AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Marta Gadomska-Gołąb i dr Aleksandra Kunkiel-Kryńska w Radzie Ekspertów „Koalicji 5 frakcji” – akcji na rzecz zwiększenia poziomu zbiórki selektywnej w Polsce

„Koalicja 5 frakcji” to pierwsza międzysektorowa inicjatywa rozwiązująca w sposób systemowy problem jakościowej zbiórki surowców u źródła. Została zainaugurowana 12 kwietnia 2018 r. Spójny system praktycznych narzędzi i edukacji w zakresie właściwego segregowania odpadów do pięciu pojemników łączy wysiłki biznesu, samorządów, NGO oraz konsumentów. Do Rady Ekspertów Koalicji zaproszone zostały Marta Gadomska-Gołąb i dr Aleksandra Kunkiel-Kryńska, partnerzy kierujący praktyką Consumer Product Compliance & Life Sciences w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland.

Wierzbowski Eversheds Sutherland reprezentowała Polski Związek Pracodawców Budownictwa w wygranej sprawie przed KIO

Kancelaria Wierzbowski Eversheds Sutherland reprezentowała przed Krajową Izbą Odwoławczą Polski Związek Pracodawców Budownictwa w sprawie odwołania złożonego przez PZPB w przetargu na zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych i pogłębiarskich w ramach modernizacji toru wodnego Świnoujście – Szczecin, prowadzonym przez Skarb Państwa – Dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie. Z ramienia kancelarii PZPB reprezentował adwokat Witold Sławiński z zespołu technologii przemysłowych.

Dentons po raz siódmy z rzędu numerem 1 w rankingu kancelarii prawniczych Rzeczpospolitej

Kancelaria zdobyła pozycję lidera w dwóch kluczowych kategoriach – pod względem liczby adwokatów i radców prawnych oraz według liczby prawników ogółem.

Wszystko o drogach czyli Autostrada Polska 2018

Systemy zarządzania ruchem, nowoczesne maszyny potrzebne do budowy i utrzymania dróg oraz grono uznanych specjalistów – tak przedstawiają się tegoroczne XXIV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, które odbędą się w dniach 8-10 maja w Targach Kielce.

Nowe targi Fashion for Kids już w czerwcu

Branża tekstyliów dziecięcych bogatsza o nowe wydarzenie w Targach Kielce Już niebawem w kalendarzu kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego zadebiutuje kolejne wydarzenie. Premierowe targi Fashion for Kids, dedykowane branży dziecięcej, odbędą się od 28 do 29 czerwca 2018.

Dobroczynnie zrzuć zbędne kilowaty

Firmy z branży nieruchomości rozpoczynają wiosenne porządki! W dniach 17-18 maja z inicjatywy aż ośmiu z nich – Grupy Capital Park, Cushman & Wakefield, GTC, JLL, Knight Frank, NAI Estate Fellows, Platan Group, Skanska oraz firmy BYŚ zapewniającej wywóz e-odpadów – odbędzie się zbiórka elektrośmieci w ramach akcji „Zrzuć zbędne kilowaty”. Środki pozyskane z ich sprzedaży zostaną przekazane na rzecz Stowarzyszenia „Przymierze – Ziemia Piska”.

Doradcy PPP Dentons współautorami specjalistycznych poradników Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju

W kwietniu 2018 r. portal „Platforma PPP”, prowadzony przez Departament Partnerstwa Publiczno-Prywatnego Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju opublikował 4 specjalistyczne poradniki z serii „Dobre praktyki PPP”, opracowane przy współpracy doradców Dentons, Tomasza Korczyńskiego, współkierującego praktyką PPP oraz Bartosza Mysiorskiego, PPP Development Managera.

Nathaniel Robinson globalnym dyrektorem ds. inwestycji i wiceprezesem ds. planowania strategicznego w Cushman & Wakefield

Nathaniel Robinson będzie odgrywał kluczową rolę w kształtowaniu strategii biznesowej oraz alokacji kapitału inwestycyjnego w firmie.

Mazars 5. firmą audytorską w Polsce

Mazars zajął 5. pozycję na rynku usług audytorskich w Polsce według Rankingu firm audytorskich wg przychodów z audytu opublikowanego przez dziennik „Rzeczpospolita”, w dniu 17 kwietnia 2018 roku oraz awansował na 7. Miejsce w Rankingu firm audytujących spółki giełdowe „Gazety Giełdy Parkiet”.

„Odbierz sadzonkę!” w Carrefour Wileńska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Carrefour we współpracy z SUEZ Polska przygotował dla swoich klientów specjalną ekologiczną inicjatywę. Osoby, które w najbliższą sobotę tj. 21 kwietnia, w godzinach 10.00-15.00 przyniosą do hipermarketu Carrefour Wileńska makulaturę otrzymają za darmo sadzonkę drzewka lub ozdobnej rośliny doniczkowej.