AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

CCIFP podczas Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu – rejestracja

2017/10/18 Aktualności CCIFP 
Już 24 października startuje Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2017. Podczas tegorocznego Tygodnia odbędzie się 5 inspirujących konferencji w 5 miastach, a w ich ramach panele dyskusyjne, prezentacje eksperckie i ciekawe case’y. W każdym mieście zróżnicowany, bogaty merytorycznie program. 

CCIFP partnerem Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu

2017/10/11 Aktualności CCIFP 
CCIFP partnerem Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu, cyklu wydarzeń dotyczących tematyki odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju organizowanych w całej Polsce przez CSRinfo. 

International Speed Business Meeting w Krakowie – zdjęcia

2017/10/11 Aktualności CCIFP 
W czwartek 28 września, w krakowskim Browarze Lubicz, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu International Speed Business Meeting współorganizowane przez 6 izb bilateralnych w Polsce - belgijską, francuską, hiszpańską, holenderską, portugalską i skandynawską. W krakowskim Speed Business...

Kolejny sukces Strefy Pracodawców Francuskich na Targach Pracy i Przedsiębiorczości w Warszawie

2017/10/05 Aktualności CCIFP 
4 października 2017 (środa) w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, podczas Targów Pracy i Przedsiębiorczości, odbyła się trzecia edycja „Strefy Francuskich Pracodawców”.

Cyberbezpieczeństwo najważniejszym wyzwaniem dla biznesu – podsumowanie ostatniego RDV Biznesu CCIFP

2017/10/05 Aktualności CCIFP 
3 października 2017 r. o godz. 18:00 w siedzibie Willis Towers Watson Polska w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Tematem przewodnim wieczoru było szeroko pojęte cyberbezpieczeństwo w sieci. W spotkaniu udział wzięło blisko 80 reprezentantów firm stowarzyszonych w CCIFP.

Strefa Pracodawców Francuskich na Targach Pracy i Przedsiębiorczości 2017

2017/09/18 Aktualności CCIFP 
Już po raz trzeci CCIFP utworzy na Targach Pracy i Przedsiębiorczości „Strefę Pracodawców Francuskich”. Zapraszamy 4 października do Pałacu Kultury i Nauki w godzinach 10:00 - 17:00, gdzie na kandydatów czekać będzie kilka tysięcy ofert pracy w całej Polsce.

W biznesie warto mieć wartości – podsumowanie kolejnego spotkania Klubu Kobiecego Biznesu

2017/09/18 Aktualności CCIFP 
14 września, w Atelier CREAMY, przy Chmielnej 6, obyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu, podczas którego uczestniczki, wspólnie z gościem specjalnym – panią Zofia Pinchinat-Witucką, zastanawiały się czy budowanie lepszego świata może być inspiracją dla biznesu oraz czy warto opierać sukces firmy na wartościach, w które wierzymy.

RDV biznesu w Małej Warszawie rozpoczęło nowy sezon networkingu w CCIFP

2017/09/13 Aktualności CCIFP 
W ostatni wtorek, ponad 120 reprezentantów firm stowarzyszonych we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej spotkało się na Pradze w Małej Warszawie. Wydarzenie pozwoliło odnowić kontakty biznesowe i poznać najnowsze propozycje CCIFP.

Webinarium: Błędy w aplikacjach przyczyną groźnych cyberataków

Aplikacje internetowe stanowią dziś najczęstszy cel dla hakerów. Bezpieczeństwo przeważnie nie jest traktowane z należytym priorytetem przy ich wdrażaniu. Owocuje to dużą ilością błędów programistycznych prowadzących do poważnych luk w bezpieczeństwie. Dzięki nim hakerzy są w stanie wykraść dane użytkowników lub uzyskać dostęp do sieci przedsiębiorstwa. Patrząc na nagłówki gazet, dzieje się to niestety w ostatnich latach niezwykle często.

Kampania internetowo-prasowa Współpraca Międzynarodowa – zaproszenie do udziału

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z grupą mediową Mediaplanet realizuje internetowo-prasową kampanię zatytułowaną "Współpraca międzynarodowa", która ukaże się 25 września Rzeczpospolitej oraz na portalu www.handelmiędzynarodowy.info. Kampania cross-mediowa będzie miała charakter informacyjno-edukacyjny. Będzie to swoisty poradnik, wsparty wiedzą ekspertów, który z zasięgiem prasy dziennej, Internetu oraz wydarzeń partnerskich zostanie dystrybuowany w swojej grupie docelowej