AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Start zgłoszeń do największego w Polsce przeglądu odpowiedzialnego biznesu

Forum Odpowiedzialnego Biznesu rozpoczęło nabór praktyk do największego w Polsce przeglądu CSR - Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Zgłoszenia działań realizowanych przez firmy w 2018 roku odbywać się będą do 9 stycznia 2019 roku poprzez formularz dostępny na stronie http://odpowiedzialnybiznes.pl/raport2018/.

Zapraszamy na wernisaż wystawy solowej Izy Staręgi zatytułowanej “Zimowy ogród”

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny zaprasza na wernisaż wystawy solowej Izy Staręgi zatytułowanej "Zimowy ogród", który odbędzie się w środę 5 grudnia 2018 r. w godz. 18:00-21:00 w siedzibie galerii na ul. Hożej 51 w Warszawie!

5 grudnia w warszawskiej siedzibie kancelarii Wardyński i Wspólnicy odbędzie się seminarium poświęcone zmianom w prawie pracy

2018/11/29 CCIFP poleca 
Podczas seminarium prawnicy kancelarii, Kamil Jabłoński, Katarzyna Żukowska i  Marcin Wujczyk z praktyki prawa pracy, omówią pracownicze plany kapitałowe, zmiany w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej oraz nowe zasady funkcjonowania związków zawodowych.

Akcja świąteczna “List do Św. Mikołaja”

2018/11/21 CCIFP poleca 
W ramach akcji, dzieci chore onkologiczne lub dzieci, których członek rodziny jest chory na raka piszą list do Św. Mikołaja. W tym roku do akcji zostały zaproszone dzieci, które są w trudnej sytuacji życiowej oraz są Podopiecznymi Fundacji Znajdź Pomoc (United Way Polska) lub Fundacji Gajusz - Hospicjum dla Dzieci w Łodzi.

Lista 2000 „Polskie przedsiębiorstwa” dziennika Rzeczpospolita – zaproszenie do udziału w ankiecie

2018/11/21 CCIFP poleca 
Redakcja „Rzeczpospolitej” po raz czternasty przygotowuje listę dużych i średnich firm – Lista 2000 „Polskie przedsiębiorstwa”. Celem jest przedstawienie w niej podstawowych danych finansowych oraz teleadresowych dwóch tysięcy największych firm. 

Badanie klimatu inwestycyjnego w Polsce

2018/11/20 CCIFP poleca 
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału badaniu klimatu inwestycyjnego w Polsce. Interesują nas opinie przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym dotyczące szerokiego spektrum czynników mających wpływ na warunki rozpoczynania oraz prowadzenia działalności gospodarczej w naszym kraju.

Badanie: Kapitał Ludzki – Globalne Trendy 2019

Zapraszamy członków kadry zarządzającej, liderów biznesowych i specjalistów ds. zasobów ludzkich do wzięcia udziału w naszym badaniu. Już siedem lat badamy światowe trendy dotyczące kapitału ludzkiego, a Państwa udział z pewnością wzbogaci i doda autentyczności największemu i najdłużej prowadzonemu badaniu tego typu.

Najważniejsze aspekty zawierania umów kontraktacji i dystrybucji w branży FMCG – warsztat

2018/11/07 CCIFP poleca 
Termin: 7 stycznia 2019 Spotkanie odbędzie się w drugiej połowie stycznia 2019 - szczegóły już wkrótce! Czas: 5 h Miejsce: Taylor Wessing, ul. Mokotowska 1, (przystanek metro Politechnika),  Warszawa

Śniadanie biznesowe: Dyrektywa NIS – nowe wymogi dotyczące cyberbezpieczeństwa

Kancelaria Wardyński i Wspólnicy wspólnie z Audytel S.A. serdecznie zaprasza na śniadanie biznesowe: „Dyrektywa NIS – nowe wymogi dotyczące cyberbezpieczeństwa”, które odbędzie się 14 listopada 2018 r., w godz. 9:30 – 11:30 w siedzibie kancelarii w Warszawie (Aleje Ujazdowskie 10). 

Galeria Xanadu serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy indywidualnej Agaty Rościechy zatytułowaną “OdsłONA II”

Galeria Xanadu serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy indywidualnej Agaty Rościechy zatytułowaną “OdsłONA II”, który odbędzie się w piątek 9 listopada 2018 r. w godz. 18:00-21:00 w siedzibie Galerii na ul. Hożej 51 w Warszawie.