AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

„Odbierz sadzonkę!” w Carrefour Wileńska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Carrefour we współpracy z SUEZ Polska przygotował dla swoich klientów z Warszawy i okolic „zieloną” niespodziankę. Osoby, które w najbliższą sobotę (22 kwietnia, w godzinach 10.00-15.00) przyniosą do hipermarketu Carrefour Wileńska makulaturę: gazety, pudełka lub inne odpady papierowe, otrzymają za darmo sadzonkę drzewa lub ozdobnej rośliny doniczkowej.

SUEZ Polska w gronie firm zaangażowanych społecznie

Grupa SUEZ – globalny dostawca usług w zakresie gospodarki wodno-odpadowej dołączył do sygnatariuszy Deklaracji CSR. Tym samym firma potwierdziła, że kieruje się zasadami transparentności i etyki oraz w poszanowaniu człowieka i zasobów naturalnych.

Kancelaria prawnicza Kochański Zięba i Partnerzy zaprasza na spotkanie Farmacja: W PRAWO MARKETINGIEM, W MARKETING PRAWEM

BMS Polska organizuje 21-22.06.2017. w Hotelu Bristol w Warszawie spotkanie biznesowe dla branży farmaceutycznej, dla prawników i marketingowców. Promowanie leków wymaga stałej współpracy obu tych działów, stąd pomysł mityngu. Jest to pierwsze spotkanie tego typu w branży.

European Executive Forum – specjalna zniżka dla firm CCIFP

,,European Executive Forum”, najważniejsze międzynarodowe wydarzenie poświęcone tematyce przywództwa  skierowane do najwyższej kadry zarządzającej  odbędzie się  26 – 27 kwietnia 2017 r. w hotelu Sheraton w Warszawie. To już piąte wydanie tej gospodarczej konferencji, podczas której wybitne postacie ze świata polityki, biznesu i nauki łączą siły, by odpowiedzieć na uniwersalne pytania dotyczące przyszłości gospodarki nie tylko Polski, ale i Europy w zmieniającej się szybko rzeczywistości. Liderzy XXI wieku stają przed zupełnie nowymi wyzwaniami, Europa jest w fazie gigantycznych zmian ekonomicznych i społecznych. „European Executive Forum” to wyjątkowa platforma skupiająca grono eksperckie, które dzięki twórczej dyskusji, wymianie poglądów i doświadczeń stara się odnaleźć  jedyne w swoim rodzaju skuteczne rozwiązania.

Julien Hallier (Destination Poland) w telewizji Tébéo w pogramie Bretons d’ailleurs

Dziennikarka Marie Brette-Coudurier ze swoim zespołem przyjechala do Polski (Warszawa, Kraków) aby pokazać francuskim telewidzom walory turystyczne obu miast i spotkać się z ekspatami Bretończykami, w tym przedsiębiorcą Julienem Hallierem pochodzącym z miejscowości Redon.

DACIA partnerem wyprawy Piotra Pustelnika na biegun południowy

Piotr Pustelnik, inżynier chemik, alpinista i himalaista otrzymał do użytkowania Dacię Duster Outdoor 1.5 dCi 110 z napędem 4x4. Samochód będzie wykorzystywany w przejazdach na treningi i przygotowaniach do wyprawy na biegun południowy drogą lądową bez wsparcia z zewnątrz.  

Największy Bricoman otwiera się w Kowalach koło Gdańska

Bricoman to sieć sklepów-składów budowlano-remontowych należąca do międzynarodowej sieci ADEO. Oferta skierowana jest zarówno do Fachowców jak i Klientów indywidualnych, którzy budują, remontują lub wykańczają swoje domy i mieszkania. Od 2007 roku Bricoman otworzył w Polsce 9 placówek. Cała oferta dostępna jest też w sklepie internetowym www.bricoman.pl

Cushman & Wakefield reprezentuje Dedra Exim w renegocjacjach 11 600 mkw. powierzchni

Dedra Exim Sp. z o.o. przedłużyła umowę najmu oraz powiększyła powierzchnię magazynowo-biurową w MLP Pruszków I do 11 600 mkw. W negocjacjach najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

BNP Paribas Real Estate powiększa portfolio zarządzanych nieruchomości

Od początku kwietnia br. BNP Paribas Real Estate Poland, w imieniu firmy Pradera, przejmuje zarządzanie czterema parkami handlowymi IKEA Centers. Kontrakt powiększy krajowe portfolio obiektów zarządzanych przez firmę o ponad 140 tys. m kw. Docelowo, międzynarodowe struktury BNP Paribas Real Estate będą odpowiedzialne za zarządzanie 25 obiektami firmy Pradera w ośmiu krajach Europy.

Fundacja Air Liquide pomaga dzieciom w śpiączce

Z początkiem 2017 roku Fundacja Air Liquide rozpoczęłą współpracę z Fundacją Akogo, której podopiecznymi są dzieci pozostające w śpiączce. Dzięki staraniom członków fundacji, w 2013 roku otwarto pierwszy w Polsce wzorcowy szpital dla dzieci po ciężkich urazach mózgu – Klinikę „Budzik”. Na swoim koncie klinika ma już wiele sukcesów w wybudzaniu i rehabilitacji młodych pacjentów.