AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Najważniejsze zmiany w CIT w 2019 roku

2019/02/19 CCIFP poleca 
Rok 2019 przynosi ze sobą kolejne znaczące zmiany w podatku dochodowym od osób prawnych (CIT). Część z nich istotnie wpłynie na działalność przedsiębiorstw, a niedostosowanie się do nowych regulacji może grozić dotkliwymi konsekwencjami i dodatkowymi obowiązkami po stronie podatników. W celu przybliżenia zakresu i różnorodności zmian, zapraszamy na spotkanie z naszymi specjalistami.

Konferencja “10 Orzeczeń” w Krakowie

2019/02/18 CCIFP poleca 
Kancelaria Raczkowski Paruch zaprasza na konferencję 10 Orzeczeń w Krakowie. Mająca już wieloletnią historię konferencja stała się jednym z najważniejszych wydarzeń HR w Polsce. Kanwą spotkania jest przedstawienie i omówienie przez naszych Partnerów 10 najważniejszych orzeczeń Sądu Najwyższego w zakresie prawa HR wydanych w ubiegłym roku.  Konferencja odbędzie się 28 lutego 2019 r. w godz. 09:30 – 14:00 w Sheraton Grand Hotel, przy ul. Powiśle 7 w Krakowie. Udział w konferencji jest nieodpłatny.    Pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres:prohrevents@raczkowski.eu Konferencja odbędzie się również w Poznaniu oraz Katowicach. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://raczkowski.eu/aktualnosci/wydarzenia-kancelarii/2019/10-orzeczen.html

VII Polski Kongres Przedsiębiorczości

2019/02/13 CCIFP poleca 
VII Polski Kongres Przedsiębiorczości odbędzie się 24 i 25 października 2019 roku i zgromadzi ponad 1200 przedstawicieli świata biznesu, polityki, nauki oraz administracji publicznej z całego kraju. Najważniejszym celem wydarzenia jest stworzenie platformy porozumienia i wymiany doświadczeń dla polskich przedsiębiorców, naukowców oraz samorządowców. Motywem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia jest Gospodarka cyfrowa a społeczeństwo. Perspektywy rozwoju.

VI edycja Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy w Krakowie

2019/02/11 CCIFP poleca 
Już 14-15 marca w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się VI Europejski Kongres Mobilności Pracy. EKMP to największe wydarzenie na temat delegowania pracowników i swobody świadczenia usług w Unii Europejskiej. Kongres to unikalne forum dialogu i wymiany doświadczeń, łączące kilkuset uczestników i prelegentów: biznes, partnerów społecznych, administrację publiczną, przedstawicieli nauki, polityków, organizacje pozarządowe i instytucje zaangażowane w tematykę mobilności pracy i transgranicznego świadczenia usług.

XIV edycja Coface Country Risk Conference

2019/02/11 CCIFP poleca 
Zapraszamy do udziału w XIV edycji Coface Country Risk Conference, która odbędzie się 26 marca 2019 r. w Warszawie.  Konferencje poświęcone są ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych i wspieraniu bezpiecznego rozwoju i eksportu polskich przedsiębiorstw. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Polityka, gospodarka, regulacje – biznes pod presją zmian.”

Grupa Pernod Ricard rozpoczyna pierwszą globalną kampanię korporacyjną pod hasłem „Be A Convivialist!”

2019/02/04 CCIFP poleca 
Grupa Pernod Ricard już od wielu lat realizuje swoje działania w oparciu o wizję „Creators of Conviviality”. Ideą firmy jest Conviviality – wartość oznaczająca tworzenie serdecznej atmosfery, odzwierciedlająca gościnność, towarzyskość, ciepło i radość płynącą z chwil spędzonych z bliskimi. Jednak w dzisiejszym świecie Conviviality zdaje się być coraz mniej, a potrzebujemy jej bardziej niż kiedykolwiek. Takie wnioski wyłaniają się z globalnego badania przeprowadzonego przez OpinionWay w 11 krajach na 5 kontynentach, z udziałem prawie 11 500 respondentów. Wyniki te stały się podstawą rozpoczynającej się właśnie globalnej kampanii 360° Grupy Pernod Ricard. Jest ona swoistym wezwaniem, aby w świecie, który coraz mniej miejsca pozostawia na Conviviality, nadal praktykować tę sztukę.

Programy onkologiczne dla pracowników

Chcesz pomagać chorym, ale zależy Ci na tym, żeby robić to mądrze? Największą potrzebą chorych na raka są pieniądze na leczenie nierefundowane (które wynosi nawet do 20 000 zł miesięcznie). W ramach programu Onko-zaangażowani, pracownicy mogą przekazywać drobne kwoty ze swojego wynagrodzenia na pomoc chorym, a w zamian otrzymywać informacje o profilaktyce nowotworowej.

Zaproszenie na szkolenie „Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce w 2019 r.”

2019/02/01 CCIFP poleca 
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w 2-dniowym szkoleniu pt. „Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce w 2019 r.”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniach 28 lutego oraz 6 marca 2019 r. o godz. 9.00.

Targi BALTEXPO 2019

2019/01/29 CCIFP poleca 
Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to najstarsze i największe w Polsce oraz jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń targowo-konferencyjnych związanych z szeroko pojętą gospodarką morską, odbywające się w cyklu dwuletnim, nieprzerwanie od 1982 roku.

Międzynarodowe Targi i Konferencje WATER EXPO 2019

2019/01/29 CCIFP poleca 
Pałac Kultury i Nauki, Warszawa, 10 i 11 kwietnia 2019 POLSKA NAJWIĘKSZYM PLACEM BUDOWY W EUROPIE W DZIEDZINIE GOSPODARKI WODNEJ Żegluga śródlądowa i wykorzystanie wody w gospodarce – to główne tematy zbliżających się targów i konferencji WATEREXPO 2019. WATEREXPO POLAND organizowane są u progu okresu, w którym Polska stanie się największym placem budowy w dziedzinie żeglugi śródlądowej i gospodarki wodnej.