AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

VI edycja Polish Food Eksport Forum

2018/06/13 CCIFP poleca 
  Firmy, które chcą dalej się rozwijać zainteresowane są inwestycjami eksportowymi. Poszukują nowych możliwości i nowych rynków zbytu. Które rynki zagraniczne mają największą perspektywę dla eksportu produktów rolno-spożywczych? Jak zmieniają się preferencje konsumpcji żywności w Europie i na świecie? Jak skutecznie budować polską markę żywności na świecie? Już 20 czerwca podczas VI edycji POLISH FOOD EXPORT FORUM, eksporterzy uzyskają odpowiedzi na te pytania.  

Przywództwo w czasie transformacji

Arthur Hunt Consulting i Brytyjsko- Polska Izba Handlowa Mają przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie biznesowe: “Przywództwo w czasie transformacji – wyzwania i skuteczne postawy”.

VAT — jak zarządzić wyzwaniami

2018/06/06 CCIFP poleca 
Deloitte, Advantage Austria, Belgijska Izba Gospodarcza, Brytyjsko – Polska Izba Handlowa, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza, Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza oraz Polsko-Rumuńska Bilateralna Izba Handlowo-Przemysłowa zapraszają na śniadanie robocze: VAT — jak zarządzić wyzwaniami

„Współpraca międzynarodowa” – CCIFP patronuje

2018/06/04 CCIFP poleca 
Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z wydawnictwem Mediaplanet realizuje prasowo-internetową kampanię zatytułowaną „Współpraca międzynarodowa”, która ukaże się 29 czerwca w dzienniku „Rzeczpospolita” oraz na portalu www.handelmiedzynarodowy.info. Kampania cross-mediowa będzie miała charakter informacyjno-edukacyjny. Będzie to swoisty poradnik, wsparty wiedzą ekspertów, który z zasięgiem prasy dziennej oraz wielu dodatkowych wydarzeń zostanie dystrybuowany w swojej grupie docelowej.

Zaproszenie do udziału w debacie z okazji Światowego Dnia Środowiska

2018/05/28 CCIFP poleca 
Zapraszamy do udziału w planowanej na 5 czerwca debacie, poświęconej powiązaniom między rozwojem gospodarczym a wyzwaniami środowiskowymi, związanymi z tworzywami sztucznymi. Wydarzenie to będzie elementem europejskich obchodów Światowego Dnia Środowiska, realizowanych w ramach kampanii „Zielona wstążka #DlaPlanety”. Szczegóły dyskusji – w tym adres możliwej do zgłoszenia jeszcze dziś rejestracji – znajdą Państwo w załączonym materiale.

Polsko-Francuskie Forum Nauki i Innowacji

2018/05/28 CCIFP poleca 
Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego mają przyjemność zaprosić do udziału w czwartym Polsko-Francuskim Forum Nauki i Innowacji, które odbędzie się 12 czerwca 2018 r. w Warszawie.

XII Kongres Sieci Miast Kreatywnych UNESCO – Patronat CCIFP

W imieniu Polskiego Komitetu ds. Unesco z dumą przekazuję informacje Krakowa - Miasta Literatury UNESCO i Katowic - Miasta Muzyki UNESCO - gospodarzy XII Kongresu Sieci Miast Kreatywnych UNESCO. Około 450 delegatów z blisko 70 miast rozsianych po całym świecie, obrady, sesje, plany i istotne decyzje – to wszystko czeka Polskę w dniach 12-15 czerwca 2018 roku w #Krakowice!

Dzień Otwarty w International School of Warsaw

2018/05/21 CCIFP poleca 
Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 maja od 9:00 do 12:00na naszym kampusie w Bobrowcu pod Warszawą.

27 czerwca Poznań – pokaz warsztatu integracyjnego z grą Best-seller

27 czerwca zapraszamy na pokaz autorskiego warsztatu z najnowszą grą Pracowni Gier Szkoleniowych – The Best-seller Game. Spotkanie będzie okazją, by poznać, w jaki sposób gry i symulacje można wykorzystać w integracjach szkoleniowych. Opowiemy również o rozwiązaniach dedykowanych różnego rodzaju eventom firmowym – od cyklicznych spotkań działowych, po wydarzenia dla całej organizacji wspierające wdrażanie wartości, budowanie kultury organizacyjnej tudzież przeprowadzanie firmy przez zmiany.

Ulga na działalność badawczo-rozwojową (B+R)

Deloitte, Advantage Austria, Francusko-Polska Izba Gospodarcza oraz Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza zapraszają na śniadanie robocze: Ulga na działalność badawczo-rozwojową (B+R) – czy może przynieść dodatkowe oszczędności w podatku dochodowym?