

Ulga na działalność badawczo-rozwojową (B+R)

Deloitte, Advantage Austria, Francusko-Polska Izba Gospodarcza oraz Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza zapraszają na śniadanie robocze: Ulga na działalność badawczo-rozwojową (B+R) – czy może przynieść dodatkowe oszczędności w podatku dochodowym?

Zielona Wstążka dla Planety

2018/05/15 CCIFP poleca 
Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do organizowanej przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa we współpracy z miastem stołecznym Warszawą kampanii „Zielona Wstążka dla Planety”, którą rozpoczniemy 5 czerwca 2018, w Światowym Dniu Środowiska.

Literacki Sopot

2018/05/10 CCIFP poleca 
W tym roku, w dniach 16-19 sierpnia odbędzie się już siódma edycja Festiwalu „Literacki Sopot”, który organizowany jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Miasto Sopot. Każdego roku organizatorzy wybierają jeden kraj, którego literatura jest wiodącym motywem festiwalu. W tym roku jego uczestnicy będą mieli okazję zgłębić literaturę i kulturę Francji.

Are you ready to change? – 11. konferencja Havas Media Group

Już 23 maja w warszawskiej Hali Gwardii odbędzie się 11. edycja Havas Media Group Conference. W tym roku wydarzenie odbywa się pod hasłem Are you ready to change?, a zaproszeni goście będą rozmawiać o zmianie w komunikacji związanej z globalną transformacją digitalową.

Webinarium BGŻ BNP Paribas: Split Payment

2018/04/26 CCIFP poleca 
Zapraszamy na kolejne webinarium, które odbędzie się 8 maja o godzinie 10:00. Tematem warsztatu będzie Split Payment - aspekty prawno-podatkowe oraz operacyjne (obsługa Bankowa). Szkolenie poprowadzą: Kinga Baran Doradca Podatkowy, Dyrektor Działu Doradztwa Podatkowego w Mazars oraz Jacek Jackowski  Dyrektor Departamentu Produktów Cash Management, Implementacji oraz Bankowości Elektronicznej Banku BGŻ BNP Paribas. Podczas warsztatu nasi eksperci wyjaśnią co to jest split payment, jakie są szanse i zagrożenia związane z mechanizmem podzielonej płatności oraz jak będzie on działać w systemach bankowych.

Zaproszenie do udziału w Plebiscycie „As odpowiedzialnego Biznesu 2018”

2018/04/23 CCIFP poleca 
Szanowni Państwo, w imieniu Stowarzyszenia Centrum PISOP oraz partnerów: Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu, Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, GS1 oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu. Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji prestiżowego Plebiscytu „As odpowiedzialnego Biznesu 2018”.

Zaproszenie na Investment Forum & Awards Gala

Executive Club ma zaszczyt zaprosić Członków Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej na IX edycję Investment Forum & Awards Gala, Finansowanie – Kapitał – Inwestycje, 8 maja, Hotel Regent w Warszawie