AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Otwarcie Wystawy, „CERAMIKA wystawa zbiorowa” Pałac Boglewice, Boglewice 6, 05-604 Boglewice, Jasieniec 20.10.2018 r. godz. 18.00

Zapraszamy na "CERAMIKĘ wystawę zbiorową", która odbędzie się po raz pierwszy w klimatycznych podziemiach Pałacu Boglewice. Jest to okazja do poznania bardzo różnych osobowości twórczych.

Śniadanie podatkowe z CRIDO

2018/10/08 CCIFP poleca 
Zapraszamy serdecznie na śniadanie dotyczące planowanych zmian w ustawach o podatkach od 2019 r. Spotkanie odbędzie się w Restauracji  Casa Pablo (ul. Grzybowska 5a, Warszawa) w dniu 17 października. Rozpocznie się śniadaniem serwowanym o godz. 8.30, a od 9.00 do 11.00 zapraszamy na część merytoryczną.

Lourse Warszawa wspiera Kampanię na rzecz Walki z Rakiem Piersi

Z przyjemnością informujemy, że Lourse Warszawa przyłączyła się do tegorocznej polskiej edycji Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi Estée Lauder Companies.

Masters & Robots – tygiel innowacji ponownie w Warszawie

2018/09/26 CCIFP poleca 
Przyszłość nadchodzi! Życie wieczne, biotechnologia, sztuczne mięso, sztuczna inteligencja, czytanie emocji, robotyka, blockchain, przyszłość mediów i medycyny, inwestowanie w technologię. To właśnie świat jutra, który pokażemy podczas 2. edycji wydarzenia "Masters & Robots" w dniach 13-15 listopada. Szykujcie się na ogromną dawkę wiedzy na temat efektywnego wykorzystania nowych technologii oraz nowoczesnego zarządzania biznesem. 

OPEN DE GOLF Trophée France-Pologne

2018/09/13 CCIFP poleca 
Zapraszamy do udziału w turnieju golfowym OPEN DE GOLF Trophée France-Pologne, który odbędzie się w dniach 5 – 7 października 2018 roku w First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie pod Warszawą.

Ruszyła rejestracja na IV Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC 2018

2018/09/09 CCIFP poleca 
Ruszyła rejestracja na IV Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC 2018, które odbędzie się 8-9 października w Krakowie. CYBERSEC to jedna z najważniejszych w Europie konferencji poświęconych tematyce cyberbezpieczeństwa. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Kościuszki.

Dorota Kuźnik – (ON)A/S(HE). Zaproszenie na otwarcie wystawy

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny zaprasza na wystawę indywidualną Doroty Kuźnik zatytułowaną “(ON)A/S(HE)”. Wernisaż odbędzie się w środę 12 września 2018 r. w godz. 18:00-21:00 w siedzibie galerii na ul. Hożej 51 w Warszawie. Wystawa będzie czynna do 29 września 2018 r. od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w soboty w godz. 11:00-16:00.

Tnij koszty i twórz etaty w Warszawie! Staże, refundacje, szkolenia… czyli o tym, jak przedsiębiorca może skorzystać ze środków Funduszu Pracy.

2018/09/05 CCIFP poleca 
Zatrudnienie nowego pracownika to dla przedsiębiorcy nie tylko inwestycja w rozwój firmy, ale i koszty. Planując powiększenie zespołu warto dowiedzieć się, gdzie znaleźć wykwalifikowanego pracownika. Jednym ze źródeł pozyskiwania kandydatów są urzędy pracy. W Urzędzie Pracy m.st....

Tydzień Polski w Paryżu – 4-11.11.2018

11 listopada 2018r. przypadnie setna rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja do wspólnego świetowania radości z życia w niepodległym państwie. W całej Polsce realizowane są projekty historyczne, kulturalne, artystyczne, edukacyjne czy wydawnicze, poświęcone jubileuszowi odzyskania Niepodległości. My, Obywatele Rzeczypospolitej Polskiej i Polonia francuska, chcemy wzmocnić naszą wspólnotę, okazując, że pamiętamy o naszych korzeniach. Celem wspólnego świętowania jest celebrowanie tej ważnej rocznicy w okolicy Paryza, przedstawiając zarówno Polonii, jak i Francuzom, naszą fascynującą historię oraz bogatą kulturę.

Zapraszamy na CYBERSEC 8-9 października – Kraków

2018/08/20 CCIFP poleca 
Trwa globalna czwarta rewolucja przemysłowa. To mocny impuls do rozwoju innowacyjnej gospodarki Europy konkurencyjnej względem światowych potęg. Wspólnie zainicjujmy dialog, aby uwolnić nasz potencjał i wykorzystać stojące przed nami szanse. Misją CYBERSEC jest budowanie narodowych zdolności służących wzmacnianiu systemu cyberbezpieczeństwa Europy. Tworzymy rozwiązania, które wspierają prowadzenie skutecznych i suwerennych działań w cyberprzestrzeni oraz rozwój polskiej gospodarki.