AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Warsaw Bubbles Day – pierwszy w Polsce festiwal szampana już 22 września

W Polsce nadszedł czas szampana! Warsaw Bubbles Day to pierwszy w Polsce festiwal, prezentujący kulturę i bogactwo najsłynniejszych win Szampanii. Już 22 września w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy odbędą się warsztaty dla profesjonalistów, a także gości indywidualnych i wszystkich amatorów szampana. Specjalnie zapraszamy Panie, uczestniczki Klubu Kobiecego Biznesu, dla których przygotowany będzie specjalny warsztat - Szampan i bycie tu i teraz, czyli jak praktykując Champagne Mindfulness możemy cieszyć się chwilą?, prowadzony przez Halinę Piasecką i Monikę Żołnierzak.

Eneria Sp. z o.o. po raz drugi z Gazelą Biznesu

Mamy zaszczyt podzielić się z Państwem wiadomością, iż Eneria Sp. z o.o. została umieszczona na liście Gazel Biznesu. Jest nam tym bardziej miło, ponieważ to już druga Gazela Biznesu dla firmy Eneria (edycje 2013, 2016), co potwierdza, że należymy do grona dobrze zarządzanych, dynamicznie się rozwijających i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

Powstaje nowy lider w Europie – Opel i Vauxhall dołączają do Grupy PSA

Grupa PSA finalizuje zapowiedziany 6 marca 2017 r. zakup spółek Opel i Vauxhall. Grupa PSA w nowym składzie będzie drugim pod względem wielkości producentem samochodów w Europie z 17% udziałów w rynku w pierwszym półroczu 2017 roku. Michael Lohscheller, prezes grupy Opel/Vauxhall w ciągu 100 dni przedstawi plan strategiczny opracowany przez Opla/Vauxhalla przy wsparciu Grupy PSA.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to najważniejsze wydarzenie branży obronnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to jedyna tego typu impreza sektora militarnego w Polsce, która co roku przyciąga do Kielc gości z całego świata. Wśród nich znajdują się przedstawiciele najwyższych władz państwowych, ministerstw obrony, wyższych sztabów armii i ambasad. 

Weź udział w badaniu na temat Przestępczości Gospodarczej 2018

Szanowni Państwo, w imieniu firmy PwC serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Badania Przestępczości Gospodarczej 2018 (Global Economic Crime and Fraud Survey 2018). Celem naszego badania jest ocena skali nadużyć dotykających polskie firmy w obecnej sytuacji gospodarczej.

Hogan Lovells z nowymi specjalistami od prawa konkurencji

W sierpniu 2017 r. do zespołu warszawskiego biura kancelarii Hogan Lovells dołączyli: Piotr Skurzyński oraz Dr Maciej Gac.

Jak wyglądają przepisy prawa zamówień publicznych w różnych krajach świata?

Polecamy najnowsze wydanie Getting the Deal Through: Public Procurement 2017, współtworzone przez Eversheds Sutherland. Publikacja przybliża zagadnienia z zakresu prawa zamówień publicznych z 37 krajów świata (w tym Francji). Polski rozdział opracował Tomasz Zalewski, szef zespołu prawa zamówień publicznych w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland.

Safege dla miasta Elbląga

Safege w dniu 11.07.2017 podpisała kontrakt z Urzędem Miejskim w Elblągu na pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu przy realizacji 3 zadań inwestycyjnych w ramach przedsięwzięcia pn. "Poprawa powiązania dzielnicy Zatorze (strefy przedsiębiorczości Elbląskiego Obszaru Funkcjonalnego) z centrum Miasta poprzez budowę wiaduktu w ciągu ulicy Lotniczej i Skrzydlatej wraz z drogami dojazdowymi i dostosowaniem istniejących elementów sieci drogowej":

SAFEGE zrewaloryzuje plac Kolegiacki w Poznaniu

W Dniu 17.07.2017 Safege podpisało kontrakt z Miastem Poznań na pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego przy przygotowaniu  i realizacji zadania inwestycyjnego obejmującego rewaloryzację placu Kolegiackiego w Poznaniu.

SAFEGE przebuduje dworce kolejowe Święta Katarzyna, Siechnice oraz Żerniki Wrocławskie – Smardzów

SAFEGE Polska podpisała w dniu 11.07.2017 kontrakt z PKP S.A. z siedzibą w Warszawie na Zarządzanie i pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego dla realizacji zadania: „Przebudowa dworców kolejowych Święta Katarzyna, Siechnice oraz Żerniki Wrocławskie - Smardzów w szczególności na potrzeby kolei aglomeracyjnej w ramach ZIT WrOF”.