AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

START2ACT zaproszeni do udziału w projekcie mającym na celu zmniejszenie zużycia energii oraz obniżenie kosztów

Projekt START2ACT jest finansowany w ramach programu Horyzont 2020. Celem projektu jest pomoc młodym MŚP oraz firmom typu start-up w zmniejszeniu zużycia energii oraz obniżeniu kosztów. Aby to osiągnąć, proponujemy bezpłatne doradztwo i działania szkoleniowe w dziewięciu krajach europejskich: Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Węgrzech, Polsce, Rumunii, Słowacji oraz Wielkiej Brytanii.

BALAJCZA organizuje warsztat na temat Chin

Jest nam miło poinformować, że w zeszłym tygodniu dla naszego stałego klienta organizowaliśmy warsztat pt. „JAK SIĘ KOMUNIKOWAĆ Z CHIŃSKIM KONTRAHENTEM - NIE ZNAJĄC JĘZYKA CHIŃSKIEGO”. 

Kochański Zięba & Partners zwycięską firmą doradztwa podatkowego w najbardziej prestiżowym rankingu International Tax Review’s European Tax Awards 2017

KZP zdobyła główną nagrodę w kategorii Poland Tax Firm of the Year w międzynarodowym rankingu firm doradztwa podatkowego European Tax Awards 2017 International Tax Review. Co więcej KZP była także nominowana w kategorii Transfer Pricing Firm of the Year.

Carrefour wyróżniony Odznaką Honorową SGGW

Carrefour Polska został uhonorowany Odznaką Honorową „Za zasługi dla SGGW”. Nagroda jest dowodem uznania dla wieloletniej współpracy z siecią handlową. Carrefour m.in. wspólnie z SGGW już od kilku lat realizuje ogólnopolski program edukacyjny „ABC Zdrowego Żywienia”, który jest finansowany z grantu Fundacji Carrefour.

Crido Taxand: Doradca nr 1 w B+R i innowacjach

Crido Taxand zostało 9-krotnym liderem w pierwszym w tej perspektywie finansowej UE (2014-2020) rankingu doradców przy pozyskiwaniu dotacji, opracowanym przez magazyn FUNDUSZE EUROPEJSKIE.

Private Marketing wyróżniony w prestiżowym programie Google Partners Rising Stars!

Niezwykle miło nam poinformować, że Private Marketing zostało laureatem w elitarnym gronie Rising Stars Google Partners. Doceniono nas za jakość dotychczasowych kampanii oraz elastyczne podejście do klienta.

Andrzej Lachowski nowym Partnerem Zarządzającym Działu Konsultingu Deloitte

Nowym Partnerem Zarządzającym w Dziale Konsultingu Deloitte w Polsce jest Andrzej Lachowski. Przez ostatnie lata był on Partnerem w tym samym dziale, nadzorującym obszar usług technologicznych.

OKF i Instytut Francuski zapraszaja na debatę Wybory prezydenckie Francja 2017

Ośrodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich UW oraz Instytut Francuski w Warszawie mają przyjemność zaprosić do udziału w spotkaniu poświęconym wyborom prezydenckim we Francji.

Cushman & Wakefield ogłasza awanse w Polsce

W kwietniu br. Piotr Capiga otrzymał nominację na stanowisko Starszego negocjatora w Dziale Powierzchni biurowych, natomiast Piotr Zatorski awansował na Starszego zarządcę nieruchomości w Dziale Zarządzania nieruchomościami międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield w Polsce.

Sąd Apelacyjny uwzględnia apelację W&C subklauzula 13.8 FIDIC nie wyłącza dopuszczalności sądowego podwyższenia wynagrodzenia w kontraktach drogowych

W dniu 16 marca 2017 roku Sąd Apelacyjny uwzględnił apelację White & Case reprezentującej polsko-hiszpańskie konsorcjum, którego liderem był Mostostal-Warszawa S.A. W tej precedensowej sprawie Sąd Apelacyjny przesądził, że tzw. wykreślenie Subklauzuli 13.8 FIDIC z umowy o roboty budowlane nie jest równoznaczne z wyłączeniem dopuszczalności sądowego podwyższenia wynagrodzenia na podstawie artykułu 3571 lub 632 § 2 Kodeksu cywilnego.