AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Jeden przelew na własny rachunek ZUS

2017/10/19 CCIFP poleca 
Od 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy, osoby samozatrudnione oraz osoby duchowne będą opłacać wszystkie składki jednym zwykłym przelewem na indywidualny numer rachunku składkowego.  

Bezpłatne szkolenia w ZUS

2017/10/19 CCIFP poleca 
Dyrektor I Oddziału ZUS w Warszawie, Małgorzata Zdrodowska serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia, planowane we wszystkich jednostkach Oddziału, w okresie od października do grudnia 2017 r. 

Well-being liderów i pracowników firm – relacja z warszawskiej konferencji

2017/10/19 CCIFP poleca 
Dnia 3 października 2017 w hotelu Sound Garden w Warszawie odbyła się pierwsza w Polsce międzynarodowa konferencja w obszarze well-being dla liderów i pracowników firm pt. „Well-Being w Biznesie”, której patronem była m.in. Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa. 

Fundacja Tęczowy Dom pomaga już teraz !

2017/10/09 CCIFP poleca 
 Od  przeszło piętnastu lat marzymy o zbudowaniu  całodobowego domu dla osób ze sprzężonymi niepełnosprawnościami. Marzenia spełniają się, ale nie od razu... Mamy już działkę, doprowadzone media i lada chwila rozpoczniemy budowę.

Roczny program Executive MBA po polsku

Francuski Instytut Zarządzania prowadzi rekrutację do jesiennej edycji programu Executive MBA. Zajęcia odbywać się będą w trybie weekendowym (piątek 14.00-20.00 i sobota 9.00-17.00, średnio raz na 2-3 tygodnie, z przerwą wakacyjną). Start 27 października 2017 roku. Wszystkie zajęcia są prowadzone w języku polskim. Więcej informacji www.mba.edu.pl W edycji jesiennej Francuski Instytut Zarządzania proponuje 10% zniżki dla pracowników firm stowarzyszonych we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej.

Zaproszenie na seminarium “Śniadanie z RODO”

2017/09/22 CCIFP poleca 
RM Legal, Fit Recruitment, Polsko-Kanadyjska Izba Gospodarcza, oraz Włoska Izba Handolowo-Przemysłowa w Polsce serdecznie zapraszają na Śniadanie z RODO

Wywiad z Maurice Delbar, autorem książki „Labirynt Zaufania w Firmie”

2017/09/20 CCIFP poleca 
Maurice Delbar jest Belgiem mieszkającym w Polsce od ponad 20 lat. W roku 1997 utworzył jedną z pierwszych polskich agencji pracy tymczasowej, którą zarządzał przez kilkanaście lat. Współtworzył polską federacje skupiającą polskie agencje pracy i przez 4 lata był w zarządzie Eurociett (Europejska Konfederacja Agencji Pracy). Od 5 lat, jego firma MD S.O.S. zajmuje się zarządzaniem procesami współpracy między dużymi firmami i agencjami pracy.

Tęczowe wakacje

2017/09/20 CCIFP poleca 
Grupa  ponad 60 osób podopiecznych Fundacji "Tęczowy Dom" w tym roku  wypoczywała w Sarbinowie korzystając z zabiegów rehabilitacyjnych. W prowadzeniu zajęć dla 22 osób z głębokimi niepełnosprawnościami  pomagali wolontariusze. Zarówno dla tych osób jak i ich opiekunów jest to kontynuacja trudnej pracy całorocznej rehabilitacji, a jednocześnie danie szansy rodzicom na chwilę odpoczynku. Ośrodek, w którym był organizowany turnus nie ma barier architektonicznych i jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Labirynt Zaufania w Firmie – nowa książka Maurice Delbar

2017/09/19 CCIFP poleca 
Pod koniec lipca ukazała się książka „Labirynt Zaufania w Firmie”, napisana przez Maurice Delbar. Autor od 20 lat mieszka i pracuje w Polsce w branży rekrutacji, dzięki czemu mógł obserwować środowisko pracy w wielu firmach. Przez te wszystkie lata zastanawiał się dlaczego tak często zaniedbywany jest czynnik zaufania w organizacji pracy, doprowadzając w ten sposób do straty czasu, energii i do gorszych wyników.

Webinarium: Błędy w aplikacjach przyczyną groźnych cyberataków

Aplikacje internetowe stanowią dziś najczęstszy cel dla hakerów. Bezpieczeństwo przeważnie nie jest traktowane z należytym priorytetem przy ich wdrażaniu. Owocuje to dużą ilością błędów programistycznych prowadzących do poważnych luk w bezpieczeństwie. Dzięki nim hakerzy są w stanie wykraść dane użytkowników lub uzyskać dostęp do sieci przedsiębiorstwa. Patrząc na nagłówki gazet, dzieje się to niestety w ostatnich latach niezwykle często.