AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, 23-26 maja

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, od 21 lat kojarzą się na świecie z Targami Kielce. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia udział wzięli wystawcy z 32 państw. Tytuł największej wystawy branży w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej sprawil, że PLASTPOL odwiedziło w 2016 roku ponad 18.500 specjalistów. Kolejna edycja wystawy odbędzie się 23-26 maja 2017 roku. 

Renault Trafic Spaceclass na czerwonym dywanie podczas festiwalu w Cannes

Cannes, Francja – Podczas 70. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes zostanie zaprezentowany nowy pojazd – TRAFIC SpaceClass. Z tym modelem marka Renault rusza na podbój rynku luksusowych minibusów. TRAFIC SpaceClass kojarzy się zarówno z przestronnością, jak i z komfortem na...

Carrefour Polska sponsorem głównym 74. Tour de Pologne

Firma Carrefour Polska została sponsorem głównym Tour de Pologne UCI World Tour. Najsłynniejszy wyścig kolarski w Polsce odbędzie się już po raz 74., w dniach 29 lipca – 4 sierpnia 2017 roku. Zaangażowanie Carrefour w Tour de Pologne doskonale wpisuje się w realizowaną od kilku lat przez sieć kampanię „Z miłości do Zdrowia”.

Dom Urody Dessange po raz kolejny partnerem Festiwalu filmowego w Cannes!

W 2017 roku, po raz kolejny w 70 -letniej historii Festiwalu filmowego w Cannes, gwiazdy filmu znów będą kroczyć po czerwonym dywanie z fryzurami wykreowanymi przez fryzjerów z Domu Urody Dessange.

Rozmowy z gwiazdami, gotowanie na żywo, prezentacja książki „Z miłości do smaku”

Spotkanie z Czesławem Langiem – gwiazdą polskiego kolarstwa oraz Davidem Gaboriaud – znanym kulinarnym podróżnikiem, a także efektowne sesje gotowania na żywo, to tylko część z atrakcji przygotowanych przez Carrefour na Warszawskie Targi Książki, podczas ktorych sieć będzie promowała swoją nową książkę kucharsko-lifestylową, pt. „Z miłości do smaku”.

Dr Łukasz Cichy przechodzi z KNF do kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds Sutherland

Z dniem 1 czerwca 2017 roku do zespołu Ryzyka Regulacyjnego i Compliance kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds Sutherland dołączy dr Łukasz Cichy, ekspert w zakresie Governance Risk Compliance.

Mercure Fashion Gentlemen’s Evening

12 maja w hotelu Mercure Warszawa Centrum odbyła się inauguracja Mercure Fashion Gentlemen’s Evening. Prezentacja trendów i stylizacji dla mężczyzn. W roli komentatora wystąpił ekspert Krzysztof Łoszewski – autor książek o modzie męskiej, dziennikarz i kostiumograf. Mercure Fashion, organizowany przez sieć Hoteli Mercure należącej do AccorHotles, obejmuje unikalne prezentacje stylu w hotelach w harmonii z ludźmi i miejscami.

Unia Korzyści w EFL: finansowanie i wsparcie firmy doradczej w drodze po dotację unijną

Tylko 1,6 proc. przedstawicieli sektora MŚP w Polsce współfinansowało inwestycje środkami z Unii Europejskiej – wynika z raportu EFL „Inwestycje w MŚP. Pod lupą”. Wśród najczęściej wskazywanych powodów niskiego zainteresowania wsparciem unijnym eksperci wymieniają skomplikowane procedury, w tym sposób rozliczania dotowanych inwestycji, konieczność pomocy wyspecjalizowanych podmiotów oraz zniechęcający model konkursowy. EFL, wychodząc naprzeciw potrzebom mikro, małych i średnich firm, przygotował we współpracy z firmą doradczą ADM Consulting Group unikalny produkt „Unia Korzyści”. Klient poza ofertą finansowania, może otrzymać doradztwo w zakresie wsparcia unijnego w perspektywie 2014-2020.

Dacie sponsorem akcji „Najszybszy Koncert Świata”

„Najszybszy Koncert Świata” to nazwa serii koncertów organizowanych przez radio Vox FM w 9 miastach Polski. Dacia Sandero Stepway na weekend jest nagrodą w konkursach towarzyszących poszczególnym koncertom. Najbliższy koncert odbędzie się dziś, 12 maja br., nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu.

Akcja ekologiczna Carrefour Polska – „Odbierz sadzonkę! Zielona lekcja”

Carrefour Polska zainicjował wyjątkową lekcję ekologii dla najmłodszych. Z okazji Dnia Ziemi przekazał trzem placówkom oświatowym 500 sadzonek kwiatów. Celem akcji o nazwie „Odbierz sadzonkę! Zielona lekcja” była promocja bioróżnorodności wśród dzieci.