AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Webinarium BGŻ BNP Paribas: Split Payment

2018/04/26 CCIFP poleca 
Zapraszamy na kolejne webinarium, które odbędzie się 8 maja o godzinie 10:00. Tematem warsztatu będzie Split Payment - aspekty prawno-podatkowe oraz operacyjne (obsługa Bankowa). Szkolenie poprowadzą: Kinga Baran Doradca Podatkowy, Dyrektor Działu Doradztwa Podatkowego w Mazars oraz Jacek Jackowski  Dyrektor Departamentu Produktów Cash Management, Implementacji oraz Bankowości Elektronicznej Banku BGŻ BNP Paribas. Podczas warsztatu nasi eksperci wyjaśnią co to jest split payment, jakie są szanse i zagrożenia związane z mechanizmem podzielonej płatności oraz jak będzie on działać w systemach bankowych.

Zaproszenie do udziału w Plebiscycie „As odpowiedzialnego Biznesu 2018”

2018/04/23 CCIFP poleca 
Szanowni Państwo, w imieniu Stowarzyszenia Centrum PISOP oraz partnerów: Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu, Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, GS1 oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu. Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji prestiżowego Plebiscytu „As odpowiedzialnego Biznesu 2018”.

Zaproszenie na Investment Forum & Awards Gala

Executive Club ma zaszczyt zaprosić Członków Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej na IX edycję Investment Forum & Awards Gala, Finansowanie – Kapitał – Inwestycje, 8 maja, Hotel Regent w Warszawie

Oglądaj transmisję z 7. Targów CSR

12 kwietnia na PGE Narodowym odbywa się największe w Polsce wydarzenie poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu. Targi CSR są transmitowane na kanałach Forum Odpowiedzialnego Biznesu na YouTube oraz Facebooku. Dzięki temu wszyscy mogą śledzić panele dyskusyjne oraz poznać dobre praktyki CSR wystawców (WSTĘP WOLNY, GODZ. 9 - 17).

15 paneli dyskusyjnych i warsztatów o odpowiedzialnym biznesie. Znamy program części konferencyjnej 7. Targów CSR

12 kwietnia na PGE Narodowym eksperci, przedstawiciele firm i administracji oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką społecznej odpowiedzialności wspólnie zastanowią się nad rolą współpracy w [społecznie odpowiedzialnym] biznesie. Ważnym elementem Targów CSR jest część konferencyjna, w ramach której zaplanowano 15 paneli dyskusyjnych i warsztatów z udziałem  m.in. Roberta Korzeniowskiego (UNICEF), Andżeliki Możdżanowskiej (Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju), Michała Szułdrzyńskiego (Rzeczpospolita) i Ester Barrajon (CSR Europe).

DELOITTE CFO SURVEY 2018H1 – badania opinii dyrektorów finansowych

2018/03/28 CCIFP poleca 
Serdecznie zapraszam do udziału w kolejnej edycji badania DELOITTE CFO SURVEY 2018H1 - badania opinii dyrektorów finansowych, na temat oceny obecnej oraz przyszłej sytuacji gospodarczej w kraju i jej wpływu na strategie przedsiębiorstw.

Uroczystość wręczenia Orderów Palm Akademickich

2018/03/27 CCIFP poleca 
Ambasador Francji w Polsce Pierre Lévy wręczył w poniedziałek 19 marca 2018 r. Ordery Palm Akademickich w randze kawalera Profesor Małgorzacie Molędzie-Zdziech i Profesor Marii Pasztor. Ustanowiony w roku 1955, order Palm Akademickich jest przyznawany osobom, które działając na uczelniach wyższych czy – ogólniej - w szkolnictwie przyczyniają się do promowania kultury na świecie.

Warto dbać o zdrowie pracownika! – debata 29.03.2018

2018/03/19 CCIFP poleca 
Zapraszamy na cykliczną debatę w temacie "Warto dbać o zdrowie pracownika!". Debata będzie miała miejsce 29.03.2018 roku w Centrum Relacyjnym Banku Zachodniego WBK al. Jana Pawła II 17, Warszawa. W ramach debaty zostaną zaprezentowane rozwiązania programów profilaktyki zdrowotnej wśród pracowników prowadzone przez przedstawicieli firm i instytucji z Polski oraz zagranicy.

Biznes na fali. Czy ryzyka zniknęły? Coface Country Risk Conference

Panorama ryzyka na świecie, prognozy dla polskiego eksportu, perspektywy gospodarcze dla Polski, regulacje podatkowe, nowy rynek pracy oraz doświadczenia przedsiębiorców na temat różnych czynników ryzyka wpływających na ich działalność - to tylko niektóre zagadnienia czekające na uczestników XIII konferencji Country Risk, która odbędzie się już 21 marca w Warszawie.

European Executive Forum już w kwietniu!

2018/03/13 CCIFP poleca 
Najbardziej merytoryczne wydarzenie o tematyce przywództwa, zarządzania i innowacji odbędzie się już 9 i 10 kwietnia w hotelu Sheraton w Warszawie! Podczas „European Executive Forum” grono polskich i zagranicznych autorytetów nauki, biznesu i polityki debatować będzie o przyszłości europejskiej gospodarki w dobie cyfryzacji i digitalizacji.