AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Senat odłoży zmiany w składkach ZUS o co postulowały CCIFP oraz 13 innych izb bilateralnych

2017/12/05 Aktualności CCIFP 
CCIFP oraz 13 najważniejszych izb bilateralnych działających w Polsce włączyło się w dyskusję dotyczącą zniesienia limitu składek ZUS od najwięcej zarabiających pracowników etatowych. Postulowaliśmy o wstrzymanie prac nad rządowym projektem ustawy oraz o przesunięcie terminu wejścia w życie nowych rozwiązań na 1 stycznia 2019 r.

PERSONAL BRANDING tematem jesiennego Klubu Kobiecego Biznesu

2017/11/24 Aktualności CCIFP 
23 listopada, w restauracji BEZ TYTUŁU odbyło się kolejne inspirujące spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu. Gościem specjalnym CCIFP była dziennikarka i prezenterka telewizyjna, trener medialny, ale przede wszystkim trener autoprezentacji - Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Zaproszenie na szkolenie dla przedstawicieli Francusko Polskiej Izby Gospodarczej

5 grudnia 2017 o godz. 12:00 zapraszamy na spotkanie, w którego trakcie omówione będą zmiany w płatnościach składek do ZUS, obowiązujące od 1 stycznia 2018 r.

Monika Constant odznaczona Narodowym Orderem Zasługi w randze kawalera

2017/11/15 Aktualności CCIFP 
14 listopada, w Rezydencji Ambasadora Francji, zostały wręczone insygnia kawalera Narodowego Orderu Zasługi trzem osobistościom francusko-polskiego środowiska biznesu. Wśród nich była Monika Constant, Dyrektor Generalna Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

260 firm na Speed Business Meetingu w Warszawie

2017/11/14 Aktualności CCIFP 
Francusko–Polska Izba Gospodarcza we współpracy z siedmioma izbami bilateralnymi w Polsce - belgijską, hiszpańską, holenderską, niemiecką, portugalską, skandynawską i szwajcarską - we wtorek, 7 listopada, w hotelu Westin, zorganizowała międzynarodowy Speed Business Meeting. Z...

Zauważ – Zatrudnij – Zyskaj – czyli Giełda Mocy 2017

2017/11/09 Aktualności CCIFP 
29 listopada 2017 r. na PGE Narodowy odbędzie się wydarzenie promujące zatrudnienie wspomagane osób z niepełnosprawnościami, na które serdecznie zapraszamy przedstawicieli pracodawców i instytucji publicznych, członków działów HR i CSR oraz reprezentantów organizacji pozarządowych.

Wpływ inwestycji zagranicznych na Śląsku na katowickiej debacie BIZ

2017/10/24 Aktualności CCIFP 
W środę 18 października odbyła się Debata BIZ w Katowicach, poświęcona wpływowi inwestycji zagranicznych w województwie śląskim. Podczas spotkania lokalni inwestorzy i przedstawiciele władz skupiali się na sytuacji makroekonomicznej w regionie i wspólnie analizowali temat...

CCIFP podczas Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu – rejestracja

2017/10/18 Aktualności CCIFP 
Już 24 października startuje Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2017. Podczas tegorocznego Tygodnia odbędzie się 5 inspirujących konferencji w 5 miastach, a w ich ramach panele dyskusyjne, prezentacje eksperckie i ciekawe case’y. W każdym mieście zróżnicowany, bogaty merytorycznie program. 

CCIFP partnerem Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu

2017/10/11 Aktualności CCIFP 
CCIFP partnerem Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu, cyklu wydarzeń dotyczących tematyki odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju organizowanych w całej Polsce przez CSRinfo. 

International Speed Business Meeting w Krakowie – zdjęcia

2017/10/11 Aktualności CCIFP 
W czwartek 28 września, w krakowskim Browarze Lubicz, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu International Speed Business Meeting współorganizowane przez 6 izb bilateralnych w Polsce - belgijską, francuską, hiszpańską, holenderską, portugalską i skandynawską. W krakowskim Speed Business...