AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Krakowskie Rendez-Vous Biznesu na temat nowych technologii i start-upów

2017/06/02 Aktualności CCIFP 
Ponad 50 przedstawicieli firm stowarzyszonych w CCIFP wzięło udział w Rendez-Vous Biznesu, które odbyło się 25 maja w Krakowskim Parku Technologicznym (KPT), który jest instytucją otoczenia biznesu i od lat skutecznie wspiera rozwój gospodarczy Małopolski, stara się w sposób zintegrowany i kompleksowy oddziaływać na regionalną gospodarkę.

Nowelizacja ustawy o PPP – konferencja uzgodnieniowa w Ministerstwie Rozwoju.

2017/06/01 Aktualności CCIFP 
W dniu ­­­30 maja przedstawiciele Komitetu ds. PPP Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej uczestniczyli w konferencji uzgodnieniowej odnośnie projektu ustawy o zmianie ustawy o partnerstwie publiczno-prywatnym oraz niektórych innych ustaw (nr w wykazie prac Rady Ministrów UD 215) w siedzibie Ministerstwa Rozwoju.

Półfinał konkursu piosenki francuskiej – zapraszamy jutro i w środę do PROMu Kultury Saska Kępa

2017/05/29 Aktualności CCIFP 
Już jutro oraz w środę odbędą się półfinałowe przesłuchania uczestników konkursu piosenki francuskiej. Zapraszamy do PROMu Kultury Saska Kępa na ul. Brukselskiej 23, w godzinach 14.00 – 17.30 we wtorek i 15.00 – 16.50 w środę, gdzie o wejście do finałowej dziesiątki powalczą uczniowie warszawskich szkół.

Wyniki pierwszego etapu Konkursu mody MODETYKA

2017/05/26 Aktualności CCIFP 
Instytut Francuski w Polsce, we współpracy z Francusko-Polską Izbą Gospodarczą, Renault Polska, oraz francuską marką DEMEURE,  organizował od 13 marca do 26 kwietnia 2017 roku drugą edycję konkursu mody i kreacji tekstylnych «MODETYKA».

CCI education HUB – nowa platforma szkoleniowa on-line specjalnie dla firm stowarzyszonych w CCIFP

2017/05/25 Aktualności CCIFP 
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do korzystania z nowej platformy edukacyjnej www.cci-educationhub.com stworzonej specjalnie dla sieci izb francuskich za granicą przez CCI France International. Nowa platforma jest doskonałym uzupełnieniem stacjonarnych szkoleń i seminariów oferowanych dla Państwa przez Centrum Szkoleniowe CCIFP.

Wpływ inwestycji zagranicznych na Dolnym Śląsku na wrocławskiej debacie BIZ

2017/05/24 Aktualności CCIFP 
W czwartek 18 maja odbyła się Debata BIZ we Wrocławiu, poświęcona wpływowi inwestycji zagranicznych w województwie dolnośląskim. Podczas spotkania lokalni inwestorzy, przedstawiciele władz i mediów skupiali się na sytuacji makroekonomicznej w regionie i wspólnie analizowali temat dyskusji.

VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS: Transformacja – nowe podejście do biznesu

Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, wydawca czasopisma „Businesswoman & life” zaprasza na VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, który odbędzie się 1-2 czerwca 2017 r. (czwartek i piątek), w godzinach 10.00-17.00, w hotelu SANGATE przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie.

Jak pomysł na innowacyjną zabawkę przerodził się w sukces – o Whisbear na ostatnim Klubie Kobiecego Biznesu

2017/05/18 Aktualności CCIFP 
18 maja odbyło się kolejne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu. Gościem CCIFP i Haliny Piaseckiej była Zuzanna Sielicka-Kalczyńska, założycielka firmy Whisbear, Businesswoman Roku 2016, która wspólnie z siostrą w ciągu dwóch lat, zbudowała od podstaw jedną z najważniejszych polskich marek w branży dziecięcej.

Europejskie spotkania z kupcami w sektorze zdrowia

2017/05/17 Aktualności CCIFP 
Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu "EHPPA DAYS 2017 - Europejskie spotkania z kupcami w sektorze zdrowia", organizowanym w dniach 28-29 września 2017 w Paryżu, przez stowarzyszenie kupców z 9 europejskich krajów (EHPPA), zrzeszenie kupców dla sektora zdrowia we Francji (RESAH) oraz sieć Francuskich Izb Przemysłowo-Handlowych.

Spotkanie Premiera Mateusza Morawieckiego z największymi bilateralnymi izbami gospodarczymi działającymi w Polsce

2017/05/17 Aktualności CCIFP 
W dniu 17 maja br. Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w Warszawie z przedstawicielami oraz firmami członkowskimi czternastu bilateralnych izb gospodarczych – Amerykańskiej, Austriackiej, Brytyjskiej, Belgijskiej, Francuskiej, Hiszpańskiej, Irlandzkiej, Kanadyjskiej, Niderlandzkiej, Niemieckiej, Włoskiej, Szwajcarskiej, Skandynawskiej oraz Portugalskiej, która przewodniczyła spotkaniu.