AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Cushman & Wakefield z największym udziałem w rynku w Polsce

W 2017 roku międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield sfinalizowała transakcje, które w Polsce stanowiły ponad 50% ogólnego wolumenu inwestycyjnego.

Renault partnerem Grand Prix Francji Formuły 1

Renault ogłosiło podjęcie współpracy z GIP Grand Prix de France i przygotowuje się do powrotu do Formuły 1 we Francji na tor im. Paula Ricarda w Le Castellet. Grupa Renault będzie doskonale widoczna podczas Grand Prix dzięki żółtej trybunie, tysiącom zaproszonych gości, flocie samochodów udostępnionej do obsługi toru. Ponadto na torze będzie także stoisko Renault i strefa kibica z licznymi animacjami, w której wszyscy fani będą mogli kibicować zespołowi Formuły 1 Renault Sport Formula One Team.

Smak Prowansji w Krakowie – 21.03.2018

Julien Hallier, Członek Rady oraz Przedstawiciel Regionalny Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, na zaproszenie Konsula Generalnego Francji w Krakowie, Pana Frédérica de Touchet, spotkał się kilkukrotnie z członkami delegacji technicznej Departamentu Delty Rodanu (Bouches-du-Rhône), której pobyt w Krakowie miał na celu przygotowanie wizyty delegacji kierowanej przez przewodniczącą Rady Departamentu oraz vice-przewodniczącą metropolii Aix-Marseille-Provence, Panią Martine Vassal.

Kancelaria Gide otwiera biuro w Kairze i wzmacnia swoją obecność na Bliskim Wschodzie

Kancelaria Gide ma przyjemność poinformować o otwarciu biura w Kairze. Tym samym Gide staje się pierwszą międzynarodową kancelarią o francuskich korzeniach mającą siedzibę w stolicy Egiptu.

Nowy przewodniczący rady dyrektorów w dziale rynków kapitałowych na region EMEA w Cushman & Wakefield

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield powołała Erica van Dycka na przewodniczącego rady dyrektorów w dziale rynków kapitałowych na region EMEA ze względu na dalszą ekspansję w tej części świata.

BALAJCZA w Słodki Live, wywiad z Timeą Balajcza

Jest nam miło poinformować, że 30 stycznia 2018 r. Timea Balajcza, dyrektor operacyjny oraz wiceprezes zarządu firmy BALAJCZA dostała zaproszenie i udzieliła wywiadu w telewizji internetowej Słodki Live.

Dostawa za 0 zł w perfumesco.pl. Tylko z goodie bez ceny minimalnej!

Teraz wszyscy użytkownicy goodie mogą skorzystać z darmowej dostawy i cieszyć się z kosmetycznych zakupów w sklepie internetowym perfumesco.pl, niezależnie od kwoty zamówienia.

Rok 2017 przyniósł Renault kolejne rekordy!

Grupa Renault osiągnęła w 2017 r. doskonały wynik. 18-procentowy wzrost sprzedaży pozwolił Renault i Dacii przesunąć się w rankingu o jedną pozycję w górę. W 2017 roku zarejestrowano w Polsce 60 539 nowych samochodów Renault i Dacia, co oznacza historyczny wynik sprzedaży Grupy Renault. Obie marki awansowały w rankingu sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych o jedną pozycję. Marka Renault zajmuje obecnie piąte miejsce, a Dacia znalazła się na ósmej pozycji. Oprócz tego Renault może pochwalić się drugim miejscem w rankingu sprzedaży samochodów dostawczych. Renault Captur zostało liderem crossoverów z segmentu B na rynku polskim, a Clio znalazło się w TOP3 segmentu B. Dacia Duster utrzymała pozycję lidera na rynku SUV-ów z segmentu C.

Dominic Bouvet dołącza do transgranicznego działu powierzchni handlowych w Cushman & Wakefield

Dominic, który wcześniej związany był z firmą JLL, zostanie Partnerem i dyrektorem transgranicznego działu usług dla sektora nieruchomości handlowo-rozrywkowych w regionie EMEA.

Wierzbowski Eversheds Sutherland strategicznym partnerem E-nform w obszarze wdrażania whistleblowingu w sektorze finansowym

Kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds Sutherland podpisała umowę z E-nform Sp. z o.o., na podstawie której została wyłącznym partnerem merytorycznym tej spółki w zakresie wdrażania w podmiotach sektora finansowego (takich jak banki, domy maklerskie, firmy inwestycyjne) systemu whistleblowingu opartego na nowatorskiej aplikacji e-nform. Liderem projektu jest Paweł Dudojc we współpracy z Adamem Nierzwickim.