AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

27 czerwca Poznań – pokaz warsztatu integracyjnego z grą Best-seller

2018/05/21 Aktualności z firm stowarzyszonych  CCIFP poleca 

27 czerwca zapraszamy na pokaz autorskiego warsztatu z najnowszą grą Pracowni Gier Szkoleniowych – The Best-seller Game. Spotkanie będzie okazją, by poznać, w jaki sposób gry i symulacje można wykorzystać w integracjach szkoleniowych. Opowiemy również o rozwiązaniach dedykowanych różnego rodzaju eventom firmowym – od cyklicznych spotkań działowych, po wydarzenia dla całej organizacji wspierające wdrażanie wartości, budowanie kultury organizacyjnej tudzież przeprowadzanie firmy przez zmiany.

Dlaczego warto wziąć udział?

Integracje szkoleniowe są coraz bardziej popularnym formatem spotkań firmowych, prawdopodobnie dzieje się tak za sprawą tego, że gry i symulacje integrują zespoły, wzmacniają motywację i zaangażowanie pracowników w osiąganie celów organizacji.

Gra Best-seller jest odpowiedzią na wyzwania w zespołach sprzedażowych, takie jak rutyna, brak czasu na strategiczną refleksję i zaplanowanie działań, czy wyzwania ludzi zajmujących się organizacją szkoleń i konferencji w firmach (HR): brak pomysłów na ciekawe, interaktywne propozycje rozwojowe i integracyjne.

O grze Best-seller

The Best-seller Game to strategiczna i emocjonująca symulacja, w której uczestnicy planują strategię sprzedaży B2B: co oferujemy, komu i w jaki sposób. Badają potrzeby klientów, budują portfolio produktowe, rozwijają swoją wiedzę o oferowanych produktach, kontaktują się z klientami w celu budowy relacji i dobicia targu. To doświadczenie łączące strategiczną symulację biznesową z emocjonującą rywalizacją o serce klienta. ->więcej o grze

Dla kogo?

Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz menedżerów sprzedaży i liderów organizacji.

Udział w pokazie warsztatu jest bezpłatny. Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji uczestników. Dopuszczamy udział 1 reprezentanta z każdej organizacji.

Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe, jak również trenerów wewnętrznych zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem Dni Otwartych organizowanych przez naszego partnera – Experience Corner.

Lokalizacja

Pokaz warsztatu odbędzie się w Poznaniu, INEA Stadionul. Bułgarska 17.

Sylwetka osoby prowadzącej: 

Paweł Krzywicki

Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji istotnych w pracy zespołowej: budowania długotrwałych i satysfakcjonujących relacji, budowania zaangażowania, opracowywaniu i wdrażaniu planów operacyjnych, efektywnej komunikacji, zarządzania sytuacjami konfliktowymi, nieszablonowego rozwiązywania problemów. Jest entuzjastą i praktykiem innowacyjnych form edukacji dorosłych, w szczególności „experiential learning”. Korzysta z licencjonowanych gier szkoleniowych (RSVP Design™, Metalog Tools™) oraz metody facylitacji wizualnej bikablo®. Zrealizował ponad 4000 godzin szkoleniowych m.in. dla: Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Urzędu Miasta Lublin, Herbapol S.A., Grupy Pelion, EDP Renewables, Grupy energetycznej EDF, Polskiej Spółki Gazownictwa, Fundacji Orange, Fundacji PwC, Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Fundacji Szkoła Liderów. 

Kontakt dla uczestników:

Bartosz Soja
New Business Manager, Poznań
M: +48 609 034 542
E:   b.soja@pracowniagier.com

ZAPISY >>>

 

89821856PGSPRACOWNIAGIERSZKOLENIOWYCHSPZOO-150x27