AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Oddziaływanie pola elektromagnetycznego : na plus czy na minus dla Obywateli?

Jak co roku, ATDI organizuje swój Dzień Otwarty tradycyjnie już w Tłusty Czwartek w dniu 23 lutego 2017r. Impreza tegoroczna została objęta patronatem CCIFP - Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Głównym tematem tegorocznej edycji będzie wpływ pola elektromagnetycznego na człowieka, ze zwróceniem szczególnej uwagi na wchodzące właśnie w życie rekomendacje europejskie i międzynarodowe.

Christopher Rose dołącza do Dentons jako Szef Grupy Doradztwa dla Spółek Technologicznych i Startupów w Europie

Christopher Rose dołączył do Dentons jako Szef Grupy Doradztwa dla Spółek Technologicznych i Startupów w Europie; partner praktyk Prawa Spółek oraz Fuzji i Przejęć. Swój czas dzielić będzie pomiędzy Londynem, Warszawą a Moskwą.

Gras Savoye zmienia się w Willis Towers Watson

Zmiana nazwy spółek i brandu Gras Savoye Polska na Willis Towers Watson Polska i Pol-Assistance na WTW Services. Największa polska grupa działająca w obszarze ubezpieczeniowych usług brokerskich, doradczych i obsługowych Gras Savoye, w związku z wejściem w struktury globalnej grupy Willis Towers Watson zdecydowała się na zmianę nazwy oraz logo.

Evan Lazar ponownie wybrany Przewodniczącym Rady Dentons Europe

Evan Z. Lazar został ponownie wybrany Przewodniczącym Rady Dentons Europe. Druga kadencja rozpoczęła się 1 stycznia 2017 r. do potrwa do 31 grudnia 2019 r.

Zagraj z Orkiestrą i Renault o rajdową przygodę z Krzysztofem Hołowczycem!

Krzysztof Hołowczyc, ambasador rajdowego cyklu Dacia Duster Cup, może zostać Twoim kierowcą! Osoby, które wezmą udział w tegorocznej charytatywnej aukcji internetowej WOŚP, mogą wylicytować specjalny przejazd samochodem Dacia Duster Cup z Krzysztofem Hołowczycem po torze off-roadowym. Renault Polska przekazało na licytację rajdową przygodę z Krzysztofem Hołowczycem specjalną wersją samochodu Dacia Duster Cup. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku po raz 25. Zebrane fundusze zostaną przekazane dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Dentons doradzał Polimex-Mostostal w negocjacjach z ENEA Wytwarzanie dotyczących budowy nowego bloku w Kozienicach

Prawnicy z warszawskiego biura Dentons doradzali Polimex-Mostostal, występującemu w konsorcjum z Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe, w toku negocjacji dotyczących aneksu do umowy na budowę nowoczesnego bloku na parametry nadkrytyczne o mocy 1075 MW w Enea Wytwarzanie-Elektrowni Kozienice.

Dentons rozszerza ofertę w Meksyku, otwierając biuro w Monterrey

Nowa lokalizacja zapewnia Dentons obecność w głównym ośrodku przemysłu produkcyjnego i energetycznego Meksyku.

Nicolas Business Center – nowa siedziba Rödl & Partner we Wrocławiu

22 grudnia 2016 r. drugą kondygnację świeżo oddanego do użytku Nicolas Business Center zajął Rödl & Partner. Teraz firma mieści się przy ulicy św. Mikołaja 19.  

Ponad 130 okazji do spełnienia marzeń o egzotycznej podróży

Warszawa, 5 stycznia 2017 r. – Tradycyjnie linie Air France KLM rozpoczynają Nowy Rok wielką akcją wyprzedażową. Taniej polecieć będzie można do ponad 130 miast we wszystkich zakątkach świata. Przeloty z Warszawy, Krakowa i Gdańska po sporej „przecenie” można rezerwować od dziś do 26 stycznia br., a ceny promocyjne dotyczą lotów od teraz, aż do 10 grudnia 2017. Warto zerknąć na bogatą siatkę połączeń Air France KLM i właśnie teraz upolować tanie bilety na wymarzoną, egzotyczną podróż w Nowym Roku.

Rok 2016 w kancelarii Dentons w Polsce

W 2016 r. Dentons w Polsce podjął szereg inicjatyw, wpisujących się w globalną strategię rozwoju Dentons. Kancelaria pozyskała i rozwijała talenty prawnicze, poszerzając tym samym znacząco ofertę kliencką. Klienci powierzyli nam obsługę lub reprezentację w swoich najważniejszych sprawach, które z czasem okazały się precedensowe lub wiodące na skalę polską i regionalną.