AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   


Orbis wzmacnia strategiczną współpracę z Accorem

Orbis, lider branży hotelarskiej w Polsce i Europie Wschodniej, podpisał dzisiaj warunkowe porozumienie z Accorem dotyczące sprzedaży działalności serwisowej oraz ustalił zasady długoterminowych umów o zarządzanie, które będą zawarte między stronami i obejmą wszystkie hotele własne i dzierżawione w grupie Orbis. Tym samym Orbis wzmacnia swój sojusz z Accorem.

SAFEGE zdobywa tytuł BEST QUALITY EMPLOYER 2019!

W dniu 06.06.2019 otrzymaliśmy radosną wiadomość o przyznaniu naszej firmie tytułu Best Quality Employer 2019. Jesteśmy szczęśliwi, że nasze starania o bycie jak najlepszym pracodawcą zostały docenione.

SAFEGE rozbuduje magazyn na Śląsku

03.06.2019 podpisaliśmy kontrakt ze Śląskim Centrum Logistyki S.A. na pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego przy realizacji „Rozbudowy magazynu stali E na terenie Śląskiego Centrum Logistyki S.A. w Gliwicach przy ul. Portowej 28”.

SAFEGE na debacie ONZ #WorldEnvironmentalDay

05.06.2019 w Ministerstwie Środowiska w Warszawie w ramach Światowego Dnia środowiska odbyła się debata „W drodze po czyste powietrze i lepszy klimat”. Organizatorem tego ważnego spotkania była sekcja środowiskowa Organizacji Narodów Zjednoczonych (UN Environment) - jej warszawski oddział UNEP GRID, a hasło przewodnie tego dnia to #BeatAirPollution (pokonajmy zanieczyszczenie powietrza).

SAFEGE wspiera młodych żeglarzy

W pierwszy czerwcowy weekend w malowniczym Żninie odbyły się Regaty o Puchar SAFEGE, organizowane już ósmy rok z rzędu. Organizatorem tego wspaniałego wydarzenia jest  Międzyszkolny Klub Żeglarski, którego sponsorem jesteśmy już od 12 lat.

Spotkanie ws. programu rozbudowy żłobków m.st. Warszawy

2019/06/11 CCIFP poleca 
Warszawa intensywnie rozwija program rozbudowy żłobków, dążąc do tego, by jak najwięcej rodziców mogło skorzystać z miejsc w żłobkach blisko domu lub pracy. Elementem programu jest rozwijanie miejsc w żłobkach miejskich oraz stymulowanie rozwoju sektora żłobków niepublicznych oraz zakup miejsc w żłobkach prowadzonych przez podmioty prywatne.

Mercure Warszawa Ursus Station przyjmie pierwszych gości już jesienią 2019 roku!

Wkrótce na terenie Warszawy, przy ulicy Cykady 2, zostanie otwarty nowy hotel, którego zarządzanie powierzono Grupie Orbis i Accor. Hotel, który będzie funkcjonował pod marką Mercure, powita pierwszych gości już jesienią tego roku.


Weekend francuski w Hali Gwardii!

KUCHNIA FRANCUSKA | KONCERTY MUZYKI FRANCUSKIEJ | DEGUSTACJE WINA | FRANCUSKIE SPECIAŁY Pl.Żelaznej Bramy 1, facebook.com/halagwardii