AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Co drugi Polak chciałby pracować w firmie zagranicznej – wyniki badania na temat wizerunku firm francuskich jako pracodawców

2018/10/18 Aktualności CCIFP 
Francuskich pracodawców wyróżnia kreatywność, innowacyjność i przyjazna atmosfera, Niemcy to pracodawcy na dłużej, a Amerykanie kuszą nieformalnym stylem pracy. Ponad połowa Polaków pozytywnie postrzega firmy francuskie jako miejsce pracy, podobnie firmy niemieckie i amerykańskie. To główne wnioski z najnowszego badania „Firmy z kapitałem francuskim w ocenie pracowników” przeprowadzonego przez Nielsen Polska.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza członkiem Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców.

2018/10/12 Aktualności CCIFP 
10 października po raz pierwszy zebrała się Rada Przedsiębiorców powołana przez Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Było to otwarcie cyklu spotkań mających na celu zidentyfikowanie najistotniejszych przeszkód w prowadzeniu działalności gospodarczej z punktu widzenia MŚP. Członkiem Rady została również Francusko-Polska Izba Gospodarcza.

Nowa, jubileuszowa edycja Katalogu firm stowarzyszonych 2019

2018/10/12 Aktualności CCIFP 
Rozpoczynamy przygotowanie nowego katalogu firm stowarzyszonych na rok 2019. Będzie to wyjątkowa publikacja, przygotowana z myślą o 25-leciu CCIFP. 

Coraz szersze grono firm stowarzyszonych w CCIFP!

2018/10/04 Aktualności CCIFP 
W środę 3 października powitaliśmy nowe firmy stowarzyszone we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej. Spotkanie odbyło się w Ambasadzie Francji w Warszawie. Monika Constant, Dyrektor Generalna CCIFP rozpoczęła spotkanie przedstawieniem działalności i bieżących aktywności, najważniejszych cyklicznych wydarzeń, oraz Zarządu, Rady i zespołu CCIFP. W drugiej części wieczoru goście spotkania mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych przy lampce wina. 

Rendez-vous biznesu – o perspektywach technologii i mobilności w biznesie

2018/10/03 Aktualności CCIFP 
We wtorek 2 października odbyło się październikowe Rendez-vous Biznesu, którego gospodarzem była firma Arval, należąca do Grupy BNP Paribas. 

Rozmowy o kobiecym sukcesie w biznesie

2018/09/28 Aktualności CCIFP 
Wrześniowe spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu poświęcone było tematowi osobowości i jej wpływu na nasze sukcesy życiowe. Tym razem ugościł nas, w swojej klimatycznej przestrzeni przedwojennej willi - DZIK – Dom Zabawy i Kultury przy ul. Belwederskiej.

Sztuczna inteligencja: wyzwania i szanse dla rynku pracy – relacja z konferencji

2018/09/24 Aktualności CCIFP 
W czwartek 20 września odbyła się konferencja na temat „Sztucznej inteligencji: kompetencje przyszłości a rynek pracy”, zorganizowana przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą, Instytut Francuski w Polsce, klub absolwentów France Alumni Pologne oraz Ośrodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich UW.

Krakowski Speed Business Meeting w nowej i oryginalnej odsłonie – FOTORELACJA

2018/09/21 Aktualności CCIFP 
We wtorek 18 września po raz kolejny mieliśmy okazję zorganizować dla Państwa wydarzenie z cyklu Speed Business Meeting, tym razem w bardzo oryginalnej przestrzeni należącej do Krakowskiego Parku Technologicznego. Spotkanie odbyło się dzięki współpracy sześciu izb bilateralnych...

Nowi członkowie Zarządu CCIFP

2018/09/12 Aktualności CCIFP 
Na ostatnim zebraniu Rady CCIFP, które odbyło się we wtorek 11 września, zostali wybrani nowi członkowie Zarządu Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Dotychczas sprawujący funkcję wice-prezesów Raphael de Bodman, Eric Benoit i David Guerin zastąpieni zostali przez Romana Czernickiego -...

Rendez-vous biznesu i rozmowy o francuskim wizerunku w Polsce

2018/09/12 Aktualności CCIFP 
We wtorkowy wieczór 11 września odbyło się pierwsze po przerwie letniej rendez-vous biznesu. Wróciliśmy tym samym do comiesięcznych spotkań firm stowarzyszonych Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej i ich partnerów.