AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

2 znane francuskie marki fryzjerskie Camille Albane i Frederic Moreno otworzyły wczoraj nowe salony w Galerii Północnej w Warszawie

Salon Camille Albane to paryskie trendy, najwyższej klasy strzyżenia, koloryzacje realizowane francuskimi technikami, pielęgnacje przywracające włosom blask, kojące zmysły masaże, a także nasza duma: firmowy rytuał mycia z pilingiem, personalizacja koloru kąpielą Natural Pigma...

Trwa konkurs ECO-MIASTO. Co nasze miasta i gminy robią na rzecz polepszenia stanu środowiska i jakości życia mieszkańców?

Do 16 października 2017 r. miasta i gminy mogą zgłaszać się do piątej edycji konkursu ECO-MIASTO za pomocą formularzy dostępnych na stronie www.eco-miasto.pl. Celem projektu jest promowanie koncepcji rozwoju zrównoważonego i nagradzanie polskich miast, które najlepiej realizują tę ideę w sześciu kategoriach: mobilność zrównoważona, gospodarka wodna, gospodarka odpadami, efektywność energetyczna budynków, systemy energetyczne, zieleń a powietrze. 

Renault prezentuje swoją wizję przyszłości na Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie

Samochód koncepcyjny SYMBIOZ, prezentowany po raz pierwszy na Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie 2017, pokazuje, jak będzie wyglądać samochód i jakie będzie zajmował miejsce w społeczeństwie w roku 2030 według Renault. Będzie to autonomiczny, elektryczny samochód wyposażony w mobilne technologie, zintegrowany z ekosystemem, w którym żyje człowiek. Ze względu na swoje miejsce w ekosystemie oraz funkcje, technologie i stylistykę, ten samochód koncepcyjny oferuje zupełnie nowe poczucie komfortu i nową koncepcję mobilności. 

Kancelaria Wolf Theiss doradzała BGK przy finansowaniu nabycia akcji Luka Rijeka d.d. przez Otl Logistics

Warszawa, 12 września 2017 – Kancelaria Wolf Theiss doradzała BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego) przy finansowaniu OT Logistics w związku z ekspansją zagraniczną spółki na rynku w Chorwacji.

Połączenie kancelarii Raczkowski Paruch oraz Kancelarii Prawa Pracy Iwona Jaroszewska – Ignatowska

1 września 2017 r. Kancelaria Raczkowski Paruch łączy się z Kancelarią Prawa Pracy Iwona Jaroszewska – Ignatowska. Iwona Jaroszewska – Ignatowska, obejmuje stanowisko partnera w  kancelarii Raczkowski Paruch. 

Międzynarodowy Salon Samochodowy Frankfurt 2017: Renault i Dacia po raz kolejny zaskakują

Renault w ramach światowej premiery zaprezentuje Nowe Mégane R.S. Renault ukaże swoją wizję przyszłości w niespotykanej wcześniej formie. Dacia dokona odsłony nowej edycji Dustera na swoim całkowicie zmienionym i bardziej niż kiedykolwiek przyjaznym stoisku. Konferencję prasową Renault z udziałem Nico Hulkenberga, kierowcy Renault Sport Formula One Team, będzie można śledzić w dniu 12 września od godziny 9:50 (CET). Konferencja prasowa Dacii jest zaplanowana w tym samym dniu na godzinę 11:10 (CET).

Kancelaria Hogan Lovells doradzała Grupie Nordea przy sfinalizowanym przejęciu zarządzania Nordea OFE przez Aegon PTE

Kancelaria Hogan Lovells doradzała Grupie Nordea (największej grupie finansowej w Skandynawii) przy przeniesieniu zarządzania Nordea OFE do Aegon PTE. Transakcja została sfinalizowana w dniu 1 września 2017 r. 

Louvre Hotels Group znowu w Poland Business Run

W niedzielę, 3 września br., pracownicy Louvre Hotels Group, po raz drugi wzięli udział w Poland Business Run, największym charytatywnym biegu biznesowym w Polsce, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach.

Specjalistka w zakresie rozwoju środowiska pracy Despina Katsikakis dołącza do firmy Cushman & Wakefield

Despina Katsikakis, wybitna specjalistka w dziedzinie wpływu miejsca pracy na wydajność przedsiębiorstw dołączyła do zespołu Cushman & Wakefield.

Nowi Partnerzy i nowe kompetencje doradcze w Crido

Z początkiem września do Crido dołączyło 3 nowych Partnerów, którzy razem ze swoimi zespołami będą wspierać klientów w zakresie podatków osobistych, prawa nieruchomości i corporate finance.