AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Ogłoszono nominacje w konkursie Kampania Społeczna Roku 2016

2017/06/09 CCIFP poleca 
Celem corocznego konkursu jest promowanie dobrych praktyk w marketingu społecznym w Polsce. W tym roku do nagrody Kampania Społeczna Roku 2016 jury nominowało 56 kampanii. Laureatów oraz Zwycięzców poznamy 3 lipca w trakcie uroczystej Gali. 

Zaproszenie na szkolenie: “Nowa ustawa – weryfikacja reprywatyzacji nieruchomości warszawskich”.

Pragniemy poinformować, iż członek Polsko-Francuskiej Izby Gospodarczej - kancelaria Andrzej Lulka i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. została partnerem merytorycznym szkolenia pt. „Nowa ustawa – weryfikacja reprywatyzacji nieruchomości warszawskich”, w trakcie którego adwokaci i radcowie prawni kancelarii omówią zasady weryfikacji decyzji reprywatyzacyjnych wydanych w stosunku do nieruchomości warszawskich, objętych działaniem tzw. dekretu warszawskiego.  

VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS: Transformacja – nowe podejście do biznesu

Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, wydawca czasopisma „Businesswoman & life” zaprasza na VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, który odbędzie się 1-2 czerwca 2017 r. (czwartek i piątek), w godzinach 10.00-17.00, w hotelu SANGATE przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie.

OKF i Instytut Francuski zapraszaja na debatę Wybory prezydenckie Francja 2017

Ośrodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich UW oraz Instytut Francuski w Warszawie mają przyjemność zaprosić do udziału w spotkaniu poświęconym wyborom prezydenckim we Francji.

Polish Food Export Forum 7.06.2017

2017/05/10 CCIFP poleca 
Jak zbudować pozycję za granicą? Które rynki mają największą perspektywę dla eksportu produktów rolno-spożywczych?  Jak zmieniają się preferencje konsumpcji żywności w Europie i na świecie? Jak bezpiecznie szukać finansowania na inwestycje eksportowe?

Polish Food Export Forum

2017/05/10 CCIFP poleca 
Jak zbudować pozycję za granicą? Które rynki mają największą perspektywę dla eksportu produktów rolno-spożywczych?  Jak zmieniają się preferencje konsumpcji żywności w Europie i na świecie? Jak bezpiecznie szukać finansowania na inwestycje eksportowe?

Przedłużony termin zgłoszeń do konkursu “Kampania Społeczna Roku 2016″

2017/05/09 CCIFP poleca 
Do 15 maja organizatorzy konkursu Kampania Społeczna Roku 2016 czekają na zgłoszenia od organizacji pozarządowych, agencji reklamowych i PR, instytucji rządowych i firm, a także innych nadawców kampanii społecznych. Kampanie społeczne można zgłaszać pośrednictwem strony internetowej www.kampaniespoleczne.pl (zakładka Konkurs Kampania Społeczna Roku).

Kongres Branży Mleczarskiej, 18 maja Warszawa

2017/05/07 CCIFP poleca 
Już za dwa tygodnie 18.05.2017 w siedzibie „Dziennika Rzeczpospolita” ul. Prosta 51 w Warszawie odbędzie się IV Edycja Kongresu Branży Mleczarskiej. Podczas Kongresu spotkamy się z najważniejszymi przedstawicielami rynku przetwórstwa  mleczarskiego i omówimy najbardziej istotne tematy dla tego sektora  w 2017 roku. Uczestnicy Kongresu będą mieli także możliwość zapoznania się z doświadczeniami przedsiębiorstw, które z sukcesem wysyłają swoje produkty na dalekie rynki.

IX Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego ROTRA

  IX Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego ROTRA, które odbędą się od 9 do 11 maja 2017 roku w Targach Kielce organizowane są z myślą o rosnącym rynku producentów pojazdów użytkowych oraz potrzebach ich klientów.

XIII Międzynarodowe Targi Infrastruktury – Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO-TIL

Już wkrótce, w Targach Kielce odbędą się XIII Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO-TIL. Zakres branżowy wydarzenia, które zaplanowano od 9 do 11 maja 2017 obejmuje między innymi infrastrukturę dla transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i wodnego, utrzymanie istniejącej sieci komunikacyjnej, zarządzanie ruchem, systemy bezpieczeństwa oraz technologie i osprzęt infrastrukturalny.