AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Kancelaria Hogan Lovells doradzała Grupie Gothaer przy sprzedaży Gothaer Towarzystwa Ubezpieczeń S.A.

Prawnicy Hogan Lovells z biur w Dusseldorfie oraz Warszawie doradzali Grupie Gothaer (Gothaer Finanzholding AG) przy sprzedaży 100% akcji Gothaer Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. na rzecz Vienna Insurance Group AG (Wiener Versicherungs Gruppe - VIG).

Cushman & Wakefield wprowadza usługę Design & Build (D&B) w Polsce

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield rozbudowała dział Project & Development Services o nową platformę Design & Build (D&B), którą w Europie Środkowo-Wschodniej kieruje Glyn Evans z praskiego biura firmy. Za nową linię usług w Polsce odpowiada Andrew Frizell, Partner i dyrektor działu Project Management na region Europy Środkowo-Wschodniej, którego wspiera w tej roli Glyn Evans.

Nowe targi Fashion for Kids już w czerwcu

Branża tekstyliów dziecięcych bogatsza o nowe wydarzenie w Targach Kielce. Już niebawem w kalendarzu kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego zadebiutuje kolejne wydarzenie. Premierowe targi Fashion for Kids, dedykowane branży dziecięcej, odbędą się od 28 do 29 czerwca 2018.

Wine & Law Tasting to nowa formuła spotkań w formie warsztatów dla przedstawicieli działów prawnych przedsiębiorstw, oferowana przez zespół postępowań sądowych kancelarii Dentons

14 czerwca w siedzibie kancelarii Dentons w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie z serii Wine & Law Tasting dla przedstawicieli działów prawnych przedsiębiorstw. Temat przewodni spotkania brzmiał: „Prawnik wewnętrzny w obliczu nowelizacji kpc. Jak zabezpieczyć interesy spółki na gruncie planowanych zmian”. 

CCC powiększa sklep w CH Sarni Stok

Znany producent i dystrybutor obuwia, firma CCC zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w centrum handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej. Ponadto, dzięki nowej umowie salon CCC zwiększy się z 700 mkw. do 1328 mkw. Dodatkowo lokal zostanie przebudowany i dostosowany do najnowszego konceptu najemcy. Za przeprowadzenie transakcji odpowiedzialna była Agnieszka Ługowska, Associate w dziale Zarządzania Nieruchomościami, Cushman & Wakefield.

12 lat Fraikin Polska

W połowie czerwca 2006 roku międzynarodowa korporacja oferująca wynajem pojazdów oraz zarządzanie flotą, zdecydowała się na poszerzenie swojej działalności o region Europy Środkowej rozpoczynając od Polski, aby następnie powierzyć jej opiekę nad pozostałymi Państwami Europy Środkowo-Wschodniej.  Jest nam niezmiennie miło zakomunikować, że Fraikin Polska świętuje właśnie swoje 12-lecie.

Mazars przedstawia The Next CFO, telewizję internetową, która zgłębia przyszłość działów finansów korporacyjnych

The Next CFO pokaże widzom, jak będą wyglądać działy finansów korporacyjnych w przyszłości. Pierwsza telewizja tego typu będzie również służyć dyrektorom finansowym (CFO) z dużych międzynarodowych spółek jako świeża, nowoczesna platforma, poprzez którą będą mogli dzielić się swoją wizją tego dynamicznie zmieniającego się zawodu.

Konieczność zmian w regulaminie pracy odnośnie monitoringu podwładnych

Uwaga, od 25 maja br. każdy pracodawca, który stosuje monitoring pracowników, bez względu na formę, powinien dostosować regulacje wewnętrzne.

Przywództwo w czasie transformacji

Arthur Hunt Consulting i Brytyjsko- Polska Izba Handlowa Mają przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie biznesowe: “Przywództwo w czasie transformacji – wyzwania i skuteczne postawy”.

Bitwy Warszawskiej Business Center z certyfikatem BREEAM

Kompleks biurowy Bitwy Warszawskiej Business Center uzyskał certyfikat BREEAM IN-USE na poziomie Very Good w częściach Asset Performance i Building Management. Za przeprowadzenie audytu odpowiedzialny był licencjonowany asesor, Grzegorz Dąbrowski z Działu Zarządzania Nieruchomościami w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield. Właścicielem obiektu jest CA IMMO.