AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

W biznesie warto mieć wartości – podsumowanie kolejnego spotkania Klubu Kobiecego Biznesu

2017/09/18 Aktualności CCIFP 
14 września, w Atelier CREAMY, przy Chmielnej 6, obyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu, podczas którego uczestniczki, wspólnie z gościem specjalnym – panią Zofia Pinchinat-Witucką, zastanawiały się czy budowanie lepszego świata może być inspiracją dla biznesu oraz czy warto opierać sukces firmy na wartościach, w które wierzymy.

RDV biznesu w Małej Warszawie rozpoczęło nowy sezon networkingu w CCIFP

2017/09/13 Aktualności CCIFP 
W ostatni wtorek, ponad 120 reprezentantów firm stowarzyszonych we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej spotkało się na Pradze w Małej Warszawie. Wydarzenie pozwoliło odnowić kontakty biznesowe i poznać najnowsze propozycje CCIFP.

Webinarium: Błędy w aplikacjach przyczyną groźnych cyberataków

Aplikacje internetowe stanowią dziś najczęstszy cel dla hakerów. Bezpieczeństwo przeważnie nie jest traktowane z należytym priorytetem przy ich wdrażaniu. Owocuje to dużą ilością błędów programistycznych prowadzących do poważnych luk w bezpieczeństwie. Dzięki nim hakerzy są w stanie wykraść dane użytkowników lub uzyskać dostęp do sieci przedsiębiorstwa. Patrząc na nagłówki gazet, dzieje się to niestety w ostatnich latach niezwykle często.

Kampania internetowo-prasowa Współpraca Międzynarodowa – zaproszenie do udziału

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z grupą mediową Mediaplanet realizuje internetowo-prasową kampanię zatytułowaną "Współpraca międzynarodowa", która ukaże się 25 września Rzeczpospolitej oraz na portalu www.handelmiędzynarodowy.info. Kampania cross-mediowa będzie miała charakter informacyjno-edukacyjny. Będzie to swoisty poradnik, wsparty wiedzą ekspertów, który z zasięgiem prasy dziennej, Internetu oraz wydarzeń partnerskich zostanie dystrybuowany w swojej grupie docelowej

Drużyna Saint-Gobain reprezentująca Francję wygrała Turniej Piłkarski IGCC

2017/09/06 Aktualności CCIFP 
2 września, na stadionie klubu Sinus Sport Club w Warszawie, odbyła się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego IGCC, w którym zmierzyło się 8 drużyn reprezentujących Izby bilateralne w Polsce. W tym roku najlepsza okazała się ekipa Francji, reprezentowana przez zawodników Saint-Gobain.

Bal Francuski uświetnił obchody 14 lipca w Polsce

2017/07/19 Aktualności CCIFP 
14 lipca, w piątek, odbył się tradycyjny Bal Francuski organizowany przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą. Już po raz dwunasty ponad 1600 gości mogło świętować rocznicę zdobycia Bastylii. Nie zabrakło francuskiej kuchni, wina, doskonałej atmosfery francuskiej zabawy. 

Turniej Golfowy o Puchar CCIFP zakończony

2017/07/12 Aktualności CCIFP 
Zespół Francji, pod przewodnictwem kapitana Ambasadora Francji Pierre Levy nie dał szans drużynie Europy, której kapitanem był Timothy Corcoran (Irlandia). W bardzo przyjemnej, towarzyskiej atmosferze i przy sprzyjającej pogodzie odbył się kolejny mecz golfowy na polu First Warsaw Golf. Tradycja tych spotkań jest kontynuowana od wczesnych lat 90-tych. Po zakończeniu zawodów zawodnicy spożyli zasłużony posiłek przy wspólnym stole, a od godziny 20 uczestnicy wraz z rodzinami wzięli udział w uroczystej kolacji połączonej z wręczeniem nagród, zorganizowanej w rezydencji Ambasadora Francji Jego Ekscelencji Pana Pierre Levy. Głównym partnerem wydarzenia była Francusko-Polska Izba Gospodarcza, a nagrody ufundowała firma Marie Brizard Wine & Spirits Polska.

Dziękujemy za udział w Święcie Francji

2017/07/11 Aktualności CCIFP 
Park Skaryszewski przez całą niedzielę mienił się kolorami Francji. Tegoroczna, szósta już edycja Święta Francji, po raz kolejny przyciągnęła rekordową liczbę odwiedzających. Przez cały dzień, kilkanaście tysięcy ludzi odwiedziło francuskie miasteczko, spędzało czas na stoiskach wystawców uczestnicząc w licznych animacjach, a także mogło skorzystać z rozrywek i animacji przygotowanych na scenie przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą i jej partnerów.

Międzynarodowe Targi Budowy Maszyn – zaproszenie do udziału w wydarzeniu

2017/06/22 Aktualności CCIFP 
Salon International de la construction mécanique  (pl. Międzynarodowe Targi Budowy Maszyn) to największe targi przemysłowe organizowanie w regionie Europy Centralnej.  W tym roku, 59. Edycja tego wydarzenia odbędzie się od 9. do 13. października w Centrum Wystawowym BVV w Brnie.  W 2016 roku na powierzchni prawie 43 m² wystawiło się ponad 1,7 tysiąca firm, z czego połowa przedstawicieli przyjechała z zagranicy, natomiast liczba gości przekroczyła 84 tysięcy. Zapraszamy również firmy z Polski, które za naszym pośrednictwem mogą wystawić się na Targach. 

Turniej golfowy Francja – Europa o Puchar CCIFP

Zapraszamy do udziału w Turnieju golfowym Francja - Europa o Puchar Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP). Wydarzenie odbędzie się 7.07.2017 na polu golfowym w Rajszewie.