AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Mentoring Transnarodowy – zachęcamy do zapoznania się z najnowszym projektem CCIFP

Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP), we współpracy z Fundacją Przywództwo.org, proponuje program mentoringu na rzecz transnarodowego przywództwa dla członków i sympatyków Izby. W dobie « kryzysu przywództwa », odkrywamy, że w organizacjach drzemią ogromne, niewykorzystane zasoby, zamrożone brakiem pełnego, całkowitego zaangażowania zespołów. Dziś od menedżerów oczekujemy nie tylko zarządzania. Dziś potrzebujemy ludzi umiejących kreować nową rzeczywistość, zamiast reagować na dotychczasową. Potrzebujemy przywódców.

„ZAŚPIEWAJ NA FRANCUSKIEJ” – Zapraszamy do udziału w V edycji Konkursu Piosenki Francuskiej!

2017/02/22 Aktualności CCIFP 
Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Warszawy do wzięcia udziału w 5-tej edycji Konkursu Piosenki Francuskiej! Półfinały Konkursu odbędą się 30 i 31 maja, w PROMIE Kultury Saska Kępa ul. Brukselska 23, 03-973 Warszawa – sala kinowa. Lubisz...

CCIFP – razem zmieniamy świat…

Polsko-francuskie relacje mają długą tradycję. My tę tradycję kontynuujemy. Jako Francusko-Polska Izba Gospodarcza zrzeszamy blisko 500 firm francuskich i polskich i jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznych izb bilateralnych w Polsce. Zobacz co możemy zrobić dla rozwoju Twojego biznesu.

Ponad 100 osób uczestniczyło w warszawskim spotkaniu International Speed Business Meeting

2017/02/08 Aktualności CCIFP 
We wtorek 7 lutego 2017 r. w Hotelu Mercure Warszawa Centrum odbyło się comiesięczne spotkanie z cyklu Rendez-Vous Biznesu, tym razem w formule International Speed Business Meeting, zorganizowane we współpracy z Polsko-Hiszpańską Izbą Gospodarczą oraz Polsko-Ukraińską Izbą Gospodarczą. Ponad 100 przedstawicieli firm stowarzyszonych w 3 współorganizujących Izbach wzięło udział w wydarzeniu.

Mistrzowska kolacja na Gali CCIFP 2017 – zdjęcia

2017/02/06 Aktualności CCIFP 
W piątek 3 lutego ponad 500 gości bawiło się na dorocznej Gali Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Wyśmienitą kolację przygotowali trzej mistrzowie kuchni: Pierre Gagnaire, jeden z najlepszych kucharzy świata (3 gwiazdki Michelin), Andrea Camastra, szef kuchni restauracji Senses (1 gwiazdka Michelin), Maciej Majewski, szef kuchni restauracji La Brasserie Moderne. Partnerem diamentowym wieczoru była firma Auchan Retail Polska.

Badanie koniunktury gospodarczej 2017

Francusko-Polska Izba Gospodarcza zaprasza swoich członków - firmy z kapitałem zagranicznym, do udziału w badaniu koniunktury gospodarczej w Polsce.

Nowy Katalog CCIFP 2017 est arrivé!!!

2017/01/24 Aktualności CCIFP 
Już czeka na Państwa nowy Katalog - dostępny w siedzibie CCIFP i na każdym naszym wydarzeniu. Polecamy również wersję elektroniczną. >>>    

Jak być sobą w biznesie opowiadała Anna Kalczyńska na wczorajszym spotkaniu Klubu Kobiecego Biznesu

2017/01/20 Aktualności CCIFP 
19 stycznia w siedzibie CCIFP odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu. Gościem specjalnym była dziennikarka i prezenterka telewizyjna, obecnie prowadząca program Dzień Dobry TVN, Anna Kalczyńska. Blisko trzydzieści Pań, wraz z Haliną Piasecką, moderatorką spotkania, rozmawiało o tym, jak pozostać sobą w biznesie.

Konkurs ofert na audyt prawny i techniczny dla nowej siedziby CCIFP rozstrzygnięty

2017/01/20 Aktualności CCIFP 
Francusko-Polska Izba Gospodarcza wchodzi w kolejny etap zakupu nieruchomości na ul. Żurawiej 6/12 z przeznaczeniem na siedzibę Izby. Zgodnie z postanowieniem Walnego Zgromadzenia, z początkiem stycznia firmy zostały zaproszone do nadsyłania ofert na przeprowadzenie audytów prawnego i technicznego. Po wnikliwej analizie zgłoszonych ofert CCIFP wybrała wykonawców obu kontroli.

Roczny program Executive MBA po polsku

Francuski Instytut Zarządzania prowadzi rekrutację do wiosennej edycji programu Executive MBA. Zajęcia odbywać się będą w trybie weekendowym (piątek 14.00-20.00 i sobota 9.00-17.00, średnio raz na 2-3 tygodnie, z przerwą wakacyjną). Start 31 marca 2017 roku. Wszystkie zajęcia są prowadzone w języku polskim. Więcej informacji www.mba.edu.pl W edycji wiosennej Francuski Instytut Zarządzania proponuje 10% zniżki dla pracowników firm stowarzyszonych we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej.