AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

„Odbierz sadzonkę!” w Carrefour Wileńska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Carrefour we współpracy z SUEZ Polska przygotował dla swoich klientów z Warszawy i okolic „zieloną” niespodziankę. Osoby, które w najbliższą sobotę (22 kwietnia, w godzinach 10.00-15.00) przyniosą do hipermarketu Carrefour Wileńska makulaturę: gazety, pudełka lub inne odpady papierowe, otrzymają za darmo sadzonkę drzewa lub ozdobnej rośliny doniczkowej.

Kolejny miesiąc zaburzony przez przesunięcia wypłat „czternastek”

2017/04/20 Raporty i opracowania 
Zgodnie z opublikowanymi dziś danymi GUS, nominalna dynamika wynagrodzeń w sektorze przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 9 osób zwiększyła w marcu do 5,2% r/r wobec 4,0% w lutym, kształtując się poniżej konsensusu rynkowego (4,6%) i naszej prognozy (4,3%). 

Ceny produktów mlecznych na aukcji GDT wzrosły trzeci raz z rzędu

2017/04/20 Raporty i opracowania 
Wczoraj odbyła się aukcja produktów mlecznych na platformie aukcyjnej Global Dairy Trade (GDT) w Nowej Zelandii. Indeks cen GDT zwiększył się na niej do 1 018 pkt. wobec 987 pkt. na poprzedniej aukcji, przeprowadzonej 4 kwietnia br. (wzrost o 3,1%), co było poniżej oczekiwań rynku przybliżanych kontraktami terminowymi na pełne mleko w proszku, odtłuszczone mleko w proszku oraz bezwodny tłuszcz mleczny na giełdzie w Nowej Zelandii.

Śniadanie biznesowe – Umowy o roboty budowlane, 27.04.2017 Warszawa.

2017/04/20 CCIFP poleca 
SCHNEIDER GROUP oraz bnt zapraszają na seminarium - Umowy o roboty budowlane. Najważniejsze aspekty prawne i podatkowe.  Podczas wydarzenia przekażemy wiedzę na temat podstawowych zagadnień prawnych i podatkowych związanych z realizacją umów o roboty budowlane. Nasi eksperci wyjaśnią...

“Ustawa o księgach wieczystych i hipotece oraz przepisy związane” – Paweł Kuglarz, partner w Taylor Wessing współautorem komentarza

2017/04/20 Raporty i opracowania 
Komentarz ustawy o księgach wieczystych i hipotece oraz przepisów związanych zawiera szczegółowe omówienie przepisów ustawy z dnia 6.7.1962 r. – o księgach wieczystych i hipotece. Publikacja w wyczerpujący sposób analizuje wszystkie przepisy ustawy. Napisana jest przez wybitnych ekspertów i praktyków: dr Agnieszkę Drewicz-Tułodziecka, Izabelę Heropolitańską, sędzię Katarzynę Hryćków-Mycka i Pawła Kuglarza, w związku z tym wyróżnia się pragmatycznym odniesieniem do rzeczywistych problemów jakich ustawa o księgach wieczystych i hipotece nastręcza uczestnikom rynku. 

SUEZ Polska w gronie firm zaangażowanych społecznie

Grupa SUEZ – globalny dostawca usług w zakresie gospodarki wodno-odpadowej dołączył do sygnatariuszy Deklaracji CSR. Tym samym firma potwierdziła, że kieruje się zasadami transparentności i etyki oraz w poszanowaniu człowieka i zasobów naturalnych.

Kancelaria prawnicza Kochański Zięba i Partnerzy zaprasza na spotkanie Farmacja: W PRAWO MARKETINGIEM, W MARKETING PRAWEM

BMS Polska organizuje 21-22.06.2017. w Hotelu Bristol w Warszawie spotkanie biznesowe dla branży farmaceutycznej, dla prawników i marketingowców. Promowanie leków wymaga stałej współpracy obu tych działów, stąd pomysł mityngu. Jest to pierwsze spotkanie tego typu w branży.

European Executive Forum – specjalna zniżka dla firm CCIFP

,,European Executive Forum”, najważniejsze międzynarodowe wydarzenie poświęcone tematyce przywództwa  skierowane do najwyższej kadry zarządzającej  odbędzie się  26 – 27 kwietnia 2017 r. w hotelu Sheraton w Warszawie. To już piąte wydanie tej gospodarczej konferencji, podczas której wybitne postacie ze świata polityki, biznesu i nauki łączą siły, by odpowiedzieć na uniwersalne pytania dotyczące przyszłości gospodarki nie tylko Polski, ale i Europy w zmieniającej się szybko rzeczywistości. Liderzy XXI wieku stają przed zupełnie nowymi wyzwaniami, Europa jest w fazie gigantycznych zmian ekonomicznych i społecznych. „European Executive Forum” to wyjątkowa platforma skupiająca grono eksperckie, które dzięki twórczej dyskusji, wymianie poglądów i doświadczeń stara się odnaleźć  jedyne w swoim rodzaju skuteczne rozwiązania.

Julien Hallier (Destination Poland) w telewizji Tébéo w pogramie Bretons d’ailleurs

Dziennikarka Marie Brette-Coudurier ze swoim zespołem przyjechala do Polski (Warszawa, Kraków) aby pokazać francuskim telewidzom walory turystyczne obu miast i spotkać się z ekspatami Bretończykami, w tym przedsiębiorcą Julienem Hallierem pochodzącym z miejscowości Redon.

Wyniki badań koniunktury w strefie euro mogą umocnić złotego

2017/04/19 Raporty i opracowania 
W ubiegłym tygodniu kurs EURPLN wzrósł do 4,2437 (osłabienie złotego o 0,4%).