AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

‘Długotrwałe i głębokie relacje pomiędzy naszymi krajami pozwolą przetrwać okres politycznych zachwiań’ – Pierre Lévy, Ambasador Francji w Polsce

2017/01/12 Aktualności CCIFP 
W dniu 10 stycznia, pierwsze Rendez-Vous Biznesu w 2017 roku odbyło się tradycyjnie w siedzibie Ambasady Francji w Polsce. Pierre Lévy, nowy Ambasador, miał okazję po raz pierwszy powitać oficjalnie przedstawicieli francusko-polskiego środowiska biznesowego, podziękować za ich zaangażowanie na rzecz budowy i utrzymania stosunków gospodarczych między oboma krajami oraz złożyć życzenia najlepsze życzenia na nowy rok.

Zaproszenie do składania ofert na due dilligence techniczny dla CCIFP

2017/01/05 Aktualności CCIFP 
Francusko - Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) zaprasza Państwa do złożenia oferty na sporządzenie raportu z due dilligence technicznego lokalu użytkowego przy ul. Żurawiej 6/12 w Warszawie, który CCIFP zamierza zakupić w celu prowadzenia swojej działalności statutowej.

Seminarium PPP w sektorze wodociągi i kanalizacja

2017/01/05 Aktualności CCIFP 
Jak efektywnie realizować projekt w formule Partnerstwa Publiczno- Prywatnego? Jakie są szanse i ryzyka tego typu rozwiązań? Przykłady praktyczne projektów zrealizowanych w PPP. Seminarium na temat PPP w sektorze wodociągowo- kanalizacyjnym będzie doskonałą okazją do uzyskania odpowiedzi na te pytania.

Życzymy Państwu samych sukcesów w Nowym Roku!

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele CCIFP, Zakończył się rok 2016, za nami liczne spotkania, nowe kontakty, a także doświadczenia. W imieniu Zarządu CCIFP oraz całej ekipy, chciałabym Państwu podziękować za udział w naszych wydarzeniach, zaangażowanie i owocną współpracę. Rok...

Zaproszenie do składania ofert na due dilligence prawny dla CCIFP

2016/12/22 Aktualności CCIFP 
Francusko - Polska Izba Gospodarcza zaprasza Państwa do złożenia oferty na sporządzenie raportu z due dilligence prawnego lokalu użytkowego przy ul. Żurawiej 6/12 w Warszawie, który Francusko - Polska Izba Gospodarcza zamierza zakupić w celu prowadzenia swojej działalności statutowej.

Handel Międzynarodowy -€“ dodatek do Rzeczpospolitej z udziałem CCIFP

2016/12/20 Aktualności CCIFP 
Już dziś zapraszamy do lektury publikacji "Współpraca Międzynarodowa”. Wydanie prasowe znajdziecie w dzisiejszej edycji dziennika "Rzeczpospolita", a wszystkie treści w rozszerzonej wersji online na stronie: www.handelmiedzynarodowy.info

Francuska społeczność biznesowa w Krakowie rośnie w siłę – fotorelacja

2016/12/20 Aktualności CCIFP 
We wtorek 13.12.2016 miało miejsce ostatnie w tym roku krakowskie spotkanie Rendez-Vous Biznesu, utrzymane w świątecznej atmosferze. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania, które odbyło się w wyjątkowym miejscu – Pracowni i Muzeum Witrażu w Krakowie.

CCIFP w 2016 roku – podsumowanie działań

2016/12/20 Aktualności CCIFP 
70 nowych członków, 40 spotkań networkingowych, 30 000 gości Święta Francji, to tylko niektóre z liczb charakteryzujących aktywność Izby w 2016 roku. Zachęcamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem działań CCIFP w mijającym roku.

Odbył się International Christmas Evening we Wrocławiu

2016/12/19 Aktualności CCIFP 
Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Amerykańska Izba Handlowa w Polsce oraz Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa zorganizowały w środę, 14 grudnia 2016 w Hotelu Sofitel wrocławkie spotkanie świąteczne - International Christmas Evening, w którym...

Dachser z pilną antarktyczną przesyłką

2016/12/14 Aktualności CCIFP 
Dachser transportuje drogą morską skutery śnieżne, które fiński podróżnik Patrick "Pata" Degerman zabierze ze sobą na wyprawę na biegun południowy. Pojazdy, które wraz z pozostałym wyposażeniem polarników w listopadzie wyruszyły w kontenerach z fińskiej miejscowości Oulu, muszą dotrzeć do portu w Cape Town do 20 grudnia, żeby zdążyć do startu antarktycznej ekspedycji.