AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Noworoczne rendez-vous biznesu w Ambasadzie Francji

2019/01/09 Aktualności CCIFP 
Noworoczne rendez-vous biznesu, które odbyło się we wtorek 8 stycznia br. w Ambasadzie Francji, oficjalnie rozpoczęło obchody 25-lecia działalności Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Spotkanie organizowane zgodnie z tradycją w drugi wtorek każdego miesiąca było okazją do podsumowania poprzedniego roku i przedstawienia planowanych działań na najbliższe miesiące.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

2018/12/20 Aktualności CCIFP 
Cały zespół i zarząd CCIFP składają najserdeczniejsze życzenia wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Niech te Święta będą wypełnione radością, a nadchodzące miesiące bogate w sukcesy i szczęśliwe chwile. Pragniemy również poinformować, że biuro Izby w dniach 27.12 - 31.12.2018 będzie zamknięte. Do zobaczenia 2.01.2019. 

Przedświąteczne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu

2018/12/20 Aktualności CCIFP 
19 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu. Gościem CCIFP i Haliny Piaseckiej była Dorota Duszyńska - liderka zmiany i rozwoju oraz propagatorka wykorzystywania zdobyczy psychologii w zarządzaniu i biznesie, która z pasją opowiedziała o wykorzystywaniu NVC...

Alain Passard – trzygwiazdkowy mistrz kuchni gościem specjalnym CCIFP

2018/12/13 Aktualności CCIFP 
Alain Passard, szef kuchni i właściciel paryskiej restauracji Arpège posiadający 3 gwiazdki Michelin, będzie gościem specjalnym najbliższej Gali 25-lecia CCIFP. Dla gości wydarzenia przygotuje on główne danie skomponowane specjalnie na tę okazję. Będzie to jego pierwsza wizyta w naszym kraju i jedyna okazja do skosztowania jego mistrzowskiej kuchni.

Ostatnie pożegnanie – Jean Caillot, Prezes Honorowy CCIFP

2018/12/03 Aktualności CCIFP 
Z ogromnym smutkiem informujemy, że w wieku 82 lat zmarł Pan Jean Caillot, jeden z założycieli i Prezes Honorowy Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Jego aktywność zarówno w ramach CCIFP, jak i na innych płaszczyznach, przyczyniła się do rozwoju polsko-francuskiej przyjaźni i umocnienia relacji gospodarczych i kulturalnych pomiędzy naszymi krajami. 

Rekordowa frekwencja na Speed Business Meeting w Warszawie

2018/11/07 Aktualności CCIFP 
  We wtorek 6 listopada odbył się ostatni już w bieżącym roku Speed Business Meeting, organizowany przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą wspólnie z 8 innymi izbami bilateralnymi: Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Belgijską Izbą Gospodarczą, Polsko-Kanadyjską...

Schiever Polska dołączył do sygnatariuszy Deklaracji Odpowiedzialnego Biznesu CCIFP

2018/11/02 Aktualności CCIFP 
Blisko 100 firm stowarzyszonych, zaangażowanych w działania CSR, podpisało Deklarację Odpowiedzialnego Biznesu Francusko Polskiej Izby Gospodarczej. Czekamy na kolejne firmy, które chcą dołączyć do tego grona. Dokument jest zobowiązaniem i potwierdzeniem, że Państwa firma zarządzana jest zgodnie z zasadami transparentności, etyki, poszanowania dla człowieka i zasobów naturalnych.

XVIII edycja Nagrody “Rzeczpospolitej” im. Jerzego Giedroycia – zaproszenie do współpracy

Nagrodę im. Jerzego Giedroycia redakcja „Rzeczpospolitej” ustanowiła w 2001 roku, w pierwszą rocznicę śmierci wielkiego patrioty, znakomitego redaktora i dalekowzrocznego polityka, twórcy „Kultury” i Instytutu Literackiego w Paryżu. Wyróżnienie mogą otrzymać osoby lub instytucje, które w swojej działalności kierują się zasadami wyznawanymi przez Jerzego Giedroycia, które cechuje bezinteresowna troska o sprawy publiczne, umacnianie pozycji Polski w Europie oraz kultywowanie dobrych stosunków z narodami Europy Środkowo-Wschodniej.

Safege Oddział w Polsce dołączył do sygnatariuszy Deklaracji Odpowiedzialnego Biznesu CCIFP

2018/10/21 Aktualności CCIFP 
Blisko 100 firm stowarzyszonych, zaangażowanych w działania CSR, podpisało Deklarację Odpowiedzialnego Biznesu Francusko Polskiej Izby Gospodarczej. Czekamy na kolejne firmy, które chcą dołączyć do tego grona. Dokument jest zobowiązaniem i potwierdzeniem, że Państwa firma zarządzana jest zgodnie z zasadami transparentności, etyki, poszanowania dla człowieka i zasobów naturalnych.

Co drugi Polak chciałby pracować w firmie zagranicznej – wyniki badania na temat wizerunku firm francuskich jako pracodawców

2018/10/18 Aktualności CCIFP 
Francuskich pracodawców wyróżnia kreatywność, innowacyjność i przyjazna atmosfera, Niemcy to pracodawcy na dłużej, a Amerykanie kuszą nieformalnym stylem pracy. Ponad połowa Polaków pozytywnie postrzega firmy francuskie jako miejsce pracy, podobnie firmy niemieckie i amerykańskie. To główne wnioski z najnowszego badania „Firmy z kapitałem francuskim w ocenie pracowników” przeprowadzonego przez Nielsen Polska.