AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Dentons doradza Mabuchi Motor przy pierwszej europejskiej inwestycji

Japońska firma, będąca największym na świecie producentem niewielkich silników elektrycznych, wybuduje fabrykę na terenie krakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wartość inwestycji to 360 milionów złotych. 

Ogólnoświatowe wyniki handlowe grupy Renault po pierwszym półroczu 2017

1,88 miliona sprzedanych samochodów w pierwszym półroczu 2017 – wzrost o 10,4% przy średnim wzroście rynkowym 2,6%. Wszystkie marki grupy odnotowały wzrost wielkości sprzedaży oraz udziałów w rynku. Marki Renault i Dacia biją rekordy półrocznej sprzedaży. Renault jest drugą najlepiej sprzedającą się marką w Europie. We wszystkich regionach zwiększyła się zarówno wielkość sprzedaży, jak i udziały w rynku. W szczególności grupa odnotowała wzrost sprzedaży o 19,3% w regionie Afryki-Bliskiego Wschodu-Indii i o 50,5% w regionie Azji-Pacyfiku. Renault potwierdza ambitny plan wzrostu na 2017 rok, który zamierza osiągać dzięki odnowionej gamie, debiutom rynkowym nowych modeli oraz rozwijaniu działalności na rynkach pozaeuropejskich.

Claire Cizaire powołana na stanowisko Dyrektora ds. Technologii i Innowacji w Mazars

Paryż, 12 lipca 2017 r. - Claire Cizaire dołącza do Mazars jako Dyrektor ds. Technologii i Innowacji. 

Grupa Renault przyspiesza prace nad samochodem autonomicznym i razem z firmą Oktal tworzy spółkę joint venture

Grupa Renault wykupiła 35% udziałów w nowej spółce joint venture Autonomous Vehicle Simulation (AVS), stworzonej wspólnie z Oktal, spółką zależną Sogeclair. Inwestycja Grupy Renault w Autonomous Vehicle Simulation wzmocni potencjał Renault i Aliansu Renault-Nissan w zakresie udoskonalania i testowania samochodów autonomicznych. Zakup obejmuje program informatyczny SCANeRTM, jedno z najważniejszych na świecie narzędzi symulacji jazdy, używane już przez Renault i Nissana.  

Private Marketing nakręca Święto Francji i Bal Francuski w mediach społecznościowych.

Agencja Private Marketing prowadzi dla Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej kompleksową obsługę marketingową profilu Dzień francuski na Facebooku. Przygotowuje i publikuje posty, zdjęcia, animuje konkursy. Użytkownicy są angażowani w tworzenie pozytywnego klimatu wokół francuskiej kultury, francuskich produktów i wydarzeń CCIFP.

Paulina Kalinowska, Dyrektorem Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Première Classe

1 lipca br. Paulina Kalinowska dołączyła do zespołu Louvre Hotels Group jako Dyrektor Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Première Classe. Na stanowisku zastąpiła Jacka Sikorskiego, obecnie dyrektora hotelu Golden Tulip Warsaw Airport, którego otwarcie już wkrótce.

Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo

VIII Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo, to wydarzenie, na które czeka cała branża rowerowa! To najważniejsza w Europie Środkowo - Wschodniej wystawa dla rowerzystów – profesjonalistów i amatorów. Targi z roku na rok dynamicznie się rozwijają bijąc kolejne rekordy.

Sare kupiło 83,35% udziałów spółki Marketnews24

Warszawa, 05.07.2017 (ISBnews) - Sare nabyło 85 udziałów w spółce Marketnews24, stanowiących 83,35% kapitału zakładowego, za łączną kwotę 270 tys. zł.

Cushman & Wakefield rozwija dział zarządzania projektami i doradztwa

Maciej Bukowski, doświadczony project manager, dołączył do polskiego działu zarządzania projektami i doradztwa w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield.

„Wyścig po zdrowie” w sklepach Carrefour

Carrefour Polska, Sponsor Główny 74. Tour de Pologne, rozpoczyna zintegrowaną kampanię promującą zaangażowanie w tegoroczny wyścig. Klienci sieci mogą liczyć m.in. na specjalne oferty produktów prozdrowotnych i atrakcyjne konkursy z nagrodami, a także specjalne kupony w aplikacji Mój Carrefour. Akcja będzie wsparta kampanią online oraz działaniami w sklepach.