AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Badanie koniunktury gospodarczej 2017

Francusko-Polska Izba Gospodarcza zaprasza swoich członków - firmy z kapitałem zagranicznym, do udziału w badaniu koniunktury gospodarczej w Polsce.

Nowy Katalog CCIFP 2017 est arrivé!!!

2017/01/24 Aktualności CCIFP 
Już czeka na Państwa nowy Katalog - dostępny w siedzibie CCIFP i na każdym naszym wydarzeniu. Polecamy również wersję elektroniczną. >>>    

Jak być sobą w biznesie opowiadała Anna Kalczyńska na wczorajszym spotkaniu Klubu Kobiecego Biznesu

2017/01/20 Aktualności CCIFP 
19 stycznia w siedzibie CCIFP odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu. Gościem specjalnym była dziennikarka i prezenterka telewizyjna, obecnie prowadząca program Dzień Dobry TVN, Anna Kalczyńska. Blisko trzydzieści Pań, wraz z Haliną Piasecką, moderatorką spotkania, rozmawiało o tym, jak pozostać sobą w biznesie.

Konkurs ofert na audyt prawny i techniczny dla nowej siedziby CCIFP rozstrzygnięty

2017/01/20 Aktualności CCIFP 
Francusko-Polska Izba Gospodarcza wchodzi w kolejny etap zakupu nieruchomości na ul. Żurawiej 6/12 z przeznaczeniem na siedzibę Izby. Zgodnie z postanowieniem Walnego Zgromadzenia, z początkiem stycznia firmy zostały zaproszone do nadsyłania ofert na przeprowadzenie audytów prawnego i technicznego. Po wnikliwej analizie zgłoszonych ofert CCIFP wybrała wykonawców obu kontroli.

Roczny program Executive MBA po polsku

Francuski Instytut Zarządzania prowadzi rekrutację do wiosennej edycji programu Executive MBA. Zajęcia odbywać się będą w trybie weekendowym (piątek 14.00-20.00 i sobota 9.00-17.00, średnio raz na 2-3 tygodnie, z przerwą wakacyjną). Start 31 marca 2017 roku. Wszystkie zajęcia są prowadzone w języku polskim. Więcej informacji www.mba.edu.pl W edycji wiosennej Francuski Instytut Zarządzania proponuje 10% zniżki dla pracowników firm stowarzyszonych we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej.

‘Długotrwałe i głębokie relacje pomiędzy naszymi krajami pozwolą przetrwać okres politycznych zachwiań’ – Pierre Lévy, Ambasador Francji w Polsce

2017/01/12 Aktualności CCIFP 
W dniu 10 stycznia, pierwsze Rendez-Vous Biznesu w 2017 roku odbyło się tradycyjnie w siedzibie Ambasady Francji w Polsce. Pierre Lévy, nowy Ambasador, miał okazję po raz pierwszy powitać oficjalnie przedstawicieli francusko-polskiego środowiska biznesowego, podziękować za ich zaangażowanie na rzecz budowy i utrzymania stosunków gospodarczych między oboma krajami oraz złożyć życzenia najlepsze życzenia na nowy rok.

Zaproszenie do składania ofert na due dilligence techniczny dla CCIFP

2017/01/05 Aktualności CCIFP 
Francusko - Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) zaprasza Państwa do złożenia oferty na sporządzenie raportu z due dilligence technicznego lokalu użytkowego przy ul. Żurawiej 6/12 w Warszawie, który CCIFP zamierza zakupić w celu prowadzenia swojej działalności statutowej.

Seminarium PPP w sektorze wodociągi i kanalizacja

2017/01/05 Aktualności CCIFP 
Jak efektywnie realizować projekt w formule Partnerstwa Publiczno- Prywatnego? Jakie są szanse i ryzyka tego typu rozwiązań? Przykłady praktyczne projektów zrealizowanych w PPP. Seminarium na temat PPP w sektorze wodociągowo- kanalizacyjnym będzie doskonałą okazją do uzyskania odpowiedzi na te pytania.

Życzymy Państwu samych sukcesów w Nowym Roku!

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele CCIFP, Zakończył się rok 2016, za nami liczne spotkania, nowe kontakty, a także doświadczenia. W imieniu Zarządu CCIFP oraz całej ekipy, chciałabym Państwu podziękować za udział w naszych wydarzeniach, zaangażowanie i owocną współpracę. Rok...

Zaproszenie do składania ofert na due dilligence prawny dla CCIFP

2016/12/22 Aktualności CCIFP 
Francusko - Polska Izba Gospodarcza zaprasza Państwa do złożenia oferty na sporządzenie raportu z due dilligence prawnego lokalu użytkowego przy ul. Żurawiej 6/12 w Warszawie, który Francusko - Polska Izba Gospodarcza zamierza zakupić w celu prowadzenia swojej działalności statutowej.