AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Louvre Hotels Group wzmacnia swoją pozycję w Azji Południowo-Wschodniej i już wkrótce otwiera pierwszy hotel Campanile w Wietnamie

Piąta grupa hotelowa na świecie kontynuuje ekspansję w Azji, potwierdzając bliskie otwarcie pierwszego hotelu Campanile w Da Nang w Wietnamie.

Air France wspiera akcję charytatywną „Dzieci Haiti”

Rozpoczęła się kampania „Dzieci Haiti” – projekt realizowany przez Polską Misję Medyczną przy współpracy linii lotniczych Air France. Wczoraj Polscy ratownicy odlecieli rejsem Air France do Port-au-Prince - stolicy Haiti, aby pomagać mieszkańcom kraju, który nadal zmaga się ze skutkami klęsk żywiołowych.

Nowy Citroën C3 -pierwsze sukcesy flotowe

Nowy Citroën C3 przez pierwsze 4 miesiące od wprowadzenia na polski rynek zdobył już ponad 1500 zamówień. Na koncie nowego modelu są też już pierwsze duże kontrakty na duże floty, które opiewają w sumie na prawie 500 samochodów . Do swych flot nowego Citroëna C3 wybrały miedzy innymi firmy Europcar, Panek , Sixt i Play. 

Hotel Campanile Łódź otrzymał trzecią gwiazdkę!

10 marca br., decyzją Marszałka Województwa Łódzkiego, hotel Campanile Łódź dołączył do grona hoteli 3-gwiazdkowych.

NOWY KOLEOS OD WRZEŚNIA W POLSCE

W Polsce Nowy KOLEOS będzie dostępny w trzech poziomach wyposażenia począwszy od wersji ZEN z tapicerką materiałową z elementami skóry ekologicznej, relingami dachowymi, kartą Renault Hands Free oraz z systemem wspomagania parkowania tyłem.

Wiosna na „Co do zasady”

W pierwszych dniach wiosny portal o prawie nie tylko dla przedsiębiorców „Co do zasady” zmienia szatę graficzną. Twórcy portalu postawili na przejrzystość i wyeksponowanie zawartości merytorycznej, która jest głównym atutem portalu.

Pierre-Frédéric Roulot, prezes Louvre Hotels Group zarządza teraz także Metropolo

Jin Jiang International, akcjonariusz Louvre Hotels Group, mianował Pierre-Frédéric Roulot, obecnego prezesa grupy, zarządzającym siecią hotelową Metropolo. Do Metropolo należą marki: Jin Jiang Inn, Metropolo, Bestay, Goldmet Inn.

Sąd Najwyższy uwzględnia skargę kasacyjną klientów White & Case: pozew o ustalenie nieistnienia prawa do żądania wypłaty z gwarancji bankowej można wnieść przeciwko samemu beneficjentowi

W dniu 23 lutego 2017 roku Sąd Najwyższy uwzględnił skargę kasacyjną złożoną przez White & Case w imieniu polsko-hiszpańskiego konsorcjum, którego liderem był Mostostal Warszawa S.A. W tej precedensowej sprawie Sąd Najwyższy przesądził, kto musi być pozwanym w sprawach dotyczących nadużywania gwarancji bankowych.

Kolacja „Goût de France” 21 marca 2017 La Brasserie Moderne

Wyśmienite menu przygotowane przez szefa kuchni Macieja Majewskiego z okazji kulinarnego francuskiego święta wiosny Good France.

The Tree of Life nominowana w kategorii produkt roku MP Power Awards

Jury MP Power Awards wybrało nominacje w nowej części konkursu – MP Power Produkt, w której poszukiwany jest produkt eventowy roku. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas gali MP Power Night.