AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

9 stycznia 2018 roku w Warszawie odbędzie się VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG – największe tego typu wydarzenie w Polsce, dedykowane przedstawicielom kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach, a w szczególności dyrektorom finansowym, głównym księgowym oraz szefom sprawozdawczości finansowej i controllingu.

Carrefour powołał Komitet Naukowy SENS

Carrefour Polska powołał Komitet Naukowy SENS. Będzie on współpracował z siecią w celu stałej optymalizacji i rozwoju Uproszczonego Systemu Znakowania Wartością Odżywczą (SENS), który jest nową inicjatywą Carrefour. Pierwsze spotkanie komitetu odbyło się 14 grudnia w centrali Carrefour Polska w Warszawie.

Świąteczne nowości od Dessange

Dessange przygotowała dla swoich klientów świąteczne nowości. W salonie Dessange, Plac Piłsudskiego 1. (tel +48 22 331 49 94), dostępne są wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji włosów.

Zoe Star Wars – Gwiezdna Seria Limitowana

Renault wprowadza na rynek serię limitowaną ZOE STAR WARS, która z pewnością stanie się samochodem kolekcjonerskim dla fanów Gwiezdnych Wojen. Nowa seria pojawi się na wiosnę wraz z wejściem na ekrany kolejnego filmu sagi „Solo: A Star Wars story”. Od dziś można dokonać wstępnej rezerwacji modelu. ZOE STAR WARS wyróżnia się zaawansowanym technologicznie wyposażeniem, wyjątkowym wystrojem wnętrza i stylistyką nadwozia oraz Wi-Fi na pokładzie.

Emocjonujący finał kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”

We wtorkowy wieczór, 12 grudnia, hotel ibis Warszawa Centrum wypełnił się dźwiękami finałowego koncertu kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”. Na jednej scenie, podczas kameralnego występu, zaprezentowało się pięcioro zwycięzców konkursu dla utalentowanych twórców oraz Sarsa – ambasadorka kampanii. 

Kompleksowe doradztwo Crido Legal dla EBS

Kancelaria prawna Crido Legal doradzała właścicielom EBS sp. z o.o. przy sprzedaży większościowego pakietu udziałów na rzecz funduszu Avallon specjalizującego się w wykupach menedżerskich. 

EFL zaprasza klientów do nowego biura w Lublinie

Od listopada br. EFL zaprasza klientów do nowego oddziału w Lublinie. Zmiana siedziby i lokalizacja biura w prestiżowym biurowcu G5 to część projektu „Nowe Biuro”. EFL od 2016 roku zmienia swoje oddziały na bardziej przyjazne dla klientów i pracowników.

Kolacja sylwestrowa w formie bufetu w Kitchen Gallery

Zapraszamy na wyjątkową kolację sylwestrową, podaną w formie bufetu w naszej przytulnej restauracji Kitchen Gallery. Wyśmienity smak każdego z proponowanych dań sprawi, że ten wieczór będzie niezapomniany, a o Państwa komfort zadba nasz profesjonalny zespół. 

Kancelaria Hogan Lovells doradzała mBank S.A. oraz mFinanse S.A. przy sprzedaży akcji oraz zorganizowanej części przedsiębiorstwa.

W dniu 27 listopada 2017 roku mBank S.A. ("Bank") oraz spółka zależna Banku mFinanse S.A. ("mFinanse"), zawarły warunkową umowę, na podstawie której: (i) Bank zobowiązany jest do sprzedaży 100% tj. 100.000 akcji w spółce Latona S.A. na rzecz Phoebe IVS z siedzibą w Danii ("Inwestor"), a następnie (ii) mFinanse zobowiązana jest do sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa mFinanse na rzecz spółki Latona S.A. (w chwili sprzedaży Latona S.A. należeć będzie do Inwestora) ("Umowa"). 

BNP Paribas Real Estate Poland z największą transakcją wynajmu na stołecznym rynku magazynów

Jeden z wiodących, wielobranżowych sklepów internetowych, oferujących ponad 250 tys. produktów ponad tysiąca różnych marek, zajmie 32,5 tys. m kw. powierzchni w parku logistycznym P3 Błonie w sąsiedztwie Warszawy. W poszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji i całym procesie najmu, firmę - na zasadach wyłączności - wspierali doradcy BNP Paribas Real Estate Poland. Dzięki transakcji, udział kontraktów sfinalizowanych przez agencję na warszawskim rynku wynosi 52%*, plasując BNP Paribas Real Estate Poland na pozycji regionalnego lidera. Łączny wolumen powierzchni wynajętej w samym trzecim kwartale przy zaangażowaniu Działu Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych agencji powiększył się do 120 tys. m kw.