AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Śniadanie RODO w Gdyni

2017/11/29 CCIFP poleca 
Specjaliści w zakresie prawa oraz cyberzabezpieczeń zapraszają na spotkanie dotyczące zagadnień związanych z planowaniem zmian w Ustawie o Ochronie Danych Osobowych. Pierwszy raz podczas jednego spotkania będzie szansa dowiedzieć się jak przygotować się do zmian w ustawie zarówno od strony dokumentacji formalnej jak i cyberzabezpieczeń. Nasi eksperci podzielą się praktycznymi radami w obydwu obszarach, a spotkanie z nimi to okazja do kompleksowego spojrzenia na to co czeka nas w 2018 roku.

Jedyne Prawdziwe Wakacje ALL Inclusive w Club Med – oferta specjalna dla członków CCIFP

Club Mediterranee to miejsce spotkań gości z całego świata, to świat przyjaźni, międzynarodowej atmosfery, zabawy, spontaniczności, kreatywności, ciepła, uprzejmości, szczodrości i wolności wyboru. Club Med przygotował ofertę specjalną dla członków Francusko- Polskiej Izby Gospodarczej w Warszawie. Dzięki preferencyjnym warunkom można wykupić pobyt w klubach na całym świecie ze zniżką  -10%*.

Równouprawnienie kobiet i mężczyzn w Polsce – wyzwaniem dla firm?

2017/11/23 CCIFP poleca 
France Alumni Pologne i Orbis-AccorHotels zapraszają na kolejne spotkanie networkingowe: „Równouprawnienie kobiet i mężczyzn w Polsce - wyzwaniem dla firm?” 

Zaproszenie na szkolenie dla przedstawicieli Francusko Polskiej Izby Gospodarczej

5 grudnia 2017 o godz. 12:00 zapraszamy na spotkanie, w którego trakcie omówione będą zmiany w płatnościach składek do ZUS, obowiązujące od 1 stycznia 2018 r.

Ogólnopolski Konkurs Barmański – MONIN CUP JUNIOR 2017

2017/11/21 CCIFP poleca 
SCM sp. z o.o., wyłączny importer MONIN oraz Vitamix w Polsce, dnia 7 grudnia 2017 w Warszawie będzie gospodarzem Gali Finałowej piątego Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego MONIN Cup Junior 2017. Podczas Gali 28 uczniów szkół średnich z całego kraju, w tym gościnnie zawodniczka z Austrii, będzie rywalizować o cenne nagrody, w tym o zagraniczny wyjazd na zawody międzyszkolne.

Zaproszenie na pierwsze w Polsce Targi Zero – 25.11 w Warszawie

25 listopada 2017 r., na ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie, odbędą się pierwsze w Polsce Targi Zero Waste zorganizowane przez członka CCIFP - firmę konsultingową ds. zrównoważonego rozwoju Little Greenfinity wraz z Fundacją alter eko.

Polska pomiędzy Niemcami a Ukrainą – seminarium, Gdańsk 30.11.17 – odwołane

Uprzejmie informujemy, że poniższe spotkanie poświęcone tematyce transgranicznym aspektom działalności polskich przedsiębiorców w Niemczech i na Ukrainie, które miało odbyć się 30 listopada 2017 r. zostało odwołane.

Ulga B+R na nowych zasadach – śniadanie biznesowe Crido CappuccINNO

Rośnie atrakcyjność ulgi B+R jako instrumentu wspierającego działalność innowacyjną. 9 listopada 2017 r. Sejm uchwalił tzw. dużą ustawę o innowacyjności. Nowe przepisy umożliwią przedsiębiorcom dodatkowe odliczenia od podstawy opodatkowania w wysokości 100% poniesionych kosztów kwalifikowanych oraz 150% dla firm mających status Centrów badawczo-rozwojowych. Dla porównania w 2017 r. przedsiębiorcy korzystający z ulgi na działalność badawczo-rozwojową mogą odliczyć tylko od 30% do 50% kwalifikujących się kosztów.

Zaproszenie do udziału w badaniu – Klimat inwestycyjny w Polsce

2017/11/13 CCIFP poleca 
>>> ANKIETA <<< Ankieta jest całkowicie anonimowa. Jej wypełnienie zajmuje około 7 minut. Wyniki badania służą organom administracji publicznej do poprawiania warunków dla zagranicznych inwestycji. Raport opracowany na podstawie badania zostanie opublikowany na początku stycznia 2018 r. Bardzo liczymy na Pana/Pani wsparcie.

Już 27 XI stylowy warsztat “Kiedy moda spotyka elegancję”

2017/11/08 CCIFP poleca 
Spotkanie jest połączeniem świata mody i własnego stylu, gdzie naturalne piękno oraz osobowość wyznaczają trendy mody. Skierowane jest do kobiet, które kochają wyróżniać się i chcą kreować indywidualny styl. Wszytko to w eleganckiej oprawie z kieliszkiem szampana w dłoni.