AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

CCI education HUB – nowa platforma szkoleniowa on-line specjalnie dla firm stowarzyszoych w CCIFP

2017/05/25 Aktualności CCIFP 
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do korzystania z nowej platformy edukacyjnej www.cci-educationhub.com stworzonej specjalnie dla sieci izb francuskich za granicą przez CCI France International. Nowa platforma jest doskonałym uzupełnieniem stacjonarnych szkoleń i seminariów oferowanych dla Państwa przez Centrum Szkoleniowe CCIFP.

Wpływ inwestycji zagranicznych na Dolnym Śląsku na wrocławskiej debacie BIZ

2017/05/24 Aktualności CCIFP 
W czwartek 18 maja odbyła się Debata BIZ we Wrocławiu, poświęcona wpływowi inwestycji zagranicznych w województwie dolnośląskim. Podczas spotkania lokalni inwestorzy, przedstawiciele władz i mediów skupiali się na sytuacji makroekonomicznej w regionie i wspólnie analizowali temat dyskusji.

VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS: Transformacja – nowe podejście do biznesu

Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, wydawca czasopisma „Businesswoman & life” zaprasza na VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, który odbędzie się 1-2 czerwca 2017 r. (czwartek i piątek), w godzinach 10.00-17.00, w hotelu SANGATE przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie.

Jak pomysł na innowacyjną zabawkę przerodził się w sukces – o Whisbear na ostatnim Klubie Kobiecego Biznesu

2017/05/18 Aktualności CCIFP 
18 maja odbyło się kolejne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu. Gościem CCIFP i Haliny Piaseckiej była Zuzanna Sielicka-Kalczyńska, założycielka firmy Whisbear, Businesswoman Roku 2016, która wspólnie z siostrą w ciągu dwóch lat, zbudowała od podstaw jedną z najważniejszych polskich marek w branży dziecięcej.

Europejskie spotkania z kupcami w sektorze zdrowia

2017/05/17 Aktualności CCIFP 
Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu "EHPPA DAYS 2017 - Europejskie spotkania z kupcami w sektorze zdrowia", organizowanym w dniach 28-29 września 2017 w Paryżu, przez stowarzyszenie kupców z 9 europejskich krajów (EHPPA), zrzeszenie kupców dla sektora zdrowia we Francji (RESAH) oraz sieć Francuskich Izb Przemysłowo-Handlowych.

Spotkanie Premiera Mateusza Morawieckiego z największymi bilateralnymi izbami gospodarczymi działającymi w Polsce

2017/05/17 Aktualności CCIFP 
W dniu 17 maja br. Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w Warszawie z przedstawicielami oraz firmami członkowskimi czternastu bilateralnych izb gospodarczych – Amerykańskiej, Austriackiej, Brytyjskiej, Belgijskiej, Francuskiej, Hiszpańskiej, Irlandzkiej, Kanadyjskiej, Niderlandzkiej, Niemieckiej, Włoskiej, Szwajcarskiej, Skandynawskiej oraz Portugalskiej, która przewodniczyła spotkaniu.

Macron – kontynuacja, czy reformy? Relacja z debaty podczas RDV biznesu CCIFP

2017/05/10 Aktualności CCIFP 
We wtorek 9 maja, w ramach comiesięcznych spotkań Rendez-vous biznesu, odbyła się debata poświęcona polityce nowego prezydenta Francji - Emmanuela Macrona. Na temat przebiegu kampanii, polityki wewnętrznej i zagranicznej, a także polsko-francuskich relacji dyskutowali Eryk Mistewicz, prof. Georges Mink oraz Michel Viatteau.

Duże zainteresowanie mediów wieczorem wyborczym CCIFP z udziałem Ambasadora Francji

2017/05/08 Aktualności CCIFP 
Ponad 15 dziennikarzy, w tym ekipy telewizji TVN, Polsat oraz TVP, uczestniczyło w wieczorze wyborczym zorganizowanym przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą w obecności Ambasadora Francji w Polsce, Pana Pierre’a Lévy’ego.

[zdjęcia] International Speed Business Meeting w Gdańsku odbył się we wtorek 25 kwietnia

2017/04/26 Aktualności CCIFP 
We wtorek 25 kwietnia, w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu International Speed Business Meeting współorganizowane przez 6 izb bilateralnych w Polsce - francuską, hiszpańską, holenderską, niemiecką, skandynawską i szwajcarską.

XIII Międzynarodowe Targi Infrastruktury – Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO-TIL

Już wkrótce, w Targach Kielce odbędą się XIII Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO-TIL. Zakres branżowy wydarzenia, które zaplanowano od 9 do 11 maja 2017 obejmuje między innymi infrastrukturę dla transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i wodnego, utrzymanie istniejącej sieci komunikacyjnej, zarządzanie ruchem, systemy bezpieczeństwa oraz technologie i osprzęt infrastrukturalny.