AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Oddziaływanie pola elektromagnetycznego : na plus czy na minus dla Obywateli?

Jak co roku, ATDI organizuje swój Dzień Otwarty tradycyjnie już w Tłusty Czwartek w dniu 23 lutego 2017r. Impreza tegoroczna została objęta patronatem CCIFP - Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Głównym tematem tegorocznej edycji będzie wpływ pola elektromagnetycznego na człowieka, ze zwróceniem szczególnej uwagi na wchodzące właśnie w życie rekomendacje europejskie i międzynarodowe.

Koncert Chrisa Schittulli i Bogdana Hołowni w PROM Kultury Saska Kępa już 20 stycznia

2017/01/12 CCIFP poleca 
Utwory kanonu wielkich polskich piosenek J. Wasowskiego, J. Przybory, A. Osieckiej, H. Warsa czy Jacka Cygana interpretowanych po raz pierwszy po francusku oraz piosenek francuskich E. Piaf, Ch. Trenet, Y. Montand, G. Bécaud czy M. Legrand.

Investate Poland – Targi Terenów Inwestycyjnych

2017/01/05 CCIFP poleca 
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w prestiżowym wydarzeniu: Targi Terenów Inwestycyjnych, które odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2017 w międzynarodowym centrum targowo-konferencyjnym Ptak Warsaw Expo.  

Podsumowanie działań fundacji „Tęczowy Dom” w roku 2016

2017/01/03 CCIFP poleca 
Obszarem działań Fundacji jest pomoc osobom niepełnosprawnym, w szczególności niewidomym i słabowidzącym ze sprzężonymi niepełnosprawnościami. Główna misja Fundacji „Tęczowy Dom” to stworzenie całodobowego „Centrum Wsparcia”, które będzie zapewniać profesjonalną opiekę i rehabilitację dla tych osób. Zakończyliśmy pierwszy etap przygotowań do rozpoczęcia tej tak ważnej dla nas inwestycji. Mamy projekt i pozwolenie na budowę. Uzbrojona działka jest gotowa do rozpoczęcia kolejnego etapu. Liczymy, że w 2017 roku zostaną uruchomione kolejne rozdania środków UE i dzięki temu będziemy mogli rozpocząć drugi etap.

Życzymy Państwu samych sukcesów w Nowym Roku!

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele CCIFP, Zakończył się rok 2016, za nami liczne spotkania, nowe kontakty, a także doświadczenia. W imieniu Zarządu CCIFP oraz całej ekipy, chciałabym Państwu podziękować za udział w naszych wydarzeniach, zaangażowanie i owocną współpracę. Rok...

Firmy mogą zgłaszać praktyki społecznie odpowiedzialne

2016/12/22 CCIFP poleca 
Ruszył nabór działań CSR do dorocznego Raportu Forum Odpowiedzialnego Biznesu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Do 10 stycznia 2017 roku przez formularz dostępny na stronie raport2016.odpowiedzialnybiznes.pl przedstawiciele firm mogą zgłaszać praktyki i inicjatywy realizowane w 2016 roku.

PGA Polish Golf Awards – wyróżnienie liderów w polskim golfie

2016/12/20 CCIFP poleca 
PGA - Polish Golf Awards od 1998 roku opisuje i nagradza znaczące osoby i obiekty na polskiej scenie golfowej. Jest to jedyne tego typu przedsięwzięcie w Polsce, mające najwyższą rangę w środowisku, stanowiące unikalne narzędzie marketingowe. Od 2015 roku przez całoroczny program.

Eksperci sektora BSS spotkają się w Lublinie

2016/12/20 CCIFP poleca 
The BSS Forum to międzynarodowa konferencja sektora usług dla biznesu organizowana w dniu 31 stycznia 2017 w Lublinie. W wydarzeniu udział weźmie 300 gości reprezentujących polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa oraz instytucje sektora publicznego. Celem Forum jest omówienie bieżących trendów, wyzwań oraz szans stojących przed firmami świadczącymi usługi dla biznesu.

Znajdź niszę rynkową dla swojego przedsiębiorstwa

2016/12/11 CCIFP poleca 
Zapraszamy do udziału w studiach podyplomowych "Przygotowanie i Zarządzanie Projektami PPP" prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Master of Business Administration dla Małych i Średnich przedsiębiorstw (MŚP) – specjalna oferta dla członków CCIFP

Zapraszamy do wzięcia udziału w studiach podyplomowych MBA dedykowanych sektorowi MSP. Członkowie CCIFP mogą skorzystać ze specjalnej zniżki.