AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Przedłużony termin zgłoszeń do konkursu „Kampania Społeczna Roku 2016″

2017/04/28 CCIFP poleca 
Do 15 maja organizatorzy konkursu Kampania Społeczna Roku 2016 czekają na zgłoszenia od organizacji pozarządowych, agencji reklamowych i PR, instytucji rządowych i firm, a także innych nadawców kampanii społecznych. Kampanie społeczne można zgłaszać pośrednictwem strony internetowej www.kampaniespoleczne.pl (zakładka Konkurs Kampania Społeczna Roku).

IX Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego ROTRA

  IX Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego ROTRA, które odbędą się od 9 do 11 maja 2017 roku w Targach Kielce organizowane są z myślą o rosnącym rynku producentów pojazdów użytkowych oraz potrzebach ich klientów.

XIII Międzynarodowe Targi Infrastruktury – Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO-TIL

Już wkrótce, w Targach Kielce odbędą się XIII Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO-TIL. Zakres branżowy wydarzenia, które zaplanowano od 9 do 11 maja 2017 obejmuje między innymi infrastrukturę dla transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i wodnego, utrzymanie istniejącej sieci komunikacyjnej, zarządzanie ruchem, systemy bezpieczeństwa oraz technologie i osprzęt infrastrukturalny.

Śniadanie biznesowe – Umowy o roboty budowlane, 27.04.2017 Warszawa.

2017/04/20 CCIFP poleca 
SCHNEIDER GROUP oraz bnt zapraszają na seminarium - Umowy o roboty budowlane. Najważniejsze aspekty prawne i podatkowe.  Podczas wydarzenia przekażemy wiedzę na temat podstawowych zagadnień prawnych i podatkowych związanych z realizacją umów o roboty budowlane. Nasi eksperci wyjaśnią...

Kancelaria prawnicza Kochański Zięba i Partnerzy zaprasza na spotkanie Farmacja: W PRAWO MARKETINGIEM, W MARKETING PRAWEM

BMS Polska organizuje 21-22.06.2017. w Hotelu Bristol w Warszawie spotkanie biznesowe dla branży farmaceutycznej, dla prawników i marketingowców. Promowanie leków wymaga stałej współpracy obu tych działów, stąd pomysł mityngu. Jest to pierwsze spotkanie tego typu w branży.

European Executive Forum – specjalna zniżka dla firm CCIFP

,,European Executive Forum”, najważniejsze międzynarodowe wydarzenie poświęcone tematyce przywództwa  skierowane do najwyższej kadry zarządzającej  odbędzie się  26 – 27 kwietnia 2017 r. w hotelu Sheraton w Warszawie. To już piąte wydanie tej gospodarczej konferencji, podczas której wybitne postacie ze świata polityki, biznesu i nauki łączą siły, by odpowiedzieć na uniwersalne pytania dotyczące przyszłości gospodarki nie tylko Polski, ale i Europy w zmieniającej się szybko rzeczywistości. Liderzy XXI wieku stają przed zupełnie nowymi wyzwaniami, Europa jest w fazie gigantycznych zmian ekonomicznych i społecznych. „European Executive Forum” to wyjątkowa platforma skupiająca grono eksperckie, które dzięki twórczej dyskusji, wymianie poglądów i doświadczeń stara się odnaleźć  jedyne w swoim rodzaju skuteczne rozwiązania.

Największy Bricoman otwiera się w Kowalach koło Gdańska

Bricoman to sieć sklepów-składów budowlano-remontowych należąca do międzynarodowej sieci ADEO. Oferta skierowana jest zarówno do Fachowców jak i Klientów indywidualnych, którzy budują, remontują lub wykańczają swoje domy i mieszkania. Od 2007 roku Bricoman otworzył w Polsce 9 placówek. Cała oferta dostępna jest też w sklepie internetowym www.bricoman.pl

Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS

Jak podkreślają wystawcy oraz goście, Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych.

Sympozjum „Human and Field: Submission or Interaction” – ATDI zaprasza

W dniach 19-21 maja 2017 roku organizujemy wspólnie z  Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej, Sympozjum dotyczące Human Hazard pt. „Human and Field: Submission or Interaction”.

Ankieta: „Zarządzanie ryzykiem w erze cyfryzacji”

Rosnący wpływ cyfryzacji na prowadzenie działalności gospodarczej otwiera przed firmami wiele możliwości, jednocześnie jednak wymagając od nich pozostania konkurencyjnymi na wciąż zmieniającym się rynku e-commerce.