AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Nowy Partner w dziale nieruchomości hotelowych w Cushman & Wakefield

Brien Giuntini z CBRE zostaje Partnerem w C&W w związku z dynamicznym rozwojem działu nieruchomości hotelowych w regionie EMEA. 

„Dzień Niemarnowania Żywności” w Carrefour Polska

16 października w całej Grupie Carrefour obchodzony jest „Dzień Niemarnowania Żywności”. W tym roku ma on wyjątkowy charakter, bowiem z tej okazji Carrefour Polska przekazał ostanie dwa samochody-chłodnie ufundowane z grantu Fundacji Carrefour – tym razem na rzecz Banku Żywności w Trójmieście i Banku Żywności Suwałki-Białystok. Działanie to realizowane jest w ramach programu Carrefour „STOP Marnotrawstwu”.

BNP Paribas Real Estate Poland zadba o poznańskie centrum Franowo

Po raz pierwszy projekt z portfolio IKEA Centers Polska S.A. przejdzie w zewnętrzne zarządzanie. Wybudowane w ciągu 15 miesięcy i oddane w ostatnich dniach września br. Centrum Franowo to 15 000 m kw. GLA powierzchni, z czego 7 500 m kw. to powierzchnia handlowa i usługowa na poziomie 0 i 7 500 m kw. powierzchni biurowej na poziomie +1.

Dachser inwestuje 5 mln euro na Słowacji

Dachser, globalny operator logistyczny, rozszerza swoje centrum logistyczne w Lozorno, położonym niedaleko Bratysławy. W ramach inwestycji na Słowacji powstanie nowy magazyn na ok. 12,5 tys. miejsc paletowych, którego użytkowa powierzchnia logistyczna wyniesie 64 tys. mkw.

« CORPORATE CLOTHING CONSULTING », dział doradztwa firmy MULLIEZ-FLORY, francuski lider stroju służbowego szytego na miarę, jest autorem stylu nowej kolekcji strojów dla pracowników Carrefour Polska

W marcu 2016, Carrefour Polska powierzył firmie MULLIEZ-FLORY misję tworzenia stylu nowej kolekcji stroju wizerunkowego dla swoich pracowników . Zapotrzebowanie dotyczyło zaprojektowania stylowej kolekcji odzieży, która ma być nowoczesna i wygodna.

FUTURE PRIVATE LABELS 2017 skupione na innowacjach

Najbliższa, 4. edycja programu FUTURE PRIVATE LABELS przebiegać będzie pod hasłem innowacji, realizowanych przez właścicieli marek własnych, na poziomie produktów i nowoczesnych narzędzi strategicznych. Wydarzenie, które organizowane jest przez Targi Kielce (drugi ośrodek wystawienniczy Europy Środkowo-Wschodniej) już po raz czwarty łączy targi producentów marek własnych, konferencję pełną ekspertów, także tych zagranicznych, oraz szkolenia i konkurs na opakowanie.

Nowy blog Kancelarii Wardyński i Wspólnicy poświęcony nowym technologiom i prawu.

Do adresów, gdzie można znaleźć informacje poświęcone nowym technologiom i prawu właśnie dołączył www.newtech.law.Blog będzie miejscem, w którym prawnicy kancelarii Wardyński i Wspólnicy oraz zaproszeni goście będą dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat nowych technologii. Z uwagi na profil autorów publikowane teksty będą pisane przede wszystkim z perspektywy prawnej. 

Konkurs ECO-MIASTO – termin przyjmowania zgłoszeń przedłużony do 22 października

Co miasta robią na rzecz zrównoważonego rozwoju? Czasami mieszkańcom nie jest łatwo znaleźć informacje na ten temat, a są samorządy, które mają się czym pochwalić. ECO-MIASTO to okazja do przedstawienia najlepszych rozwiązań w kategoriach mobilność zrównoważona, gospodarka wodna, gospodarka odpadami, efektywność energetyczna budynków, systemy energetyczne oraz zieleń a powietrze.

WellBeing@Work w Cushman & Wakefield

W dniach 25-29 września br. międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield zakończyła pierwszą edycję programu WellBeing@Work, który ma na celu propagowanie wśród pracowników idei wellness i holistycznego podejścia do zdrowia. W ramach wydarzenia pracownicy brali udział w warsztatach edukacyjnych w zakresie zdrowego odżywiania, zarządzania emocjami (mindfulness), efektywnych technik radzenia sobie ze stresem, międzydziałowych warsztatach wymiany wiedzy, zajęciach jogi i medytacji oraz masażu.

Budynek FOCUS z certyfikatem BREEAM IN-USE

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield odpowiadała za przeprowadzenie audytu i uzyskanie certyfikatu BREEAM IN-USE International dla warszawskiego budynku FOCUS. Obiekt zlokalizowany przy Al. Ludowej 26 otrzymał oceny „Excellent” i „Very Good” odpowiednio w kategoriach Building Management i Asset Performance.