AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Forum Liderów PPP

2017/03/07 CCIFP poleca 
Według ekspertów, inwestycje PPP mogą być jednym z motorów rozwoju gospodarczego Polski. Kończące się programy dofinansowań unijnych (perspektywa finansowa 2014–2020), determinują zapotrzebowanie na nowe skuteczne rozwiązania pozyskiwania środków finansowych na realizację inwestycji publicznych.

Agencja Pracy GP People zaprasza na bezpłatne seminarium otwarte pt. „Współczesne wyzwania Pracodawcy”

Dzisiejszy rynek pracownika stawia przed Pracodawcami ciągle spiętrzające się wyzwania. Wymaga to elastycznego przywództwa, innowacyjnego zarządzania marką pracodawcy oraz sprawnego zarządzania talentami. Chcesz dowiedzieć się jak to zrobić?

Nagrody PGA – Polish Golf Awards rozdane

2017/03/06 CCIFP poleca 
Najbardziej wyróżniające się i wpływowe w polskim golfie osoby, firmy, instytucje oraz pola i ośrodki golfowe zostali nagrodzeni w prowadzonym od 10 lat plebiscycie PGA - Polish Golf Awards. Jury zagłosowało na krótką listę nominowanych. Wyróżnienia zostały wręczone zwycięzcom w 21 kategoriach podczas wieczornego wydarzenia zorganizowanego w warszawskim hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Mentoring transnarodowy – zapraszamy do udziału w innowacyjnym projekcie CCIFP

Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP), we współpracy z Fundacją Przywództwo.org, proponuje program mentoringu na rzecz transnarodowego przywództwa dla członków i sympatyków Izby. W dobie « kryzysu przywództwa », odkrywamy, że w organizacjach drzemią ogromne, niewykorzystane zasoby, zamrożone brakiem pełnego, całkowitego zaangażowania zespołów. Dziś od menedżerów oczekujemy nie tylko zarządzania. Dziś potrzebujemy ludzi umiejących kreować nową rzeczywistość, zamiast reagować na dotychczasową. Potrzebujemy przywódców.

CCIFP – razem zmieniamy świat…

Polsko-francuskie relacje mają długą tradycję. My tę tradycję kontynuujemy. Jako Francusko-Polska Izba Gospodarcza zrzeszamy blisko 500 firm francuskich i polskich i jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznych izb bilateralnych w Polsce. Zobacz co możemy zrobić dla rozwoju Twojego biznesu.

Program Frankofonii -Programme de la Francophonie 2017 – Wroclaw

2017/02/22 CCIFP poleca 
      2 - 14 marca – Wystawa obrazów Bastien’a Ducourtioux Bring it back 2 - 14 mars – Exposition des tableaux de Bastien Ducourtioux Bring it back Wernisaż 2 marca, 18.00/vernissage, 2 mars, 18h, CaféTHEA, Przejście Żelaźnicze 4  Wtorek 14 marca, 18.00–Projekcja filmu...

Zaproszenie do udziału w kampanii promocyjnej poświęconej tematowi infrastruktury

2017/02/21 CCIFP poleca 
Grupa Mediowa Mediaplanet jak co roku przygotowuje, 6 już edycją kampanii  internetowo-prasowej zatytułowanej „Infrastruktura”, która ukaże się 16 marca jako dodatek specjalny stanowiący integralną część Rzeczypospolitej oraz na portalu www.inteligentnemiasto.com

Frankofonia 2017 we Wrocławiu

2017/02/21 CCIFP poleca 
  Wieczór galowy i koncert Lucas Reynalda18 marca à 19.00 – sala koncertowa Radia Wrocławul. Karkonoska 10 (wstęp wolny)  Lucas Reynald urodził się w 1984r. w rodzinie, która od dzieciństwa przybliżała mu różne rodzaje muzyki. W wieku 9 lat odkrywa swoją pasję do gitary....

Oddziaływanie pola elektromagnetycznego: na plus czy na minus dla Obywateli? – Dzień Otwarty w ATDI – 23 lutego 2017

Jak co roku, ATDI organizuje swój Dzień Otwarty tradycyjnie już w Tłusty Czwartek w dniu 23 lutego 2017r. Impreza tegoroczna została objęta patronatem CCIFP - Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Głównym tematem tegorocznej edycji będzie wpływ pola elektromagnetycznego na człowieka, ze zwróceniem szczególnej uwagi na wchodzące właśnie w życie rekomendacje europejskie i międzynarodowe.

Badanie koniunktury gospodarczej 2017

Francusko-Polska Izba Gospodarcza zaprasza swoich członków - firmy z kapitałem zagranicznym, do udziału w badaniu koniunktury gospodarczej w Polsce.