AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Finał Krajowych Eliminacji Bocuse d’Or Poland 2018 niebawem!

2018/02/14 CCIFP poleca 
Przed nami ostatnia prosta prowadząca do finałowego starcia Bocuse d’Or Poland 2018, które odbędzie się w dniach 27-28 lutego 2018 w Radisson Blu Sobieski Hotel Warsaw.

Startuje Global Legal Hackathon Polska 2018

Można już zgłaszać chęć udziału w maratonie programowania, którego celem jest wypracowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i biznesowych pomocnych dla branży prawniczej i dla osób szukających pomocy prawnej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 lutego w Warszawie. Kancelaria Wardyński i Wspólnicy jest jednym z gospodarzy tego wydarzenia.

ATDI zaprasza na Dzień Otwarty

Tradycyjnie w Tłusty Czwartek (8 lutego br., w godz. 9.00-17.00) ATDI zaprasza wszystkich pasjonatów telekomunikacji na otwarte spotkanie w warszawskiej siedzibie firmy ATDI, ul. Nowy Świat 54/56 w Warszawie. Wydarzenie zostało objęte patronatem Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Pierwsi w Europie! FashionTV przedstawia najgorętsze trendy ze światowych wybiegów w FashionTv Magazine

2018/01/30 CCIFP poleca 
Po wyjątkowo udanej premierze w Azji, czas na Europę. FashionTV Magazine, wydawany od 2007 roku, jest już również dostępny na polskim rynku. FashionTV Magazine to przewodnik po najlepszych pokazach mody, trendach w modzie, sztuce, designie, kulturze a także po luksusowych destynacjach, w których prezentujemy najbardziej pożądane przedmioty oraz usługi.

Civil & Military Aeromixer – Wrocław 20.03.2018 – oferta specjalna na noclegi w hotelu Sofitel Wrocław

2018/01/12 CCIFP poleca 
Zapraszamy na wydarzenie Civil & Military Aeromixer – Wrocław 2018 w sektorze lotniczym, cywilnym oraz obronnym organizowane dnia 20 marca 2018 r. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu przez firmę Bosetti Global Consulting we współpracy z Dolnośląskim Klasterem Lotniczym, Agencją Rozwoju Przemysłu S.A., Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A., Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVEST-PARK” Sp. z o.o. i Włoską Izbą Handlowo-Przemysłową w Polsce. Francusko-Polska Izba Gospodarcza została patronem tego wydarzenia.

Królewski Sylwester 2017 w Mercure Kraków Stare Miasto – specjalna cena dla członków CCIFP!

Krakowski hotel Mercure Kraków Stare Miasto po raz pierwszy w swojej historii organizuje Królewski Bal Sylwestrowy. Każdy z jego uczestników będzie miał okazje poczuć się jak Król i Królowa w we wnętrzach gdzie tradycja komponuje się z nowoczesnością. Dla Gości Balu, hotel przygotował noc pełną atrakcji np. oprawę muzyczną w wykonaniu zespołu Cover Lover z wokalistką Natalią Jakubowską, laureatką programu telewizyjnego „Bitwa na głosy” (!!!). 

VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

9 stycznia 2018 roku w Warszawie odbędzie się VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG – największe tego typu wydarzenie w Polsce, dedykowane przedstawicielom kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach, a w szczególności dyrektorom finansowym, głównym księgowym oraz szefom sprawozdawczości finansowej i controllingu.

Śniadanie RODO w Gdyni

2017/11/29 CCIFP poleca 
Specjaliści w zakresie prawa oraz cyberzabezpieczeń zapraszają na spotkanie dotyczące zagadnień związanych z planowaniem zmian w Ustawie o Ochronie Danych Osobowych. Pierwszy raz podczas jednego spotkania będzie szansa dowiedzieć się jak przygotować się do zmian w ustawie zarówno od strony dokumentacji formalnej jak i cyberzabezpieczeń. Nasi eksperci podzielą się praktycznymi radami w obydwu obszarach, a spotkanie z nimi to okazja do kompleksowego spojrzenia na to co czeka nas w 2018 roku.

Jedyne Prawdziwe Wakacje ALL Inclusive w Club Med – oferta specjalna dla członków CCIFP

Club Mediterranee to miejsce spotkań gości z całego świata, to świat przyjaźni, międzynarodowej atmosfery, zabawy, spontaniczności, kreatywności, ciepła, uprzejmości, szczodrości i wolności wyboru. Club Med przygotował ofertę specjalną dla członków Francusko- Polskiej Izby Gospodarczej w Warszawie. Dzięki preferencyjnym warunkom można wykupić pobyt w klubach na całym świecie ze zniżką  -10%*.

Równouprawnienie kobiet i mężczyzn w Polsce – wyzwaniem dla firm?

2017/11/23 CCIFP poleca 
France Alumni Pologne i Orbis-AccorHotels zapraszają na kolejne spotkanie networkingowe: „Równouprawnienie kobiet i mężczyzn w Polsce - wyzwaniem dla firm?”