AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

III. edycja Forum Liderów PPP

2019/04/08 CCIFP poleca 
Zapraszamy na trzecią edycję konferencji Forum Liderów PPP, dotyczącą inwestycji partnerskich realizowanych w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, ze szczególnym uwzględnieniem infrastruktury transportowej, drogowej i towarzyszącej, jak również usług transportowych i  rewitalizacji.

Wiedzieć więcej: PPK i najważniejsze zmiany w prawie pracy 2019

Z Nowym Rokiem weszła w życie nowelizacja Kodeksu Pracy. Dopasowanie wewnętrznych procedur do tych zmian jest istotne nie tylko dla zapewnienia zgodności z aktualnym stanem prawnym, ale też wzmacniania poczucia pracowników, że pracodawca o nich dba. To oni są w końcu najważniejszym zasobem firmy. Zapraszamy na spotkanie ze specjalistą prawa pracy, który przybliży najistotniejsze zmiany.

Quand Varso fait son cinéma!

Pour la 4ème édition de son cabaret annuel, Fundacja Entraide vous emmène au cinéma!  

Ankieta Działu Nauki Francuskiej Ambasady w Polsce

2019/03/27 CCIFP poleca 
Dział Nauki Francuskiej Ambasady w Polsce przeprowadza ankietę, pośród instytutów badawczych i laboratoriów, dotyczącą użytkowania sprzętu naukowego (takiego jak lasery, turbiny wiatrowe, superkomputery, mikroskopy elektronowe…) i jego potencjalnego wykorzystywania przez Małe i Średnie Przedsiębiorstwa (MŚP).

24 – 25.04 – wirtualne targi pracy

2019/03/18 CCIFP poleca 
24 i 25 kwietnia mogą Państwo dołączyć do wystawców wirtualnych targów pracy zorganizowanych w ramach Europejskiego Dnia Rekrutacji. Celem wydarzenia jest możliwość pozyskania wykwalifikowanych pracowników z całej Europy. Więcej o projekcie i zaproszenie do udziału znajduje się poniżej.

CYKL ŚNIADAŃ BIZNESOWYCH: WYZWANIA LIDERA 2019

2019/03/12 CCIFP poleca 
#2 ZAUFAĆ CZY KONTROLOWAĆ? 21.03.2019  godz. 8:30 - 11:00 WORKIN: ul. Senatorska 2, Warszawa RSVP: zofia.soborak@interactifs.com

European Executive Forum już w kwietniu w Warszawie!

2019/03/06 CCIFP poleca 
4 kwietnia w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się konferencja o tematyce przywództwa, zarządzania i innowacji. Podczas „European Executive Forum” grono polskich i zagranicznych autorytetów nauki i biznesu debatować będzie o przyszłości europejskiej gospodarki w dobie cyfryzacji i digitalizacji.

RENPOWER Poland 2019: The Renewable Energy & Power Infrastructure Investors Conference

2019/02/28 CCIFP poleca 
Nous sommes heureux de participer en tant qu'organisation de soutien à RENPOWER Poland 2019: The Renewable Energy & Power Infrastructure Investors Conference, qui se tiendra le 11 avril à Varsovie.

Zaproszenie na konferencję „Ring the Bell for Gender Equality”

2019/02/26 CCIFP poleca 
Szanowni Państwo, w imieniu Global Compact Network Poland i Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję „Ring the Bell for Gender Equality”, która odbędzie się 8 marca 2019 r., w godzinach 08:30 – 13:00 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, ul. Książęca 4. 

Najpopularniejsze formy działania cyberprzestępców – Seminarium

2019/02/25 CCIFP poleca 
Rödl & Partner, MAI Insurance Brokers, Polsko – Hiszpańska Izba Gospodarcza, Francusko – Polska Izba Gospodarcza i  Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce zapraszają na seminarium „Najpopularniejsze formy działania cyberprzestępców.”