AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Mentoring Transnarodowy – zachęcamy do zapoznania się z najnowszym projektem CCIFP

Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP), we współpracy z Fundacją Przywództwo.org, proponuje program mentoringu na rzecz transnarodowego przywództwa dla członków i sympatyków Izby. W dobie « kryzysu przywództwa », odkrywamy, że w organizacjach drzemią ogromne, niewykorzystane zasoby, zamrożone brakiem pełnego, całkowitego zaangażowania zespołów. Dziś od menedżerów oczekujemy nie tylko zarządzania. Dziś potrzebujemy ludzi umiejących kreować nową rzeczywistość, zamiast reagować na dotychczasową. Potrzebujemy przywódców.

CCIFP – razem zmieniamy świat…

Polsko-francuskie relacje mają długą tradycję. My tę tradycję kontynuujemy. Jako Francusko-Polska Izba Gospodarcza zrzeszamy blisko 500 firm francuskich i polskich i jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznych izb bilateralnych w Polsce. Zobacz co możemy zrobić dla rozwoju Twojego biznesu.

Program Frankofonii -Programme de la Francophonie 2017 – Wroclaw

2017/02/22 CCIFP poleca 
      2 - 14 marca – Wystawa obrazów Bastien’a Ducourtioux Bring it back 2 - 14 mars – Exposition des tableaux de Bastien Ducourtioux Bring it back Wernisaż 2 marca, 18.00/vernissage, 2 mars, 18h, CaféTHEA, Przejście Żelaźnicze 4  Wtorek 14 marca, 18.00–Projekcja filmu...

Zaproszenie do udziału w kampanii promocyjnej poświęconej tematowi infrastruktury

2017/02/21 CCIFP poleca 
Grupa Mediowa Mediaplanet jak co roku przygotowuje, 6 już edycją kampanii  internetowo-prasowej zatytułowanej „Infrastruktura”, która ukaże się 16 marca jako dodatek specjalny stanowiący integralną część Rzeczypospolitej oraz na portalu www.inteligentnemiasto.com

Frankofonia 2017 we Wrocławiu

2017/02/21 CCIFP poleca 
  Wieczór galowy i koncert Lucas Reynalda18 marca à 19.00 – sala koncertowa Radia Wrocławul. Karkonoska 10 (wstęp wolny)  Lucas Reynald urodził się w 1984r. w rodzinie, która od dzieciństwa przybliżała mu różne rodzaje muzyki. W wieku 9 lat odkrywa swoją pasję do gitary....

Oddziaływanie pola elektromagnetycznego: na plus czy na minus dla Obywateli? – Dzień Otwarty w ATDI – 23 lutego 2017

Jak co roku, ATDI organizuje swój Dzień Otwarty tradycyjnie już w Tłusty Czwartek w dniu 23 lutego 2017r. Impreza tegoroczna została objęta patronatem CCIFP - Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Głównym tematem tegorocznej edycji będzie wpływ pola elektromagnetycznego na człowieka, ze zwróceniem szczególnej uwagi na wchodzące właśnie w życie rekomendacje europejskie i międzynarodowe.

Badanie koniunktury gospodarczej 2017

Francusko-Polska Izba Gospodarcza zaprasza swoich członków - firmy z kapitałem zagranicznym, do udziału w badaniu koniunktury gospodarczej w Polsce.

Czy warto dbać o zdrowie pracowników?

2017/01/19 CCIFP poleca 
Zaproszenie na debatę "Sport & Biznes - czy warto dbać o zdrowie pracowników?" organizowaną 30 stycznia 2017 w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Poruszane będą tematy wewnętrznych programów prozdrowotnych dla pracowników, budujących świadomość potrzeby aktywności, rekreacji i zdrowego trybu życia. Zaproszenie kierowane jest do działów HR, PR, CSR i marketingu polskich i zagranicznych firm.

Roczny program Executive MBA po polsku

Francuski Instytut Zarządzania prowadzi rekrutację do wiosennej edycji programu Executive MBA. Zajęcia odbywać się będą w trybie weekendowym (piątek 14.00-20.00 i sobota 9.00-17.00, średnio raz na 2-3 tygodnie, z przerwą wakacyjną). Start 31 marca 2017 roku. Wszystkie zajęcia są prowadzone w języku polskim. Więcej informacji www.mba.edu.pl W edycji wiosennej Francuski Instytut Zarządzania proponuje 10% zniżki dla pracowników firm stowarzyszonych we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej.

Nabór wniosków na sfinansowanie kształcenia ustawicznego

2017/01/18 CCIFP poleca 
Urząd Pracy m.st. Warszawy uprzejmie informuje, że w dniach 25 stycznia – 7 lutego 2017r. będzie prowadził nabór wniosków o przyznanie środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na sfinansowanie kształcenia ustawicznego.