AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

European Executive Forum – specjalna zniżka dla firm CCIFP

,,European Executive Forum”, najważniejsze międzynarodowe wydarzenie poświęcone tematyce przywództwa  skierowane do najwyższej kadry zarządzającej  odbędzie się  26 – 27 kwietnia 2017 r. w hotelu Sheraton w Warszawie. To już piąte wydanie tej gospodarczej konferencji, podczas której wybitne postacie ze świata polityki, biznesu i nauki łączą siły, by odpowiedzieć na uniwersalne pytania dotyczące przyszłości gospodarki nie tylko Polski, ale i Europy w zmieniającej się szybko rzeczywistości. Liderzy XXI wieku stają przed zupełnie nowymi wyzwaniami, Europa jest w fazie gigantycznych zmian ekonomicznych i społecznych. „European Executive Forum” to wyjątkowa platforma skupiająca grono eksperckie, które dzięki twórczej dyskusji, wymianie poglądów i doświadczeń stara się odnaleźć  jedyne w swoim rodzaju skuteczne rozwiązania.

Największy Bricoman otwiera się w Kowalach koło Gdańska

Bricoman to sieć sklepów-składów budowlano-remontowych należąca do międzynarodowej sieci ADEO. Oferta skierowana jest zarówno do Fachowców jak i Klientów indywidualnych, którzy budują, remontują lub wykańczają swoje domy i mieszkania. Od 2007 roku Bricoman otworzył w Polsce 9 placówek. Cała oferta dostępna jest też w sklepie internetowym www.bricoman.pl

Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS

Jak podkreślają wystawcy oraz goście, Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych.

Sympozjum „Human and Field: Submission or Interaction” – ATDI zaprasza

W dniach 19-21 maja 2017 roku organizujemy wspólnie z  Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej, Sympozjum dotyczące Human Hazard pt. „Human and Field: Submission or Interaction”.

Ankieta: “Zarządzanie ryzykiem w erze cyfryzacji”

Rosnący wpływ cyfryzacji na prowadzenie działalności gospodarczej otwiera przed firmami wiele możliwości, jednocześnie jednak wymagając od nich pozostania konkurencyjnymi na wciąż zmieniającym się rynku e-commerce. 

Przełomowy rok dla firm społecznie odpowiedzialnych – pobierz Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2016. Dobre praktyki”

2017/04/04 CCIFP poleca 
O jedną czwartą wzrosła liczba firm realizujących działania społecznie odpowiedzialne w Polsce, prezentowanych w tegorocznej edycji Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Ogłoszenie raportu, opracowywanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu od 15 lat, miało miejsce 30 marca br. w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie.

Start kampanii Handel międzynarodowy

Dnia 31 marca 2017 r. w Rzeczpospolitej oraz na portalu WWW.HANDELMIEDZYNARODOWY.INFO ruszyła cross-mediowa kampania „Handel międzynarodowy”, której partnerem jest Francusko-Polska Izba Gospodarcza. Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem na temat atutów Polski dla zagranicznych inwestorów, w którym radzimy również polskim przedsiębiorcom w jaki sposób pozyskać zagranicznych partnerów i klientów.

Ruszyła IX edycja konkursu Kampania Społeczna Roku

2017/04/04 CCIFP poleca 
Jeżeli twoja kampania zmieniła postawy ludzi, wyróżniła się kreacją lub skutecznością przekazu, to być może zdobędziesz statuetkę w konkursie na Kampanię Społeczną Roku. Jednak z całą pewnością znajdziesz się w doborowym towarzystwie ludzi, którzy „komunikują dla wspólnego dobra”. Zgłoszenia ruszają 1 kwietnia. 

Zaproszenie na VII Targi Pracy

2017/03/28 CCIFP poleca 
W imieniu Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania chciałabym serdecznie zaprosić Państwa Firmę do udziału w VII Targach Pracy, które zostaną zorganizowane w budynku naszej Uczelni przy ul. Rejtana 16, w dniu 08 kwietnia 2017 roku w godz. 10.00-14.00.

Zaproszenie na targi Investate Poland 2017, które odbędą się w dniach 21-23 kwietnia 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo

2017/03/20 CCIFP poleca 
Targi „INVESTATE POLAND” to jedyna w kraju tego typu prestiżowa impreza o ogromnym znaczeniu dla branży inwestycyjnej. Targi skierowane są do inwestorów nie tylko z Polski, ale i całej Europy.