AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

6 kwietnia autorski pokaz Pracowni Gier w Krakowie

2017/03/15 Aktualności z firm stowarzyszonych 

W odpowiedzi na Państwa zapytania, postanowiliśmy zorganizować nasz autorski pokaz metody gier i symulacji w Krakowie. Naszym konsultantem dedykowanym regionowi Krakowa i okolic jest Anna Zychalak, która miała okazję spotkać się z częścią z Państwa w Krakowie w lutym. Już 6. Kwietnia będzie kolejna okazja by doświadczyć naszych gier.

Zrealizujemy dla Państwa pokaz warsztatu z wykorzystaniem symulacji HEXGame – wyzwania menadżerów w zarządzaniu wielopoziomową organizacją. Będziecie Państwo mieli możliwość spotkania z naszymi ekspertami z trzech obszarów biznesowych:

 • treningów managerskich z wykorzystaniem gier i symulacji,
 • rekrutacji i employer brandingu przy użyciu Competence Game – pierwszych gier online mierzących kompetencje managerskie,
 • grywalizacji, eventów firmowych i integracji szkoleniowych, także dla dużych grup – zachęcamy do obejrzenia video o naszej autorskiej grze, która jednorazowo angażuje grupy 500os i więcej! 

Jeśli chcesz: 

 • poznać nowoczesne i skuteczne metody rozwojowych integracji szkoleniowych
 • wyposażyć menedżerów w skuteczne sposoby działania zespołowego
 • przełamać utarte schematy zarządzania w warunkach zmian i ograniczonych zasobów
 • zachęcić menedżerów do podnoszenia jakości współpracy
 • podnieść umiejętność komunikacji zarządczej
 • rozwinąć w liderach kompetencje wspólnego osiągania celów organizacji

zapraszamy na pokaz warsztatu w oparciu o unikalną symulację HEXGame, w której każdy uczestnik praktycznie doświadcza wyzwań zarządzania na każdym szczeblu organizacji.

Symulacja szczególnie polecana jest menedżerom, którzy mają możliwość przyjrzenia się osobistym schematom działania i konsekwencjom podejmowanych decyzji. Efektem doświadczenia w grze jest szersza perspektywa rozumienia siebie i innych oraz nauka skutecznej współpracy w osiąganiu celów biznesowych organizacji

W grze jak w symulatorze lotów będzie można sprawdzić możliwości zastosowania warsztatu i symulacji w Państwa organizacji.  I praktycznie doświadczyć potencjału wykorzystania gier i symulacji w programach rozwoju kompetencji liderów. 

Agenda spotkania 

10:00-10:10 rejestracja, powitalna kawa
10:10-10:40 prezentacja Pracowni Gier oraz metody
10:40-11:00 wprowadzenie do gry HEXGame
11:00-13:20 rozgrywka HEXGame
13:20-14:00 lunch
14:00-14:40 omówienie gry i przeniesienie na rzeczywistość biznesową
14:40-15:10 zastosowanie HEXGame w polskich organizacjach – prezentacja i omówienie studiów przypadków
15:10-15:30 pytania i dyskusja 

Fabuła gry

HexGame to metafora dużej organizacji. Gracze doświadczają silnie angażującego zarządzania państwem na trzech poziomach władzy: rządu, regionu oraz gminy. Mają bardzo ograniczone i trudno dostępne zasoby. Muszą negocjować na różnych szczeblach władzy, radzić sobie z lokalnymi kryzysami i niezadowoleniem społecznym. W sytuacji utrudnionej komunikacji muszą rozsądnie zarządzać i pełnić role przywódcze. 

Sylwetka osoby prowadzącej

SzymaAgnieszka Szymańska – trener i coach z 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu komunikacji, budowania relacji z Klientem, motywacji i zarządzania emocjami, zarządzania zmianą. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkoły Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys, Szkoły coachów „The Art and Science of coaching” Erickson College Vancouver/Wszechnica UJ. Zawód trenera jest dla niej realizacją pasji, co w połączeniu z doświadczeniem w biznesie, pozwala na pełne zaangażowanie i zrozumienie potrzeb szkoleniowych Klienta. 

Dla kogo

Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz menedżerów i liderów organizacji, którzy poszukują efektywnych i atrakcyjnych metod rozwoju kompetencji zarządczych i przywódczych w swoich organizacjach

Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera – Experience Corner

Kontakt dla uczestników 

anna_zychalak

Anna Zychalak
Business Development Manager
M: +48 882 077 882
E:   a.zychalak@pracowniagier.com 

Miejsce pokazu

Pokaz warsztatu Pracowni Gier odbędzie się 06 kwietnia 2017 roku w Krakowie, miejsce: Plac Nowy 1, adres: Plac Nowy 1, 31-056 Kraków, w godz. 10.00-15.30. 

Rejestracja >>>

89821856PGSPRACOWNIAGIERSZKOLENIOWYCHSPZOO-150x27