AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Are you ready to change? – 11. konferencja Havas Media Group

Już 23 maja w warszawskiej Hali Gwardii odbędzie się 11. edycja Havas Media Group Conference. W tym roku wydarzenie odbywa się pod hasłem Are you ready to change?, a zaproszeni goście będą rozmawiać o zmianie w komunikacji związanej z globalną transformacją digitalową.

L’OFFICIEL POLSKA – nowy layout, nowy papier, brak działów

Ukazał się nowy numer polskiej edycji L’Officiel Polska (Kustra Group) – najstarszego w Europie magazynu o modzie i stylu. W środku rewolucja: brak działów!

Dentons partnerem głównym największego wydarzenia biznesowego w Europie środkowowschodniej

Kancelaria Dentons jest partnerem głównym tegorocznego Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbywającego się w dniach 14 – 16 maja w Katowicach. Prawnicy kancelarii będą panelistami siedmiu i moderatorami dwóch sesji tematycznych Kongresu.

Marek Grodek pokieruje zespołem prawa nieruchomościowego w kancelarii Hogan Lovells

Adwokat Marek Grodek, jeden z najbardziej uznanych prawników na rynku nieruchomości w Polsce, dołączył do warszawskiego biura kancelarii Hogan Lovells na stanowisku Partnera. Marek Grodek pokieruje zespołem prawników Hogan Lovells specjalizujących się w zakresie prawa nieruchomościowego.

Luksus w dobrej cenie

Warszawa, 08.05.2018 r. – Ci, co choć raz lecieli „w biznesie” twierdzą, że potem trudno wrócić do klasy ekonomicznej. Fotele rozkładane do płaskiego łóżka, dużo przestrzeni, wyśmienite jedzenie rodem z najlepszych restauracji, cisza, spokój i atmosfera „lepszego świata”… Teraz jest dobra okazja, aby zafundować sobie właśnie taką komfortową podróż w interesach lub na wakacje! Linie KLM właśnie ogłosiły promocyjne oferty lotów w Klasie Biznes na wybranych trasach międzykontynentalnych, z cenami już od 5400 PLN. Wśród ofert są kierunki typowe biznesowe – np. w USA, Chinach, Indiach, Wietnamie, ale też długa lista wakacyjnych destynacji, a wśród nich Cancun, Gwadelupa, Bali, Tajlandia, Zanzibar, Seszele, Mauritius, czy Kuba. Tańsze bilety można kupić do 17 maja b.r na podróże z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia latem tego roku.

Konferencja Dentons Litigation Day 2018: „Sądowe rewolucje. O zmianach w procedurze i w sądach oraz ich znaczeniu dla firm”

10 maja w Warszawie odbędzie się czwarta edycja Dentons Litigation Day. Tematem przewodnim konferencji będą „zmiany” – w kodeksie postępowania cywilnego i ogólnie sądownictwie, zmiany wynikające z nowych przepisów administracyjnych, zmiany karno - skarbowe oraz RODO pod kątem sporów.

Dentons kancelarią roku w Europie Środkowo-Wschodniej i Rosji według Chambers and Partners

Prestiżowe brytyjskie wydawnictwo Chambers and Partners przyznało Dentons tytuł „Kancelarii Prawniczej Roku w Europie Środkowo-Wschodniej” oraz „Kancelarii Prawniczej Roku w Rosji”. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali Chambers Europe Awards, która odbyła się 20 kwietnia 2018 r. w Madrycie.

Carrefour Polska partnerem koncertu Orchestre d’Auvergne w Katowicach

Carrefour Polska został partnerem wyjątkowego koncertu francuskiej Orchestre d’Auvergne, który odbędzie się 4 maja w budynku NOSPR w Katowicach. Muzycy wystąpią dla śląskiej publiczności po raz pierwszy.  Carrefour zaangażował się we wsparcie tego ciekawego wydarzenia kulturalnego w ramach strategicznego partnerstwa z Instytutem Francuskim.

Dachser rozwija współpracę z ZF Friedrichshafen

Dachser, globalny operator logistyczny, przejął organizację całego transportu lotniczego pomiędzy Europą, USA, Ameryką Południową, Meksykiem, RPA i Bliskim Wschodem dla ZF Friedrichshafen, drugiego na świecie dostawcy dla branży motoryzacyjnej. Zakres współpracy zostanie także rozszerzony o kontrakt na obsługę znacznej ilości frachtu morskiego. Ponadto za wysokiej jakości usługi Dachser Air & Sea Logistics otrzymał nagrodę ZF Supplier Awards.

Clifford Chance najlepszą kancelarią roku w Polsce

Międzynarodowa kancelaria Clifford Chance otrzymała nagrodę Law Firm of the Year dla najlepszej firmy prawniczej roku w Polsce podczas tegorocznej ceremonii wręczenia nagród Chambers Europe Awards 2018, najbardziej prestiżowych nagród dla firm prawniczych. Clifford Chance otrzymała również nagrodę firmy prawniczej roku w Czechach i Luksemburgu, a także szczególnie cenioną nagrodę Europe Law Firm of the Year dla najlepszej firmy prawniczej w Europie.