AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Francusko-Polska Izba Gospodarcza współpracuje z Instytutem Badań Edukacyjnych

2017/06/25 CCIFP poleca 
Francusko-Polska Izba Gospodarcza współpracuje z Instytutem Badań Edukacyjnych przy realizacji projektu „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji” realizowanego przez Instytut w ramach PO WER, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszystkie twarze dobra

2017/06/19 CCIFP poleca 
Zapraszamy na debatę "Wszystkie twarze dobra" organizowaną przez portal kampaniespoleczne.pl oraz Orange. Spotkanie odbędzie się 20 czerwca 2017 r., godz. 10:00-12:00.

Turniej golfowy Francja – Europa o Puchar CCIFP

Zapraszamy do udziału w Turnieju golfowym Francja - Europa o Puchar Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP). Wydarzenie odbędzie się 7.07.2017 na polu golfowym w Rajszewie.

Śniadanie biznesowe Crido CappuccINNO: Corporate Venture Capital – wehikuł innowacji dla dużych przedsiębiorstw

Czy polskie firmy powinny zatem podążać za trendem tworzenia korporacyjnych funduszy inwestycyjnych, czy nas na to stać i czy jest to najlepsza droga pozyskiwania innowacji lub rozbudowy biznesu? Po co w ogóle tworzyć CVC? Na te i inne pytania odpowiemy podczas drugiego śniadania z cyklu Crido CappucINNO, które odbędzie się 20 czerwca br. w Restauracji Casa Pablo (ul. Grzybowska 5a) w Warszawie, w godz. 9.00-11.00. Rejestracja i śniadanie rozpoczną się o godz. 8.30.

Szkolenie medialne, warsztat z kamerą i mikrofonem z prezenterem telewizyjnym i radiowym

Intensywny trening umiejętności medialnych - udzielanie wypowiedzi w radiu i w telewizji, psychologia przekazu medialnego. Praca z kamerą telewizyjną i mikrofonem.

Ogłoszono nominacje w konkursie Kampania Społeczna Roku 2016

2017/06/09 CCIFP poleca 
Celem corocznego konkursu jest promowanie dobrych praktyk w marketingu społecznym w Polsce. W tym roku do nagrody Kampania Społeczna Roku 2016 jury nominowało 56 kampanii. Laureatów oraz Zwycięzców poznamy 3 lipca w trakcie uroczystej Gali. 

Zaproszenie na szkolenie: “Nowa ustawa – weryfikacja reprywatyzacji nieruchomości warszawskich”.

Pragniemy poinformować, iż członek Polsko-Francuskiej Izby Gospodarczej - kancelaria Andrzej Lulka i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. została partnerem merytorycznym szkolenia pt. „Nowa ustawa – weryfikacja reprywatyzacji nieruchomości warszawskich”, w trakcie którego adwokaci i radcowie prawni kancelarii omówią zasady weryfikacji decyzji reprywatyzacyjnych wydanych w stosunku do nieruchomości warszawskich, objętych działaniem tzw. dekretu warszawskiego.  

VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS: Transformacja – nowe podejście do biznesu

Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, wydawca czasopisma „Businesswoman & life” zaprasza na VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, który odbędzie się 1-2 czerwca 2017 r. (czwartek i piątek), w godzinach 10.00-17.00, w hotelu SANGATE przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie.

OKF i Instytut Francuski zapraszaja na debatę Wybory prezydenckie Francja 2017

Ośrodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich UW oraz Instytut Francuski w Warszawie mają przyjemność zaprosić do udziału w spotkaniu poświęconym wyborom prezydenckim we Francji.

Polish Food Export Forum 7.06.2017

2017/05/10 CCIFP poleca 
Jak zbudować pozycję za granicą? Które rynki mają największą perspektywę dla eksportu produktów rolno-spożywczych?  Jak zmieniają się preferencje konsumpcji żywności w Europie i na świecie? Jak bezpiecznie szukać finansowania na inwestycje eksportowe?